טיסות זולות לברלין

טיסות לברלין

טיסה ומלון לברלין

טיסות לברלין

טיסות לברלין

טיסות לברלין

בין התאריכים, 20.11 - 21.11
טיסה סדירה
EL-AL
טיסות זולות לברלין

טיסות זולות לברלין

בין התאריכים, 12.11 - 19.11
טיסה סדירה
EL-AL
טיסה לברלין

טיסה לברלין

בין התאריכים, 26.11 - 03.12
טיסה סדירה
EL-AL
טיסה זולה לברלין

טיסה זולה לברלין

בין התאריכים, 06.11 - 08.11
טיסה סדירה
EL-AL

טיסות לברלין מידע על העיר

בראש רשימת היעדים הפופולריים בקרב המטיילים הישראליים שמור מקום מיוחד לברלין בירת גרמניה אשר עשתה דרך ארוכה במהירות שיא מהימים בהם חצצה חומה בין מזרח למערב ועד לנפילתה של ואיחוד העיר, אשר סימנו את קץ המלחמה הקרה בין ארצות הברית לבין ברית המועצות. בשל מאורע היסטורי זה, אחד מאתרי התיירות הפופולריים ביותר הוא שרידי החומה, אשר מעוטרים ביצירות אמנות אורבניות הנושאות מסרים של חופש, אחווה ושוויון והיו אסורים במזרח גרמניה בעבר.

כשמדובר בטיסה קצרה האורכת כארבע שעות, ניתן לוותר על השירותים הנלווים ולהשקיע את החיסכון שנוצר במסעדות המעולות, בפאבים השוקקים, במוזיאונים הרבים, בקניות ובשפע האטרקציות שמציעה העיר למבקריה.חברות תעופה רבות משווקות טיסות זולות לברלין בטיסות לואו קוסט. במסגרת הטיסות הנוסע משלם אך ורק על עלות הטיסה, כאשר כל השירותים הנלווים כרוכים בתשלום נוסף.

טיסה לברלין בזול - מה לעשות בעיר

רשימת האטרקציות של ברלין ארוכה במיוחד. מבין אתרי החובה בה ניתן למנות על קצה המזלג את הארמונות, הגנים ואת אי המוזיאונים אשר הוכרזו כאתרי מורשת עולמית על ידי ארגון אונסק"ו. בנוסף, משפחות רבות נהנות לבקר בגן החיות העירוני, מגדל הטלוויזיה, בניין הרייכסטאג (אך ורק בתיאום מראש), שער ברנדרבורג, בית האופרה וכמובן, מהאווירה העוטפת את רחובות העיר.

בירת גרמניה מתהדרת במקום השני מבין הערים הגדולות באירופה, מיד לאחר לונדון, אשר נחשבת ליעד יקר לתיירים. לעומתה, ברלין היא מן הערים הזולות במרכז אירופה. מעבר להוצאות המצומצמות על אטרקציות, בילויים, לינה ומזון, אתרי תיירות רבים בעיר פתוחים בחינם לקהל הרחב, כמו לדוגמה בניין הפרלמנט הגרמני, הרייכסטאג, אשר מספק תצפית מרהיבה ואינה כרוכה בתשלום, אלא רק בתיאום מראש דרך אתר האינטרנט. כמו כן, אי המוזיאונים הנו ללא תשלום בימי חמישי כארבע שעות לפני סגירת האתר.

טיסות זולות לברלין - עונת החורף

מי שלא נרתע מהחורף האירופי, מרוויח. עונת החורף בברלין מתאימה במיוחד למי שרוצה לקצץ בהוצאות החופשה ולמי שרוצה לחוות את העיר כברלינאי אמיתי. פעילות מומלצת ביותר למי שרוצה להרגיש מקומי, היא ביקור באחת מזירות ההחלקה על הקרח הרבות הפזורות בעיר. עונת החורף מתאימה במיוחד לפעילויות "אינדור", בחללים סגורים. מומלץ לרכוש "וולקאם קארד" המעניק הנחות משמעותיות בכניסה לעשרות המוזיאונים והתערוכות בעיר.

בית הכלבו kadewe הוא אחד ממרכזי הקניות של העיר והוא אופציה מומלצת ביותר להתחמקות מהקור ולרכישת בגדי חורף אמיתיים. המרכז נבנה לפני כמאה שנים ונחשב למרכז הקניות השני בגודלו באירופה. מתחם קניות נוסף הוא בקומה העליונה של מרכז הקניות אלקסה שבאלכסנדרפלאץ. שם נחבאת אחת האטרקציות השוות של העיר, המיני ברלין. אטרקציה נוספת המתאימה במיוחד לעונת החורף, היא סיור במנהרות הסודיות של העיר. הסיור נמשך כשעתיים ותר אחר עקבותיהם של המסתננים ממזרח ברלין הקומוניסטית למערב ברלין.

טיסות לברלין ברגע האחרון