טיסות לציריך

טיסה ומלון לציריך

טיסות זולות לציריך

טיסה לציריך

טיסה לציריך

בין התאריכים, 19.06 - 25.06
טיסה סדירה
AIR EUROPA
טיסה לציריך שוויץ

טיסה לציריך שוויץ

בין התאריכים, 28.06 - 02.07
טיסה סדירה
LOT-POLISH AIRLINES
טיסות לציריך

טיסות לציריך

בין התאריכים, 19.06 - 25.06
טיסה סדירה
AIR EUROPA
טיסה זולה לציריך

טיסה זולה לציריך

בין התאריכים, 04.11 - 09.11
טיסה סדירה
AIR SERBIA

טיסות לציריך

ציריך, העיר הגדולה ביותר בשווייץ, מובילה את רשימות הערים עם איכות החיים הגבוהה ביותר בעולם וכן את רשימות הערים היקרות ביותר בעולם.

אחת הדרכים להוזיל את עלויות החופשה בציריך, היא בהזמנת טיסות זולות לציריך. עם כניסתה של מדיניות השמיים הפתוחים, כעת ניתן לרכוש בנקל טיסות זולות לציריך אשר משווקות על ידי מיטב חברות התעופה הפועלות במתכונת "לואו קוסט".

רכישת טיסות לציריך בזול תאפשר לכם ליהנות משלל אפשרויות השופינג, האטרקציות, הבילויים וחיי הלילה, באחת הערים התוססות ביותר במרכז אירופה.

ציריך, הממוקמת על ציר התנועה המחבר בין איטליה, צרפת וגרמניה, היא הלב הפועם של הכלכלה והתעשייה של שווייץ. למעשה, ציריך נמנית בין המרכזים הפיננסיים הגדולים והחשובים ביותר בעולם.

כמו כן, ציריך מהווה מרכז חשוב של תרבות, אמנות ואופנה. בשל כך, חופשה בציריך מתאימה במיוחד לחובבי הקניות והאמנות המודרנית, עם מגוון רחב ביותר של מוזיאונים ומרכזי קניות.

טיסות זולות לציריך - מה יש לעשות בעיר?

מלבד חובבי האמנות, ציריך פונה לקהלי יעד רבים ומגוונים. חיי הלילה התוססים של ציריך (עם מעל לחמש מאות מועדונים ופאבים) מושכים אליה צעירים רבים מרחבי העולם. ריבוי האטרקציות, הפסטיבלים ואירועי התרבות הופכים את ציריך ליעד מושלם למשפחות בחופשה.

בנוסף לחוויית החופשה האורבנית בציריך, גם חובבי הטיולים בטבע ימצאו בעיר ובסביבותיה את מבוקשם.

לציריך, הממוקמת על גדות אגם ציריך, יש היסטוריה ענפה ומרשימה ביותר, אשר שורשיה נעוצים בתקופת האימפריה הרומית. עם זאת, נתגלו שרידים להתיישבות סביב האגם המתוארכים לתקופה הפרהיסטורית.

מומלץ לבקר בבתי הכלונסאות הפרהיסטוריים "אנגה אלפנקה" ו"גרוס שטאט קליינר האפן", אשר הוכרזו כאתרי מורשת עולמית. בין תושביה המפורסמים של ציריך בעבר ובהווה ניתן למנות מדענים, אמנים, סופרים, ומוזיקאים רבים, כגון אלברט איינשטיין, ג'יימס ג'ויס, טינה טרנר, מארק קנופלר ועוד.

טיסות זולות לציריך - אודות היעד

כאמור, ציריך היא אחת הערים היקרות ביותר בעולם. בנוסף לרכישת טיסות זולות לציריך, ישנן דרכים נוספות להוזיל את עלויות החופשה. רבים מאתרי התיירות החשובים של ציריך פתוחים לקהל הרחב בחינם, ביניהם ניתן למנות את שלוש הכנסיות החשובות של העיר: קתדרלת גרוסמינסטר, כנסיית פראומינסטר וכנסיית סנט פיטרס.

מערך התחבורה הציבורית של ציריך ידידותי ביותר וכולל אוטובוסים, רכבות, חשמליות, רכבל וסירות. ניתן לשכור אופניים ללא תשלום, אך יש להשאיר פיקדון סמלי.

בהגיעך לציריך, מומלץ לרכוש "ציריך קארד" אשר מקנה שימוש חופשי בתחבורה הציבורית, כניסה חופשית למוזיאונים והנחות משמעותיות בחנויות ובמסעדות.