טיסות זולות לבודפשט

טיסות לבודפשט

טסה ומלון לבודפשט

טיסות זולות לבודפשט

טיסות זולות לבודפשט

טיסות זולות לבודפשט

בין התאריכים, 29.06 - 04.07
טיסה סדירה
AEGEAN AIR
טיסות לבודפשט

טיסות לבודפשט

בין התאריכים, 20.06 - 22.06
טיסה סדירה
AEGEAN AIR
טיסה לבודפשט

טיסה לבודפשט

בין התאריכים, 20.06 - 26.06
טיסת שכר
ישראייר
טיסה זולה לבודפשט

טיסה זולה לבודפשט

בין התאריכים, 25.06 - 02.07
טיסת שכר
BLUE BIRD

טיסות זולות לבודפשט

בודפשט הנה בירת הונגריה, אשר ממוקמת כשלוש שעות טיסה בלבד מישראל והיא נמנית ברשימת הערים הגדולות ביותר באירופה. מקור שמה הוא באיחודן של ערי הדנובה : בודה ופשט, זאת קרה בשלהי המאה התשע עשרה. על אף האיחוד, השוני בין בודה ופשט ניכר.

פשט, ממוקמת על הגדה המזרחית של הדנובה והיא מהווה מרכז כלכלי ומסחרי. לעומתה, בודה הנה הררית יותר והיא ממוקדמת בגדה המערבית. אופיה של בודה היסטורי, מיוער ורגוע יותר, עשיר במרחצאות, מוזיאונים ומבנים עתיקים.

חובבי היסטוריה מגלים עניין רב בבודפשט, הרי שהיא בעלת היסטוריה עתיקת יומין. ראשוני המתיישבים באזור היו השבטים הקלטיים. לאורך הזמן ידעה העיר כובשים רבים, כדוגמת האימפריה הרומית, אטילה ההוני, שבטים גותיים וסלאביים, האימפריה העותומנית אשר שירשה בעיר את תרבות המרחצאות, האוסטרים ובעת החדשה היו אלה הנאצים והקומוניסטים.

בנוסף להיסטוריה של העם ההונגרי, בודפשט מהווה גם מרכז היסטורי של העם היהודי. בין תושביה היהודים המפורסמים ניתן למנות את אבי הציונות, בנימין זאב הרצל וחנה סנש. חובבי ההסטוריה היהודית המפוארת ישמחו לתור במוזיאון היהודי שברובע היהודי.

בדומה לבירות אירופיות רבות, בודפשט מציעה למבקריה חופשה עשירה באמנות ותרבות. בנוסף לבית האופרה הלאומי, הנמנה בין בתי האופרה היפים והטובים באירופה, תמצאו בה מגוון רחב של תיאטראות, מוזיאונים, גלריות ואתרי מורשת עולמית.

חיי הלילה של בודפשט מאופיינים בטרנד הייחודי לעיר, המכונה "פאבים הרוסים" ובמסגרתו מבנים המיועדים להריסה הפכו למקומות בילוי יצירתיים, המעוצבים באווירת רטרו.

טיסה לבודפשט בזול - טיפים והמלצות

טיסות זולות לבודפשט כדאי לרכוש דרך חברות הלואו קוסט המשווקות טיסות לבודפשט וממנה. בשל מרחק רכישת טיסה זולה היא האופציה האטרקטיבית ביותר, אשר מותירה לך בסופו של דבר יותר כסף לקניות והבילויים שיש לעיר להציע. אתרי תיירות רבים בעיר פתוחים לקהל הרחב ללא תשלום וביניהן ניתן למנות את בזיליקת סטפן הקדוש, מצודת סיטדלה שבגבעת גלרט ועוד.

כמו כן מתקיימים סיורים מודרכים ללא תשלום אשר המוקדשים למגוון נושאים כגון הקומוניזם בבודפשט, יהדות ועוד. משכו של כל סיור נע בין שעתיים לשלוש שעות. נקודת המוצא של הסיורים היא המזרקה בכיכר וורשמרטי העתיקה והצבעונית.

באם אינכם סובלים מקור ואוהבים את אירופה הקרירה מומלץ להזמין כרטיסי טיסה לעונת החורף אשר מתומחרים בעלות נמוכה יותר. בודפשט מתרוקנת מתיירים מיד אחרי חגיגות חג המולד והשנה האזרחית החדשה ולכן מחירי הלינה והאטרקציות צונחים והתורים בכניסות לאתרי התיירות מתקצרים.

מומלץ לבלות את חופשת החורף במקומות סגורים, כדוגמת הסנימטקים, המוזיאונים, השוק העירוני והמרחצאות. כמו כן, כדאי לבקר באחת מזירות ההחלקה על הקרח המיוחדות בעיר.

טיסות ברגע האחרון לבודפשט