טיסות זולות לפאפוס

טיסות לפאפוס

טיסה ומלון לפאפוס

טיסות זולות לפאפוס

טיסה לפאפוס

טיסה לפאפוס

בין התאריכים, 27.07 - 04.08
טיסת שכר
ישראייר
טיסה לפאפוס קפריסין

טיסה לפאפוס קפריסין

בין התאריכים, 25.07 - 04.08
טיסת שכר
ישראייר
טיסות לפאפוס

טיסות לפאפוס

בין התאריכים, 27.07 - 04.08
טיסת שכר
ישראייר
טיסה זולה לפאפוס

טיסה זולה לפאפוס

בין התאריכים, 20.07 - 24.07
טיסת שכר
BLUE BIRD

טיסות זולות לפאפוס

טיסות זולות לפאפוס, עיר חוף בחלק הדרום מערבי של קפריסין. פאפוס שוכנת לחופי הים התיכון ולעיר שני חלקים – פאפוס העיר הבנויה על רמה נמוכה ובה נמצא מרכז העיר והעיר הישנה עם מרבית שכונות המגורים. החלק השני הוא פאפוס התחתית הממוקמת ליד הים וכוללת את רוב האתרים הארכיאולוגיים, המלונות והאטרקציות.

פאפוס היא עיר שמחה ומלאת חיים המציעה אטרקציות שמתאימות לכל השנה. בפאפוס שרידים ארכיאולוגיים רבים כגון ארמון המושל הרומאי, נמל גדול, טירת פאפוס שהגנה בימים קדומים על הנמל, סלע אפרודיטה – מקדש אפרודיטה, מנזר איוס נאופיטוס ועוד.

הזמינו עוד טיסה זולה לפאפוס ובואו ליהנות ממזג האוויר הנפלא, מבטן גב בחופים הנעימים, לבלות במסעדות האותנטיות או לבקר באתרים ההיסטוריים ולראות עתיקות. לילדים גם כן מבחר אטרקציות שוות כולל פארקי מים גדולים.

הזמינו עוד היום טיסות זולות לפאפוס ובואו ליהנות מחופש קייצי, בטן גב ואפילו מקומות נחמדים ונעימים שכדאי לראות.

טיסות לואו קוסט לפאפוס – אתרים מרכזיים

טיסות לואו קוסט לפאפוס אל עיר החוף הקפריסאית מציעה למטייל חופים של בטן גב, אתרי עתיקות היסטוריים, מסעדות נעימות, אירועי תרבות וגם אפשרות לעשות קניות שוות. במשך השנה מתקיימים בעיר אירועי תרבות – מופעי מחול, הרקדות מסורתיות, הצגות בתיאטרון תחת כיפת השמיים ותערוכות אומנות.

בעיר שרידים ארכיאולוגיים רבים– הפארק הארכיאולוגי – מהתקופה הביזנטית מהמאה ה-4 לפני הספירה, בעבר שכן במקום מבצר גדול וכן טירה, היום אפשר לראות עמודי שיש ואבן, המרמזים על יופיו הקדום של המקום. ביתו העתיק של דיוניסוס (אל היין) – במקום מרצפות פסיפס עתיקות, המתארות סיפורים מהמיתולוגיה היוונית. הווילה העתיקה של תזאוס, קברי המלכים (שייך לפארק הארכיאולוגי) שהוכרז גם כאתר מורשת עולמית, ארמון המושל הרומאי שהוכרז גם הוא אתר מורשת עולמית בשנת 1980.

מקומות נוספים לראות בפאפוס– הסלע של יוון (סלע אפרודיטה) נמצא מול פאפוס ולפי האגדה אפרודיטה עלתה מהים בנקודה זו והפכה את האזור לביתה. מקדש אפרודיטה – נמצא קילומטר מפאפוס והיה מוקד עליה לרגל בעולם העתיק. במקום גם מוזיאון וחפירות. האודאון – מהמאה ה-2 , בנוי אבן גיר ובקיץ משמש לאירועי מוזיקה ותיאטרון ולידו שרידים של חומות העיר העתיקה והאגורה הרומאית. בנמל פאפוס מקום ל-300 סירות ומרינה עם מסעדות ובתי קפה. הפארק הבוטני אלות'יקה, מרחצאות אפרודיטה – שמורת טבע מחוץ לעיר.

אטרקציות לילדים– גן החיות של פאפוס, פארק המים אפרודיטה – עם מגלשות מכל הסוגים, בריכות גלים ומזנוני אוכל ושתייה. פארק הדינוזאורים – מתנפחי ענק של דינוזאורים וג'ימבורי. פארק המים פאסורי – מתקנים לכל הגילאים, מתקני מים שונים, בריכות גלים, מגלשות ועוד. 

דילים ברגע האחרון לפאפוס