טיסות ללוס אנג'לס

טיסה ומלון ללוס אנג'לס

טיסות ללוס אנג'לס

טיסה ללוס אנג'לס

טיסה ללוס אנג'לס

בין התאריכים, 19.06 - 29.06
טיסה סדירה
AIR FRANCE
טיסה ללוס אנג'לס ארה

טיסה ללוס אנג'לס ארה"ב

בין התאריכים, 26.06 - 05.07
טיסת LOW COST
KLM
טיסות ללוס אנג'לס

טיסות ללוס אנג'לס

בין התאריכים, 19.06 - 25.06
טיסה סדירה
AIR FRANCE
טיסה זולה ללוס אנג'לס

טיסה זולה ללוס אנג'לס

בין התאריכים, 28.06 - 13.07
טיסה סדירה
LOT-POLISH AIRLINES

טיסות ללוס אנג'לס

לוס אנג'לס – עיר המלאכים, העיר השנייה בגודלה בארצות הברית ומרכז בינלאומי לעסקים, מסחר, בידור, תרבות, תקשורת, אופנה, מדע, טכנולוגיה וחינוך.

לוס אנג'לס מכונה "בירת הבידור של העולם", היות שהוליווד נמצאת בתחומה ושם מייצרים סרטי קולנוע, טלוויזיה, וידאו ומוזיקה וסלבריטאים רבים גרים בה. כלכלת העיר מורכבת בעיקר מתעשיית הבידור ומסחר בינלאומי.

טקס פרסי האוסקר החשוב נערך בעיר ובכלל מתקיימים כל שנה כ-54 פסטיבלי סרטים בינלאומיים. כמו כן בית הספר ללימודי קולנוע הטוב בארה"ב נמצא גם הוא בעיר.

בעיר מעל 1000 קבוצות מוזיקה, תיאטרון וריקוד, מרכז המוזיקה של לוס אנג'לס אחד הגדולים במדינה נמצא גם הוא שם, אולם הקונצרטים ע"ש וולט דיסני, מוזיאון פול גטי ועוד.

בלוס אנג'לס אטרקציות רבות, שכונות יוקרה, אזורי קניות מהיקרים בעולם, הדאון טאון, מוזיאונים רבים, אולפני יוניברסל, מצפה כוכבים, חופי נעימים וכמובן דיסנילנד ביתו של מיקי מאוס.

טיסות זולות ללוס אנג'לס – מידע על אתרים מרכזיים

הוליווד– שכונה בעיר לוס אנג'לס שידועה כמרכז תעשיית הקולנוע של ארה"ב. הרובע משתרע בין שד' סנסט לבין דרך מהולנד ובין גבעות הוליווד, הרי סנטה מוניקה לפארק גריפית'.

בשנת 1911 הוקם אולפן הסרטים הראשון בשכונה ובשנת 1929 התקיים בפעם הראשונה טקס פרסי האקדמיה במלון הוליווד. שדרת הכוכבים של הוליווד הוקמה בשנת 1958 ובשכונה נמצאים גם – מצפה גריפית', פארק גריפית', שלט הוליווד, תיאטרון דולבי, אולפני צילום רבים, התיאטרון הסיני, התיאטרון המצרי, סוכנויות שחקנים, מכוניות פאר, מסעדות, בתי קפה, מוזיאונים וקניות מכל הסוגים.

התיאטרון הסיני– אחד המבנים המפורסמים ביותר בלוס אנג'לס שהוקם בשנת 1927 ומשמש כבית קולנוע ומתקיימות בו הקרנות בכורה רבות. מבנה מרשים ובעיקר החזית שמעוצבת בסגנון סיני עתיק. הוא מפורסם בעיקר בזכות הכניסה עם טביעות הידיים במלט של הכוכבים המפורסמים שהתפרסמו לאורך השנים.

מוזיאון גינס– מוזיאון בו מוצגים שוברי השיאים בעולם לאורך השנים. המקום בו מוצגים ההישגים בתחום הספורט, החלל, בעלי חיים, הישגים אנושיים הפיצה הגדולה בעולם, המהיר ואפילו מכתב הערצה המצחיק ביותר שקיבל מיקי מאוס.
במוזיאון המוצגים מופיעים באמצעות משחקים אינטראקטיביים, משחקי טריוויה, גלריות נושא ומייצגי וידאו.

דיסנילנד– פארק השעשועים שנפתח בשנת 1955, ביתם של כל הדמויות של וולט דיסני ובו עשרות מתקנים מהנים, טירות, מופעים, תהלוכות, שופינג ועוד, פארק שעשועים לכל המשפחה. זהו הפארק הראשון שנפתח באתר נופש ויש בו חוץ מהפארק, מוטלים, מלונות זולים, מלונות לפי נושאים, חנויות ומסעדות.

הפארק בנוי בצורת כוכב, כאשר הכניסה היא מהרחוב הראשי שעוצב כארצות הברית והוא מוביל למרכז הפארק וממנו ניתן להגיע "לארצות" אחרות, כגון ארץ ההרפתקאות, ארץ המערב הפרוע, ארץ האגדות, ארץ המחר, ארץ הדובים ששמו שונה לאחר מכן לארץ החיות הקטנות, עירו של מיקי וכיכר ניו אורלינס.

במרכז הפארק טירתה של היפיפייה הנרדמת וזהו גם סימלו של הפארק. בחזית הטירה גשר מתרומם. עוד במתחם רכבת שמעלה ומורידה נוסעים שמסתובבים בפארק ומערכת המונורייל - רכבת עילית.

אולפני יוניברסל– האולפנים הוקמו בשנת 1964 וזהו אחד האתרים המפורסמים בהוליווד. פארק שעשועים לחובבי הקולנוע ורכבות מטורפות. בפארק ניתן לראות סצנות חיות מתוך סרטי אקשן, עשרות אפקטים מושקעים, לראות איפה מופקות התוכניות האהובות, הבית של "פסיכו", השכונה של "עקרות בית נואשות", כיכר העיר של "בחזרה לעתיד", מתחם מזון גדול, חנויות מכל הסוגים ואף חנות מזכרות.

בכניסה עומד כדור הארץ המפורסם של האולפנים, שטיח אדום מקבל את המבקרים, חדרי משחקים, משחקי מחשב, תהלוכת בובות ומכוניות ועוד.

בין האטרקציות הנבחרות בפארק אפשר לראות את – עולם הכישוף של הארי פוטר, נקמתה של המומיה, פארק היורה – הנסיעה, מופע החיות של יוניברסל, עולם המים ושרק 4D.

מג'יק מאונטן– פארק שעשועים של רשת סיקס פלאג שהוקם בשנת 1971. בפארק 41 מתקנים ואטרקציות לפי רמות אקסטרים. מרבית האטרקציות הן רכבות הרים בדרגות שונות, אולם ניתן למצוא גם מתקנים אחרים כגון קרוסלה, מגדל תצפית, מגלשות מים ועוד.

במתחם אפשר למצוא גם מסעדות, חנויות מזכרות, דוכני משחקים ורכבת מובילה את המבקרים מאזור החניה לכניסה לפארק וחזרה.