טיסות לליסבון

טיסה ומלון לליסבון

טיסות לליסבון

טיסה לליסבון

טיסה לליסבון

בין התאריכים, 26.06 - 02.07
טיסה סדירה
AIR FRANCE
טיסה לליסבון פורטוגל

טיסה לליסבון פורטוגל

בין התאריכים, 26.06 - 02.07
טיסה סדירה
AIR FRANCE
טיסה זולה לליסבון

טיסה זולה לליסבון

בין התאריכים, 19.06 - 26.06
טיסה סדירה
AIR EUROPA
טיסה זולה לליסבון

טיסה זולה לליסבון

בין התאריכים, 19.06 - 26.06
טיסה סדירה
AIR EUROPA

טיסות זולות לליסבון


טיסות זולות לליסבון, בירת פורטוגל, היא המרכז הכלכלי והתרבותי של פורטוגל. לליסבון היסטוריה ארוכת שנים, אשר במרוצתן עברה תהפוכות רבות. האחרונה שבהן מתוארכת לשנות השבעים של המאה העשרים, כשהמשטר הדיקטטורי הופל בהפיכה שקטה. אחת התוצאות של הפיכה זו, היא שגשוג כלכלי ופריחה תרבותית בליסבון, אשר הביאה לגידול משמעותי הן באוכלוסייה והן בתיירות הנכנסת.
בניגוד לשנים עברו, בהן לא היו טיסות ישירות מישראל לליסבון, כעת, עם כניסתן של חברות התעופה החדשות, הפועלות בשיטת ה"לואו קוסט", ניתן למצוא בקלות טיסות זולות לליסבון וממנה.אם חיפשת טיסה זולה לליסבון, אנו מזמינים אותך להתרשם ממגוון חברות התעופה המשווקות טיסות זולות לליסבון.

ליסבון נוסדה כנראה על ידי הפיניקים במאה התשיעית לפני הספירה. מיקומה על חוף הים האטלנטי, הפך גם אותה לאימפריה ימית. בסוף המאה החמש עשרה, מגלה הארצות הפורטוגזי, ואסקו דה גמה, יצא בספינה מנמל ליסבון להודו והיה הראשון להגיע מאירופה לאסיה דרך הים.

הנוף העירוני של ליסבון מושפע מעושרה ההיסטורי. שפע המבנים העתיקים הפזורים בעיר מהווים שרידים של סגנונות שונים בהיסטוריה של האדריכלות, מהעת העתיקה ועד לעידן הפוסט מודרני.

טיולים רגליים בעיר הם הדרך הטובה ביותר להתחבר להיסטוריה המסועפת של ליסבון. בשל העובדה כי המרכז ההיסטורי של ליסבון ממוקם על גבעות תלולות, מומלץ להצטייד בנעליים נוחות.

ליסבון מספקת למבקריה שלל נקודות תצפית מרהיבות הפזורות בשדרות, בכיכרות ועל גבי מבנים ברחבי העיר. למעשה, אחת המילים הייחודיות לשפה הפורטוגזית היא "אשפליינז'ן" ומשמעותה "אמנות ההנאה ממרפסות תצפית".
בין נקודות התצפית הטובות ביותר בעיר ניתן למנות את מבצר סאו ג'ורג' (המבנה העתיק ביותר בליסבון), פסל מגלי הארצות, פארק מונסאנטו ותצפית סנטה קתרינה. בשעות הערב והלילה, מומלץ לבקר בתצפית סניורה דו מונטה.

טיסות לואו קוסט לליסבון - המלצות וטיפים

טיסות לואו קוסט לליסבון בהשוואה לשכנתה ממזרח, ספרד, חופשה בפורטוגל משלבת את המיטב שיש לבירה אירופית להציע, אך היא אטרקטיבית יותר מבחינת המחירים. בנוסף להזמנת טיסות לואו קוסט לליסבון, דרך נוספת לחסוך בעלויות החופשה, היא ברכישת "ליסבואה קארד". שמשמ לתחבורה הציבורית בעיר וגם מקנה שלל הנחות בכניסה לעשרות מוזיאונים, אתרים וסיורים.