טיסות זולות לבוסטון

טיסות לבוסטון

טיסה ומלון לבוסטון

טיסות לבוסטון

טיסות לבוסטון

טיסות לבוסטון

בין התאריכים, 12.09 - 18.09
טיסה סדירה
BRITISH AIRWAYS
טיסות זולות לבוסטון

טיסות זולות לבוסטון

בין התאריכים, 18.09 - 25.09
טיסה סדירה
BRITISH AIRWAYS
טיסה לבוסטון

טיסה לבוסטון

בין התאריכים, 17.09 - 25.09
טיסה סדירה
BRITISH AIRWAYS
טיסה זולה לבוסטון

טיסה זולה לבוסטון

בין התאריכים, 24.10 - 30.10
טיסה סדירה
AMERICAN AIRLINES

טיסות לבוסטון - ארה"ב

בוסטון, מסצ'וסטס, שוכנת לחופה המזרחי של ארה"ב. מרכז העיר הוא חצי אי המוקף ע"י מפרץ מסצ'וסטס ומפרץ בק, רוב אזור המפרץ בנוי על שטחים יובשו מהים והחומר מילוי היה מאדמות הגבעות של בוסטון. השכונות של העיר שונות באופיין אחת מהשנייה. בוסטון הייתה בעבר עיר נמל חשובה והאתרים ההיסטוריים שלה מציינים מאבקים חשובים בהיסטוריה של ארה"ב.

בבוסטון אטרקציות רבות ובעיקר אתרים היסטוריים חשובים שמומלץ ללכת לראות ולשמוע על ההיסטוריה שלהם, רובם נמצאים לאורך "שביל החרות", שמתחיל במרכז המבקרים ליד הפארק המרכזי ומסתיימים באנדרטת גבעת בנקר. בקרבת העיר אוניברסיטאות חשובות שמשפיעות על האופי התרבותי של העיר, בתוך העיר תיאטראות רבות, בית אופרה, מרכז לאומנויות, תזמורת, מוזיאונים מעניינים ועוד.

בין האטרקציות המעניינות – המוזיאון לאמנות, מוזיאון המדע, מוזיאון הילדים, האקווריום, גבעת ביקון, הספרייה הציבורית, בוסטון קומון, הכנסייה הצפונית הישנה ועוד.

הזמינו עוד היום טיסה זולה לבוסטון ובואו לסיור בעקבות האירועים החשובים שקרו בהיסטוריה של ארה"ב, תבלו במסעדות הטעימות ותחוו את העיר ברגליים.

טיסות זולות לבוסטון – אתרים מרכזיים

בוסטון, היא אחת הערים החשובות בהיסטוריה של ארה"ב. ברחבי העיר מבחר מבנים היסטוריים חשובים, מוזיאונים מרשימים, לחובבי התרבות מבחר של תיאטראות ומרכז אומנויות ואל תפספסו את המסעדות עם המאכלים המיוחדים שמגיעים ברובם ישר מהים.

מוזיאונים– מוזיאון בית גיבסון – המוזיאון מציג את חייהם של תושבי בוסטון ממחצית המאה ה-19 ועד תחילת המאה ה-20. במוזיאון אוסף מעניין של פריטים אותנטיים של חיי הבית מאותם זמנים – התרבות הוויקטוריאנית. המרכז לאמנות מודרנית – הוקם בשנת 1936 ומציג את האמנות בבוסטון. במוזיאון תערוכות קבועות ומתחלפות של אמנים שונים מהעולם המודרני – פיקאסו, אנדי וורהול ועוד. במתחם גם תיאטראות, אולמות קולנוע, מסעדות ועוד. מוזיאון הילדים – הוקם בשנת 1913 והוא אחד הראשונים שהציג תערוכה אינטראקטיבית. במוזיאון ילדים יכולים להתנסות בהכנת דגמים משעווה וחמר, תכנון מערכת מים ועוד. מוזיאון המדע – במוזיאון כ-500 פריטים ומוצגים אינטראקטיביים על עולם המדע. במקום תערוכות מתחלפות, קולנוע איימקס, פלנטריום, גן חיות ועוד. מוזיאון איזבלה סטיוארט גרדנר – מוזיאון לאומנות יוצאת דופן. המוזיאון לאמנות יפה – תערוכות אמנות מתקופות שונות.

גנים– בוסטון קומון – הגן הציבורי הגדול ביותר במדינת מסצ'וסטס והוותיק ביותר שהוקם בשנת 1634. הגן שימש במשך השנים למטרות שונות – מחנה הצבא הבריטי, מרעה לבקר, מקום לעצרות חשובות ולבסוף הפארק שהוא היום. בפארק מזרקת ברואר, בית קברות, שבילים ועצים. פאבליק גארדן – צמוד לבוסטון קומון והוא גן בוטני עם אגם קטן באמצע שלו. באגם ניתן לשוט וגשר קטן תלוי מעליו, מסביב לאגם שטיחי פרחים ומדשאות, פסלים ואנדרטאות שונות. האקווריום – נפתח בשנת 1969 ובו מבחר דגים ויונקים מיימיים. במקום גם קולנוע איימקס ואפשרות לצאת לשייט צפייה בלוויתנים.

בניינים היסטוריים– הפרידום טרייל – מסלול הליכה בו תוכלו לראות 16 מבנים היסטוריים חשובים. המסלול מתחיל מהבוסטון קומון ומסתיים באנדרטה לזכר הנופלים בצ'רלסטון. מפת מסלול ניתן למצוא במרכזי המידע לתייר. המסלול מסומן בפס אדום לאורכו על המדרכות. פאניול הול – הבניין נבנה בשנת 1742 ושימש בהתחלה כשוק ומקום מפגש חברתי. במאה ה-18 הוא הפך לאתר נאומים של מנהיגים חשובים בהיסטוריה. כיום המקום משמש כמרכז תרבות וקניות. בניין מדינת מסצ'וסטס – מתחם המכיל את מוסדות המדינה. הבניין הוקם בשנת 1798 ולראשו כיפת זהב מרשימה. בניין המדינה הישן – הוקם בשנת 1713 ושימושו הראשון היה עבור המושל הבריטי. כיום יש בבניין מוזיאון היסטורי לתולדות העיר. כנסיית טריניטי – בנייתה הושלמה ב-1877 והיא פנינה ארכיטקטונית בסגנון רומנסקי. הכנסייה נבנתה בכיכר קופלי והפכה אותו למרכז תרבותי וחברתי.

מחוץ לעיר – אפשר לצאת לטיול מחוץ לעיר קיימברידג' בה שוכנת אוניברסיטת הרווארד ו-MIT. במרכזה של העיר חנויות מותגים, מסעדות, בתי קפה והופעות רחוב. לאוניברסיטה עצמה בניינים לבנים יפים ובמרכז מבקרים אפשר לקחת סיור ללא עלות.