טיסות לואו קוסט

טיסה ומלון לואו קוסט

מלונות במחירי LOWCOST

טיסות לואו קוסט

טיסה לאתונה

טיסה לאתונה

$170 מחיר לאדם
הזמן

בין התאריכים, 05/12/21 - 08/12/21
טיסה סדירה אישור מיידי

טיסה זולה לפראג

טיסה זולה לפראג

$307 מחיר לאדם
הזמן

בין התאריכים, 09/12/21 - 12/12/21
טיסה סדירה אישור מיידי

טיסה לבודפשט הונגריה

טיסה לבודפשט הונגריה

120 מחיר לאדם
הזמן

בין התאריכים, 05/12/21 - 08/12/21
טיסת LOW COST אישור מיידי

טיסות לואו קוסט למגוון יעדים בעולם במחירים משתלמים

בעשור האחרון חלה פריחה מחודשת בתחום התעופה. אחת הסיבות המרכזיות לכך היא פריצתן של חברות המפעילות את טיסות הלואו קוסט. הרעיון המניע את אותן חברות הוא פשוט: הנגשת ענף התיירות והתעופה על ידי הנמכת הסטנדרטים שנקבעו על ידי מפעילי הטיסות הסדירות.

טיסות לואו קוסט מה זה בעצם?

במסגרת חברות הלואו קוסט, הנוסע משלם אך ורק עבור הטיסה. כל השירותים הנלווים מחוייבים בתוספת תשלום. כך לגבי כבודה, מזון ומשקאות, הושבה ועוד. חשוב לדעת, כי בניגוד לטיסות שכר (צ'רטר), חברות הלואו קוסט מפעילות קווי טיסות סדירות למגוון יעדים ולעיתים קיימת מדיניות של שינויים וביטולים בתוספת תשלום סמלי.

טיסות לואו קוסט למי משתלם להזמין?

הפורמט של חברות המפעילות טיסות לואו קוסט משתלם במיוחד לתרמילאים ולטיסות שאינן ממושכות. עם זאת, חברות לואו קוסט אירופאיות רבות מפעילות גם טיסות ליעדים מרוחקים יותר כדוגמת המזרח הרחוק, צפון אמריקה ודרום אמריקה.

בשל העובדה כי מדובר בתחום חדש יחסית בענף התעופה, ציי המטוסים מכילים את הדגמים החדישים ביותר. עד לאחרונה, נוסעים שתרו אחר טיסות זולות נאלצו להתמודד עם אתרים רבים (שהרי לכל חברת תעופה אתר משלה) ועם מגבלת השפה.

כעת ובפעם הראשונה בשפה העברית, מרוכז לנוחיותך באתר זה כל המידע אודות חברות התעופה המובילות. בנוסף, מסופקות עבורך תוצאות מכל החברות המפעילות טיסות לואו קוסט ליעד המבוקש. 

טיסות לואו קוסט ברגע האחרון