טיסות זולות לבאזל

טיסות לבאזל

טיסה ומלון לבאזל

טיסות לבאזל

טיסות לבאזל

טיסות לבאזל

בין התאריכים, 31.05 - 03.06
טיסה סדירה
KLM
טיסות לבאזל שוויץ

טיסות לבאזל שוויץ

בין התאריכים, 25.05 - 29.05
טיסה סדירה
KLM
טיסות זולות לבאזל

טיסות זולות לבאזל

בין התאריכים, 22.05 - 29.05
טיסה סדירה
KLM
טיסה זולה לבאזל

טיסה זולה לבאזל

בין התאריכים, 27.05 - 04.06
טיסה סדירה
KLM

טיסות זולות לבאזל

טיסות זולות לבאזל מביאות מטיילים רבים המגיעים לבאזל בפעם הראשונה בחייהם, מפספסים את האטרקציה האיכותית ביותר בעיר ומקבלים רושם מוטעה. על מנת לחוות את הפנינה האמיתית שלה מומלץ לערוך טיול בסמטאות הצרות של אלטשטאדט, העיר העתיקה. העיר העתיקה אמנם סגורה למעבר כלי רכב, אך לטראם של באזל ישנן שתי תחנות בפאתי הרובע (פישמארקט ומארקטפלאץ) אשר מהן ניתן להתחיל סיור רגלי. לתשומת לבך, מומלץ להיעזר במדריך תיירים מקומי ולהתרשם מהסיפורים שמאחורי המבנים העתיקים, אשר בחלקם מתוארכים למאה השלוש עשרה.

מלבד הטיולים בעיר העתיקה, המכילה מבנים מרשימים, כנסיות עתיקות וכארבעים מוזיאונים, באזל מציעה למבקריה עוד מגוון רחב של אטרקציות. מבין האטרקציות החשובות, ניתן למנות את הגנים והפארקים המוריקים (מומלץ לערוך פיקניק גבינות ויין), גן החיות העירוני, שיט בספינה או במעבורת על נהר הריין בשילוב של סיור בעמק סיינט אלבן שלגדותיו, בית העירייה הצבעוני המכונה "ראטהאוס” והמזרקה של ג'ון טינגוולי בכיכר התאטרון. בעונת החורף הקרה, מי המזרקה קופאים בעודם באוויר.

למרות שפע הפסטיבלים והאירועים המיוחדים המתקיימים דרך קבע בחודשי החורף, התקופה המומלצת למטייל הישראלי בשווייץ היא עונות הקיץ והסתיו. ליתר דיוק, מאמצע מאי עד סוף יוני ומאמצע אוגוסט עד סוף אוקטובר. העיר ממוקמת בעמק מוקף הרים, מאופיינת בטמפרטורה גבוהה יחסית לשאר ערי שוויץ ולילות הקיץ נוטים להיות חמים במיוחד.

ברשת האינטרנט קיים היצע אדיר של טיסות זולות לבאזל. לנוחיותך, ריכזנו באתר מידע מפורט ומלא אודות חברות הלואו קוסט המשווקות טיסות לשוויץ. בפעם הראשונה, המידע אודות טיסות אלה נגיש גם בשפה העברית.

האסוציאציה הראשונה של כל ישראלי בהקשר של בזל, היא התמונה המפורסמת של בנימין זאב הרצל במרפסת מלון שלושת המלכים. האסוציאציה השנייה היא בדרך כלל המשפט "בבאזל ייסדתי את מדינת היהודים" המתייחס לקונגרס הציוני הראשון שהתכנס בעיר. אולם, מעבר להיסטוריה של הציונות ושל העם היהודי, העיר נוסדה בשנת 43 לפני הספירה וחובקת היסטוריה של אלפי שנים.

טיסות לואו קוסט לבאזל - טיפים ומזג אוויר

טיסות לואו קוסט לבאזל למי שאינו נרתע מהקור האירופאי, מומלץ לבקר בבאזל בעונת החורף ולהתרשם משלל האירועים המיוחדים בעיר, כדוגמת השוק הססגוני של חג המולד החל בסוף דצמבר, ליל המוזיאונים בינואר וקרנבל בזל בפברואר, אשר נחשב לאחד מחמשת הפסטיבלים הטובים בעולם. מבין שלל המוזיאונים ראויים לציון מיוחד מוזיאון טינגאלי לאומנות קינטית, הגלריה לאומנות מודרנית, מוזיאון בית הבובות ומוזיאון המוזיקה והמוזיאון היהודי של שוייץ, המוקדש לקהילה היהודית בעיר.

הקזינו של באזל, שבו נערך הקונגרס הציוני הראשון, הפך ברבות הימים לבית הקונצרטים העירוני. בניין העירייה, אשר נבנה במאה ה-14 ועבר שיפוצים נרחבים לאורך השנים, נחשב לאחד המבנים המרהיבים ביותר בשווייץ כולה. ומה מחמם את הלב יותר משופינג מוצלח? רחובות פריי וגרבר הממוקמים בסמוך לכיכר השוק, מכילים ריכוז גבוה ומרשים ביותר של חנויות. גם מי שאינו מחזיק בחשבון מט"ח מסתורי באחד מהבנקים המפורסמים של שווייץ, יכול להגיע בקלות ובנוחות לחופשה מפנקת בבאזל.