טיסות איזי ג'ט - Easyjet

טיסה ומלון במגוון יעדים בעולם

מלונות בחו"ל

מידע על טיסות איזי ג'ט - Easyjet

טיסה ללונדון

טיסה ללונדון

756 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 29/5/22 - 02/6/22
טיסת LOW COST
Easy Jet
אישור מיידי
טיסה זולה לברלין

טיסה זולה לברלין

679 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 10/6/22 - 13/6/22
טיסת LOW COST
Easy Jet
אישור מיידי
טיסת לואו קוסט לבאזל

טיסת לואו קוסט לבאזל

342 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 05/6/22 - 12/6/22
טיסת LOW COST
Easy Jet
אישור מיידי
טיסות איזי ג'ט - Easyjet

טיסות איזי ג'ט - Easyjet

חברת איזי ג'ט היא חברה המפעילה טיסות זולות ברחבי אירופה וצפון אפריקה ובסיסה הראשי נמצא במל התעופה לוטון שבאזור לונדון. בבעלותה של איזי ג'ט חברת בת בשוויץ – איזי ג'ט שוויץ, שבסיסיה ממוקמים בבאזל וג'נבה. החברה הוקמה בשנת 1995 והיא חברת הלואו קוסט הראשונה שהתחילה את פעולתה בישראל בשנת 2009. הטיסות של חברת איזי ג'ט יוצאות מטרמינל 1 ונוחתות בטרמינל 3

מחירי הטיסות זולים מכיוון והחברה אינו כוללת מוצרים או שירותים נוספים. יש אפשרות להוסיף במחיר נפרד עלות עבור מטען (כבודה), מיקום במטוס וארוחה.

יעדי טיסה מומלצים מישראל עם חברת התעופה easyJet 

* בריטניה - לונדון לוטון - יציאה וחזרה כל יום
* בריטניה - לונדון גטוויק -יציאה וחזרה בימים ראשון, שלישי וחמישי
* בריטניה - מנצ'סטר - יציאה וחזרה בימים שני וחמישי
* גרמניה - ברלין שונפלד - יציאה וחזרה בימים ראשון, שלישי, חמישי, שישי ושבת בחודשים נובמבר-דצמבר, פברואר-מרץ בימים ראשון, שלישי, חמישי ושבת בחודשים ינואר ומאפריל עד אוגוסט
* איטליה - מילאנו מלפנסה- יציאה וחזרה בימים ראשון, שני, רביעי, חמישי ושבת, בחורף כולל חודש מרץ. בקיץ יציאה וחזרה כל יום חוץ מראשון ושישי
* צרפת - פריז שארל דה גול - יציאה וחזרה בימים ראשון, שני, רביעי, חמישי, שבת
* הולנד - אמסטרדם סכיפהול - יציאה וחזרה בימים שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת
* בלגיה - באזל -יציאה וחזרה בימים ראשון, שני, רביעי וחמישי
* שוויץ - ג'נבה -יציאה וחזרה בימים ראשון, שני וחמישי, בחודש נובמבר. במשך כל השנה יציאה וחזרה בימים ראשון, שני, שלישי, חמישי ושישי

easyjet​ - כבודה

הנוסעים המשלמים עבור העלאת כבודה למטוס, מורשים להעלות מטען במשקל של עד 20 קילו. אם ברצונך להעלות מטען נוסף, מומלץ לעשות זאת אונליין באתר וליהנות מתעריף מוזל. לתשומת לבך, המשקל המרבי המותר הוא 32 קילוגרם.

easyjet​ - צ'ק אין

עקב הבדיקות הביטחוניות, היוצאים מנמל התעופה בן גוריון מתבקשים להתייצב בשדה כשלוש שעות לפני ההמראה. ניתן לבצע צ'ק אין אונליין ולהדפיס את אישור העליה למטוס, החל משלושים יום לפני הטיסה ועד שעתיים לפני ההמראה. השירות אינו כרוך בתשלום.

הושבה

בעת ביצוע ההזמנה, ניתן לבחור את מקום מושבך בעלות סמלית. כמו כן, ניתן לשנות את המיקום, וזאת בתנאי שטרם ביצעת צ'ק אין ולא הדפסת את אישור העליה למטוס. ניתן להעלות מזון לטיסה (ומשקאות שנפחם אינו עולה על 100 מ"ל). ניתן לרכוש כריכים, מאפים, חטיפים, ארוחות קלות ומשקאות בזמן הטיסה.

גישה לבעלי מוגבלויות

במידה ונדרש סיוע מצוות הטיסה, יש ליידע את חברת התעופה בנוגע לכך 48 שעות בטרם הטיסה. כמו כן, ניתן להעלות לטיסה שני עזרי ניידות ללא תוספת תשלום (לדוגמה: שני כיסאות גלגלים, שני הליכונים וכו'). בנוגע לעזרים רפואיים, כדוגמת מכונות דיאליזה, תרופות ועוד, ניתן להעלות גם אותם ללא תשלום בהצגת אישור רפואי. יש להקפיד לארוז את הציוד הרפואי בנפרד.

טיסות המשך עם איזי ג'ט - איזי ג'ט מפעילה טיסות ל-106 יעדים באירופה, צפון אפריקה והמזרח התיכון.

צי מטוסים - לאיזי ג'ט צי מטוסים המכיל מעל ל-200 מטוסים מדגמי איירבוס A319 ואיירבוס A320.

שינויים וביטולים 

חברת איזי ג'ט אינה מאפשרת ביטולים והחזרים כספיים. עם זאת, אם אין באפשרותך לטוס במועד שנקבע, ניתן לשנות את מועד הטיסה ואת היעד, בתוספת תשלום. במקרי מוות של בני משפחה מדרגה ראשונה, הזיכוי מותנה בהצגת תעודת פטירה.