טיסות לקוס

טיסה ומלון לקוס

טיסות זולות לקוס

טיסה זולה לקוס

טיסה זולה לקוס

$407 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 05/3/24 - 07/3/24
טיסה סדירה
EL-AL
אישור מיידי
טיסה לקוס

טיסה לקוס

$407 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 05/3/24 - 07/3/24
טיסה סדירה
EL-AL
אישור מיידי
טיסה לקוס יוון

טיסה לקוס יוון

$447 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 03/3/24 - 05/3/24
טיסה סדירה
EL-AL
אישור מיידי

טיסות זולות לקוס

טיסות זולות לקוס, אי יווני בים האגאי, בפתחו של מפרץ גקובה. האי קוס שייך לקבוצת האיים הדודקאנס והוא השלישי בגודלו ביניהם. עיר הבירה נקראת גם היא קוס ואפשר למצוא בה בתי מלון, משרדי תיירות, מסעדות וחנויות מזכרות. באי מתגוררים כ-20,000 איש המתפרנסים מדיג ותיירות.
באי שרשרת חופים יפים ואפשר או לרבוץ בים ולא לעשות כלום או להשתתף במגוון פעילויות ימיות כגון צלילה, שייט, מצנח ימי, שנורקל ועוד. באי גם טברנות עם אוכל יווני אותנטי, מעיינות חמים, אתרים ארכיאולוגיים, כפרים ציוריים וחיי לילה סוערים.

הזמינו עוד היום טיסה מוזלת לקוס ובואו ליהנות מחופשת בטן גב, אוכל מושלם ומזג אוויר שעושה טוב.

טיסות לואו קוסט לקוס – אטרקציות מרכזיות

טיסות לואו קוסט לקוס, אי יווני ים תיכוני עם אוכל טעים, מזג אוויר נעים רוב השנה, חופים נקיים ואפשרות לפעילויות ימיות, אתרים ארכיאולוגיים וחיי לילה סוערים, הכול אפשר למצוא באי.

עיר הבירה של קוס נקראת גם היא קוס ומומלץ לטייל ברחובות שלה, ליהנות מהאווירה, לראות את העיר העתיקה, לשבת במסעדות ולרכוש מזכרות בחנויות. בעיר מבחר אטרקציות מעניינות ומומלצות – מצודת האבירים – נמצאת בכניסה לנמל והיא נבנתה במאה ה-14. עץ היפוקרטס – עץ עתיק הקרוי על שמו של אבי הרפואה, מסגד גאזי חסן פאשה מהמאה ה-18 , האגורה (כיכר השוק), המוזיאון הארכיאולוגי ובו פסיפסים ופסלים, קאזה רומאנה – בית אחוזה עם פרסקאות ופסיפסים, השוק המקורה, כנסיית איה פאראסקבי שנבנתה בשנת 1932 ובית הכנסת העתיק.

מחוץ לעיר – טיסה לקוס

האתר הארכיאולוגי אסקלפיון – בעת העתיקה המקום שימש כסנטוריום והוקדש לאסקולפיוס, בנו של אפולו, המבנה מורכב מארבעה מפלסים ובכל אחד מהם עתיקות מהתקופה ומרחצאות ישנות. מומלץ לבקר בכפרים הקטנים – כפרים ציוריים עם חנויות קטנות ובהן ניתן לרכוש תוצרת חקלאית. הפלגה לאי קאלימנוס – שידוע כאי שולי הספוגים, עם אווירה רגועה, חופים מבודדים, נמל תוסס ובתים צבעוניים. ברחבי האי חופים יפים עם חול לבן ומים צלולים. בחלק מהחופים מעיינות חמים בבריכה טבעית שמופרדת מהים. פארק המים לידו – אחד הגדולים ביוון מתאים לכל הגילאים.