השכרת רכב בחו"ל

השכרת רכב בחו"ל בזול

מהפכת ה-LOW COST שלנו לא פוסחת גם על ענף השכרת הרכב בחו"ל!

אנו מזמינים אתכם לבדוק את ההצעה שלנו להשכרת רכב בחו"ל בזול, ללא פערי תיווך ובמחירים שווים לכל כיס.
השרות כולל תמיכה מלאה בעברית, לקישור לחצו על התמונה. 

השכרת רכב במהלך חופשה בחו"ל, מהווה תחליף נוח לתחבורה הציבורית אשר חוסך זמן יקר.
היום חברות רבות להשכרת רכב בישראל מציעות את שירותיהן עבור השכרת רכב בחו"ל אך לא כולם מציעות השכרת רכב בחו"ל בזול - לעיתים המחירים מזנקים והחופשה שלנו מתייקרת.

השכרת רכב בחול

לפניכם כמה שיקולים שיש לקחת בחשבון טרם בחירת הרכב:
לסוג הרכב השכור ישנה חשיבות רבה, במיוחד אם אתם מתכננים נסיעות ארוכות, או בעלי ציוד רב. השיקול המרכזי הינו מספר האנשים המיועדים לנסוע ברכב וכן יעד הנסיעה (עיר פקוקה או נסיעות ארוכות בטבע ובשטח).

רכב המתאים למשפחה עם ילדים שונה מרכב המתאים לזוג. בנוסף, במידה וברשותכם ציוד רב, חשוב לבחור ברכב בינוני עד גדול שיטיב לתחושת הנוחות, הבטיחות והיציבות בנסיעות ארוכות.

תהליך ההזמנה - רצוי להזמין את הרכב השכור מראש וכך להימנע מבזבוז זמן ואנרגיות בחו"ל. יתר על כן, חברות בחו"ל נוטות לתמחר באופן בו הביטוחים והמיסים מתווספים בסוף וכך המחיר מטעה בייחוד שהשפה היא זרה. זאת בניגוד להזמנה מהארץ בה תקבלו את המחיר הכולל הכרוך בהשכרה ללא הפתעות מיותרות ומכשולי שפה. למזמינים מראש, רצוי לדאוג לשובר הזמנה (באנגלית או בשפה המקומית).

איסוף ומסירת הרכב - האפשרות הנוחה ביותר היא כמובן לאסוף ולמסור את הרכב בשדה התעופה לאחר הנחיתה, אך לעיתים גובים תשלום על כך.

ביטוח ופוליסה - לאחר שהחלטתם איזה רכב להזמין, לא לשכוח לעשות ביטוח. חשוב לשים לב לסוג הפוליסות ולעשות ביטוח אישי וכן ביטוח צד ג'.

יועצי התיירות שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם ולהתאים לכם את הרכב שיענה על הצרכים שלכם בהתאם להרכב הנסיעה, היעד והתקציב. באפשרותכם לשאול אותם גם לגבי טיסות זולות.

השכרת רכב בחו"ל - טיפים קטנים

* שאתם אוספים את הרכב תדאגו שנציג החברה יציין את כל הנזקים שיש לרכב, שריטות וכדומה.
* התעדכנו בחוקי התנועה המקומיים במדינת היעד שלכם בטרם הנסיעה.
* החזירו את הרכב עם מיכל מלא, אחרת ייתכן שתחוייבו בתעריף גבוה מזה שבתחנת דלק.
* שימו לב לעמוד בזמני החזרת הרכב, איחור עלול להביא לקנסות גבוהים.
* במקרה של תאונה חלילה, נא לדווח באופן מיידי למשטרה המקומית ולחברת ההשכרה.


בברכת נסיעה טובה ובטוחה,
LowCostil