דילים למילאנו

דילים למילאנו

חבילות נופש זולות למילאנו

דילים למילאנו

דילים למילאנו

בין התאריכים, 02.06 - 05.06
DEI CAVALIERI
3  לילות ארוחת בוקר
דילים זולים למילאנו

דילים זולים למילאנו

בין התאריכים, 02.06 - 05.06
DEI CAVALIERI
3  לילות ארוחת בוקר
חבילות נופש למילאנו

חבילות נופש למילאנו

בין התאריכים, 02.06 - 05.06
DEI CAVALIERI
3  לילות ארוחת בוקר
דיל זול למילאנו

דיל זול למילאנו

בין התאריכים, 02.06 - 05.06
DEI CAVALIERI
3  לילות ארוחת בוקר

חבילות נופש למילאנו

מילאנו, העיר השנייה בגודלה באיטליה. היא משתרעת על פני אזור מישורי שופע במים עם נהרות שעוברים בעיר – אולונה, למברו וסווסו ותעלות מלאכותיות.

מילאנו היא מרכז אופנה ותרבות חשוב באיטליה ובאירופה בכלל עם היצע קניות מובחר של מותגים ואופנת עילית. בעיר מבחר אטרקציות מעניינות – הקתדרלה הגותית הגדולה, מרכז הקניות הוותיק בעולם – ויטוריו אמנואלה, כנסיית סנטה מריה דלה גרציה עם ציור הקיר של לאונרדו דה וינצ'י – "הסעודה האחרונה", בית האופרה הידוע, מצודת בית ספורצה.

ברחבי העיר פזורים שרידים מהתקופה הרומית ומתקופות שונות של העיר, מוזיאונים רבים – הגלריה לאומנות מודרנית, גלריה בררה ועוד, הגן הבוטני, הספרייה האמברוזיאנית שקיימת משנת 1609, אצטדיון סן סירו עם מוזיאון אינטר ומילאן ועוד.

דילים למילאנו – אתרים מומלצים

הקתדרלה של מילאנו
הדואומו– קתדרלה גותית גדולה ומורכבת שבנויה במרכז כיכר שממנה יוצאים הרחובות ומקיפים אותה. כ-40,000 מבקרים יכולים להיכנס לתוכה . את המבנה הנוכחי התחילו לבנות בשנת 1386 היא הושלמה לבסוף בשנת 1614.

מבנה הקתדרלה עשוי לבנים ומצופה שיש בוהק עם פסלונים, צריחים ועיטורים, ניתן לעלות לגג תמורת תשלום ולראות את יער הצריחים המזדקרים מהקתדרלה וכמובן את נופי העיר. החלונות הגדולים של בית המקהלה נחשבים לגדולים בעולם ולמבנה 5 אגפים. בתוך המבנה ויטראז'ים מרהיבים, פסלים מחיי הנצרות ויצירות אומנות, בין המוצגים – הסרקופג של הארכיבישוף, שלושת המזבחות, פסל ברתולומיאו קדוש ועוד.

גלריית ויטוריו עמנואלה סקונדו
מרכז הקניות העתיק בעולם שנפתח בשנת 1877 ונקרא על שמו של המלך הראשון של איטליה. מבנה ניאו קלאסי מרשים, עם כניסה מקורה שנמצאת מול הדואומו, תקרת זכוכית גבוהה, רצפת מוזאיקה, ציורי קיר וחלונות ראווה מושקעים. ארכיטקטורה שמשלבת ישן וחדש, פאר, יוקרה ואופנה.

בקניון חנויות מעצבים של מותגים כגון פראדה, שאנל וגוצ'י, חנויות תכשיטים, ספרים, גלריות אומנות, בתי קפה ומסעדות.

מצודת קסטלו ספורצסקו
מבנה עתיק ומלכותי מימי הרנסנס ומוקף גנים מפוארים. המבנה הוא שחזור של מבצר רנסנסי גדול שנבנה בסביבות 1450 ושימש משכנם של שליטי האזור. כיום משמשת המצודה כמספר מוזיאונים ובהם בסך הכול 38 אולמות תצוגה הכוללים אוסף גדול של אמנות מתקופת ימי הביניים ועד המאה ה-17.

במוזיאון יצירות חשובות של מיכאלנג'לו, פרסקאות ופריטים עתיקים – כלי מלחמה, רהיטים, שטיחים, כלי נגינה וכן אומנות מצרית.

כנסיית סנטה מריה דלה גרציה
המאכלסת את יצירת האומנות המפורסמת של לאונרדו דה וינצ'י "הסעודה האחרונה". מתחם המאכלס כנסייה ומנזר דומניקני שנבנו בין השנים 1463-1482.הם הוכרזו כאתר מורשת עולמית בשנת 1980 ע"י אונסקו.

לאונרדו דה וינצ'י צייר על קיר המנזר את היצירה המפורסמת "הסעודה האחרונה" בין השנים 1495-1498. בציור אפשר לראות את ישו ושליחיו בעת סעודת פסח ובה הוא מכריז שאחד מהם בגד בהם. במשך השנים הציור ספג נזקים ועבר שחזורים רבים ובשנת 1978 החל מבצע שימור התמונה בטכנולוגיה מיוחדת שהסתיים בשנת 1999.

בית האופרה לה סקאלה
אחד מבתי האופרה המפורסמים בעולם. המבנה הנוכחי נבנה בשנת 1778 והוא המבנה השני שנבנה במקום לאחר שריפה שאירעה וכילתה את הבניין.

בית האופרה נודע כמקום מפגש הראשון במעלה של אצילי מילאנו שישבו בתוך תאים ואילו שאר הקהל צפה בעמידה. המבנה החיצוני פשוט יחסית ובפנים התיאטרון עטוף בצבעי פאר של אדום וזהב, חלקו העליון כולו עם תאים מחוברים ולמטה כיסאות בד אדומים. התזמורת יושבת בקדמת הבמה ואפשר לראות אותם.

בבית האופרה גם מוזיאון ובו אוסף של ציורים, ספלים, תלבושות ותיעוד נוסף הנוגע לאופרה.
  

דילים ברגע האחרון למילאנו