טיסות לניס

טיסה ומלון לניס

טיסות זולות לניס

טיסה לניס

טיסה לניס

בין התאריכים, 22.06 - 27.06
טיסה סדירה
AIR FRANCE
טיסה לניס צרפת

טיסה לניס צרפת

בין התאריכים, 22.06 - 27.06
טיסה סדירה
AIR FRANCE
טיסות לניס

טיסות לניס

בין התאריכים, 02.09 - 04.09
טיסת LOW COST
VUELING
טיסה זולה לניס

טיסה זולה לניס

בין התאריכים, 01.10 - 05.10
טיסת LOW COST
VUELING

טיסות לניס

עיר הנופש ניס ממוקמת בריביירה הצרפתית שעל חוף הים התיכון, בסמוך לגבול איטליה וצרפת. ניס נמנית בין הערים המתויירות ביותר בצרפת ובאירופה והיא מכילה מגוון מרשים של אטרקציות.

בנוסף לחופים, לטיילת, למרכזי הקניות והבילויים, בניס קיים ריכוז גבוה ביותר של מוזיאונים. מבחינת מספר המוזיאונים בעיר, ניס ממוקמת במקום השני אחרי פריז.

לניס היסטוריה ארוכת שנים. העיר נוסדה באמצע המאה הרביעית לפני הספירה על ידי היוונים, אשר כינו אותה "ניקיאה" כמחווה לאלת הניצחון היוונית ניקה. במהלך השנים עברה ניס מהפכות ותמורות רבות.

ענף התיירות החל לפרוח בעיר רק באמצע המאה התשע עשרה, אחרי מלחמות נפוליאון. הכנסיות, הממצאים הארכאולוגיים והמבנים העתיקים בעיר מספרים את סיפורה המרתק של ניס.

מומלץ לבקר בעיר העתיקה ובמוזיאון הארכאולוגי, אשר מציג שרידים של מרחצאות מימי הרומאים וממצאים ארכאולוגיים נוספים.

בנוסף לתיירים מרחבי העולם, הריביירה הצרפתית וניס בפרט מהוות מוקד משיכה לשועי עולם, אנשי רוח ואמנים. אחד מתושביה המפורסמים ביותר של ניס הוא הצייר והפסל אנרי מאטיס, אשר הוביל את הזרם הפוביסטי באמנות ונחשב לאחד האמנים החדשניים ביותר של המאה העשרים.

מוזיאון מאטיס בניס הוא אחד מאתרי החובה של העיר. חוץ מיצירות האמנות המרתקות, הנוף המרהיב של חופי הריביירה נשקף מכל החלונות במבנה.

אם חיפשת טיסות זולות לניס, אנו שמחים להודיעך כי הגעת אל המקום הנכון. עיר התיירות המובילה של הריביירה הצרפתית, נמצאת במרחק של ארבע שעות טיסה בלבד.

בעקבות מדיניות השמיים הפתוחים, ניתן למצוא בקלות מגוון רחב של טיסות זולות לניס, המשווקות על ידי מיטב חברות התעופה. מזג האוויר הים תיכוני הנוח של ניס, מבטיח לך חופשה מושלמת בכל עונות השנה.

טיסות זולות לניס נוחתות בנמל התעופה שבעיר, השני בגודלו אחרי נמל התעופה של פריז.

אודות העיר ניס, צרפת

ניס שופעת באתרי תיירות איכותיים. בין אתרי החובה של ניס ניתן למנות את החופים, הטיילת והנמל, הקתדרלה הרוסית, המוזיאון לצילום (הכניסה אליו חופשית), העיר העתיקה ושוק הפרחים. כמו כן, מומלץ לבקר במוזיאון מרק שאגאל, בטירה (לה שאטו) ובכנסיית ז'אן דארק.