טיסות לאיביזה

טיסה ומלון לאיביזה

טיסות לאיביזה

טיסות לאיביזה

טיסות לאיביזה

$678 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 29/5/22 - 02/6/22
טיסה סדירה
IBERIA
אישור מיידי
טיסה לאיביזה

טיסה לאיביזה

$964 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 02/6/22 - 06/6/22
טיסה סדירה
TURKISH AIRLINES
אישור מיידי
טיסה לאיביזה ספרד

טיסה לאיביזה ספרד

$507 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 01/6/22 - 08/6/22
טיסה סדירה
TURKISH AIRLINES
אישור מיידי

טיסות זולות לאיביזה - ספרד

האי איביזה המפורסם בחופיו המרהיבים ובסצנת המסיבות וחיי הלילה, ממוקם בין חופה המזרחי של ספרד למיורקה, בקבוצת האיים הבלריים. תחילת פריחתה כיעד תיירותי החלה בשנות השמונים של המאה העשרים, כשהיגרו אליה צעירים רבים ממדינות האזור. תחום התיירות הגיעה לנקודת שיא בסוף שנות התשעים, כאשר הפכה למרכז של סצנת הדאנס וההאוס.

מלבד חיי הלילה הסוערים, מסיבות החוף, הפאבים והמועדונים הרבים באי, איביזה היא יעד תיירותי מושלם למי שמחפש חופשה המוקדשת לבילוי בחופי הים מהיפים והנקיים ביותר בעולם. רצועת החוף שלה כוללת מגוון של חופים בסגנונות שונים. לצד חופי ים המיועדים לנודיסטים, קיים מגוון רחב של חופים המתאימים למשפחות וילדים, הן מבחינת אווירה והן בשל המים הרדודים.

טיסה לאיביזה - אטרקציות ובילויים

איביזה מציעה למבקריה שפע של אטרקציות, אתרי תיירות ושלל פעילויות מהנות. בין האתרים המומלצים ניתן למנות את שוק ההיפים ואת טירת דאלט ויטה שבעיר הבירה, את מרבצי המלח של לאס סלינאס בקצה הדרומי של האי ואת המערות שבחוף פוארטו דה סן מיגל. למי שמחפש ליהנות בחופים שקטים ופחות מתויירים, מומלץ לבקר באיים הסובבים את איביזה ובמיוחד באי פורמנטרה. בשנת 1999 הוכרזה העיר העתיקה של איביזה כאתר מורשת עולמית, על ידי ארגון אונסק"ו של האומות המאוחדות.

אם חיפשת טיסות זולות לאיביזה, הגעת אל המקום הנכון. כאן ניתן להזמין טיסות המשווקות על ידי מיטב חברות התעופה הפועלות במתכונת לואו קוסט. אחת מהדרכים הטובות ביותר לתור את איביזה וסביבותיה, היא בהשכרת קטנועים. זאת בשל שטחו הקטן של האי העומד על חמש מאות שבעים ואחד קילומטרים רבועים. שטחו הקטן של האי מאפשר למבקרים בו הספק גבוה ביותר של ביקורים וטיולים באתרים המרכזיים.