טיסות לבואנוס איירס

טסה ומלון לבואנוס איירס

טיסות לבואנוס איירס

טיסה לבואנוס איירס

טיסה לבואנוס איירס

בין התאריכים, 19.06 - 29.06
טיסת LOW COST
AIR FRANCE
טיסה לארגנטינה

טיסה לארגנטינה

בין התאריכים, 19.06 - 27.06
טיסה סדירה
KLM
טיסות לבואנוס איירס

טיסות לבואנוס איירס

בין התאריכים, 25.06 - 04.07
טיסה סדירה
KLM
טיסות לארגנטינה

טיסות לארגנטינה

בין התאריכים, 19.06 - 27.06
טיסה סדירה
KLM

טיסות לבואנוס איירס - בארגנטינה

בואנוס איירס, בירת ארגנטינה, שוכנת לחופי נהר ריו דה לה פלטה. העיר משלבת בין שכונות יוקרה, פארקים גדולים, רחובות שוקקים עם מבנים קולוניאליים מהודרים, שווקי סוף שבוע וחיי לילה סוערים. העיר נותנת הרגשה אירופאית והיא אחת המדהימות בדרום אמריקה.

האתרים המומלצים בעיר – שכונת ריקולטה עם בית הקברות המפורסם וחיי הלילה התוססים, שכונת פלרמו והבתים הצבעוניים, רובע סן טלמו ובתי הספר לריקוד הטנגו, ברובע פוארטו מאדרו אפשר ליהנות מהטיילת הנעימה ומהמסעדות הרבות, כמובן שאטרקציות יש גם בכל פינה בעיר, אם זה מופעי ריקוד הטנגו או משחקי כדורגל שכל כך פופולריים בארגנטינה תמיד יש מה לראות ולעשות בעיר.

הזמינו עוד היום טיסה זולה לבואנוס איירס בארגנטינה ובואו ליהנות מהנופים המושלמים, השכונות הצבעוניות וחיי הלילה התוססים.

טיסות זולות לבואנוס איירס – אתרים מרכזיים

בואנוס איירס היא אחת הערים המרתקות והיפות ביותר בדרום אמריקה. היא משלבת תרבות עשירה, מבנים היסטוריים בסגנונות שונים, כיכרות, שדרות, שכונות צבעוניות, אוכל מעולה וחיי לילה עמוסים.

בבואנוס איירס יש הרבה מה לראות וכדאי להתחיל את הטיול במרכז העיר. במרכז מבנים קולוניאליים יפים כגון כיכר פלאזה דה מאיו, שבה שוכן ארמון הנשיאות או בשמו הנוסף הבית הוורוד ומונומנט מרשים לשחרור המדינה ומכיכר זו יוצאת שדרת דה מאיו ובה ארכיטקטורה יפה עם בתי קפה, מסעדות, חנויות אופנה ועוד. במרכז נמצאים גם הקתדרלה העירונית, בית הקונגרס, תיאטרון קולון, מגדל האנגלים – מגדל שעון שניתן במתנה מבריטניה, גלריית פסיפיקו – בניין מקסים עם ציורי קיר שהוסב לקניון מפואר וכיכר סאן מרטין – הכיכר הירוקה והפורחת.

צפון העיר– בצפון העיר נמצא פארק רטירו עם עצים מכל העולם, גני וורדים וצעירים שתופסים קצת שמש, שכונת ריקולטה נמצאת גם היא בצפון ובשכונה בתי קפה נעימים, עצי פיקוס גדולים ובית הקברות הענק והמפורסם שבנוי כעיר עם רחובות, ספסלים, מדשאות ועצים וכמובן בתים שמשמשים כמקום הקבורה – אחוזות של משפחות, מרשימות ומפוסלות. אחת המפורסמות
שקבורות פה היא אוויטה פרון. שכונה נוספת שמומלצת בצפון היא שכונת פלרמו שהפכה במשך השנים למרכז בוהמי של העיר והיא מלאה מסעדות, בתי קפה, חנויות מעצבים, גלריות אומנות, פארק בוסקו דה פאלרמו שהוא קומפלקס ענק של מספר פארקים – הגן הבוטני, גן החיות או הגן היפני, גן הוורדים ועוד. בשכונה גם שוק שפועל בימי ראשון ושני עם תכשיטים, תיקים, בגדים ועוד.

דרום העיר– בדרום העיר נמצא רובע סן טלמו הצבעוני ובו מבנים קולוניאליים רבים, אבל מוזנחים. בשכונה זו גרים מוזיקאים, אמנים וצעירים שאין להם אמצעים. בימי ראשון מתקיים בכיכר דורגו שוק צבעוני ובו עתיקות ואמני רחוב, בשכונה גם מוזיאון לאומנות מודרנית ארגנטינאית. בדרום נמצאת גם שכונת המהגרים האיטלקית – לה בוקה, שקרובה לנמל. השכונה עצמה נצבעה בצבע של האניות בהן עבדו תושביה, בכל פינה אפשר לראות רקדני טנגו ונגני בנדוניון, בתי קפה ומועדונים. בלב השכונה נמצא אצטדיון הכדורגל המפורסם בוקה וכדאי לצפות במשחק ביתי או לערוך סיורים באצטדיון.

אטרקציות נוספות בבואנוס איירס – צפייה במופעי טנגו, משחקי כדורגל, צניחה חופשית, קארטינג, בתי קולנוע ומוזיאונים – לאומנות לטינית, מוזיאון הכדורגל, המוזיאון הלאומי להיסטוריה ועוד.