נגישות
 • דילים ברטיסלבה

 • חבילות נופש זולות לברטיסלבה

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • בחר תאריכים
  תאריך יציאה
  תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

דילים לברטיסלבה

חבילות נופש לברטיסלבה - יתעדכן בקרוב

דילים לברטיסלבה - לואו קוסט 


ברטיסלבה, בירת סלובקיה, ממוקמת בפינה הדרום מערבית של סלובקיה על נהר הדנובה והיא גובלת באוסטריה והונגריה.

בברטיסלבה נמצאים כל מוסדות הממשלה והפרלמנט, אוניברסיטאות, מוזיאונים וגלריות, מוסדות כלכליים, תרבותיים וחינוכיים, העיר העתיקה ובה בית העירייה ומוזיאון ברטיסלבה, שער מיכאל, ספריית האוניברסיטה, ארמון גראסאלקוביץ, קתדרלת סנט מרטין, ארמון הארכיבישוף, בית העם הישן, טירת ברטיסלבה, התיאטרון הלאומי, מזרקת מקסמיליאן, המאוזוליאום של "חת"ם סופר" ומחוץ לעיר אפשר לראות את טירת דווין.

נופה של העיר מאופיין בצריחים מתקופת ימי הביניים, מבנים מודרניים מהמאה ה-20, בניינים עתיקים בעיר העתיקה, אדריכלות בארוק מהמאה ה-18 במרכז ההיסטורי,  כנסיות וקתדרלות חשובות ועתיקות, אזורים מיוערים ופארק גדול במרכז העיר.

בעיר מתקיימים כל שנה פסטיבלי תיאטרון הנחשבים למובילים בעולם.
 

חבילות נופש לברטיסלבה – אטרקציות מעניינות


טירת ברטיסלבה– טירת ברטיסלבה חולשת על העיר והיא נמצאת 85 מטר מעל לדנובה. הטירה הוקמה במאה ה-9 והיא מכונה גם "שולחן הפוך", בשל הצריחים המעטרים את ארבעת פינותיה ובמשך השנים נבנתה שוב בסגנונות שונים.

בחצר הטירה ניצב פסלו של המלך סואטופלוק, רכוב על סוסו ופניו מופנות לנוף תחתיו ומהמגדלים והמרפסות נשקף נוף עוצר נשימה של העיר.

בתקופות קדומות הטירה הייתה מאוכלסת ובתקופה הרומית היא שימשה כמערך הגנה. כיום יש בטירה מספר מוזיאונים – מוזיאון ההיסטוריה עם אוסף עשיר של פריטי ריהוט, אומנות חזותית, שעונים, כלי זכוכית, פורצלנים, כלי קרמיקה ופריטי אופנה עתיקים. מוזיאון המוזיקה ובו אולם מוזיקה שמתקיימים בו קונצרטים ואירועי תרבות.

שער מיכאל– שער מיכאל הוא השער היחיד שנותר מחומות העיר המקורית מימי הביניים והוא נבנה במאה ה-13. השער הוא אחד מארבעת השערים שהיו בעיר המבוצרת והיחיד שנשאר עומד.

לשער היה תפקיד חשוב בתקופה שברטיסלבה הייתה בירת הונגריה, המלך הנבחר היה נכנס עם פמלייתו דרך השער עד לכנסיית מיכאל הקדוש שם הוא נשבע בפני הארכיבישוף.

מעל השער ניצב מגדל וממנו אפשר להשקיף על העיר העתיקה, הוא מתנשא לגובה של 51 מטרים ויש בו 7 קומות. במגדל יש היום גם מוזיאון להיסטוריה של הביצורים והתחמושת.

הכיכר המרכזית– כיכר מרכזית שנמצאת בעיר העתיקה. בכיכר מסעדות, פסלים, מזרקות, בתי קפה, בית העירייה הישן ובו מגדל שעון, בניינים מהמאה ה-15, דמותו של האיש שבקיר, ארמונות מתקופות שונות וסגנונות שונים ועוד.

קבר החת"ם סופר– המאוזולאום של החת"ם סופר – משה סופר שחי בין השנים 1762-1839. הוא נמצא על גדות הדנובה לרגלי גבעת הטירה ומתחת לפני הקרקע. האזור מעל שימש כבית קברות בעבר, אבל פונה עקב בניית כביש מוגבה.

לקבר