נגישות
 • דילים למיקונוס

 • חבילות נופש למיקונוס

 • טיסות למיקונוס

 • מלונות במיקונוס

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • בחר תאריכים
  תאריך יציאה
  תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש מלונות בחו"ל, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  תאריך יציאה
  תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

חבילות נופש זולות למיקונוס

דילים למיקונוס

טיסה למיקונוס

04/11/21 - 08/11/21
טיסות - סדירות
 
$379
חבילות נופש למיקונוס

טיסה למיקונוס

07/11/21 - 10/11/21
טיסות - סדירות
 
$316
נופש במיקונוס

טיסה למיקונוס

31/10/21 - 04/11/21
טיסות - סדירות
 
$357

דילים למיקונוס

מיקונוס, אי יווני ציורי בים האגאי, השייך לארכיפלג האיים הקיקלאדיים ביחד עם דלוס, ריניה ומס' איים אחרים.

עיר הבירה של מיקונוס היא חורה והיא שוכנת בחלקו המערבי של האי. מיקונוס היא יעד תיירותי המושך כל שנה מספר גדול של תיירים. היא ידועה בזכות החופים הנקיים, חיי הלילה התוססים, מסעדות טברנות רבות, יעד ידידותי לקהילת הלהט"ב וכפר דייגים אותנטי ושליו. היא מוקפת חופים רבים ומפרצים.

באזור שולטת הארכיטקטורה הקיקלידית ויוצרת מבוך מרתק של בתי קובייה לבנים וצפופים, טחנות רוח עתיקות, גגות אדומים על הכנסיות, מוזיאונים רבים ואתרי עתיקות.  

האי דלוס ממוקם כ-3 קילומטר, צפונית מזרחית למיקונוס והוא מקום לידתם של האלים אפולו וארטמיס. בדלוס אפשר לראות אוצרות ארכיאולוגיים וזהו יעד מומלץ לתיירים.

חבילות נופש למיקונוס – אתרים מומלצים


באי מיקונוס חופים תיירותיים רבים ומפרצים עם מבחר בתי מלון, מסעדות וטברנות. באי גם חופים מבודדים ובתלויים המאפשרים שקט ושלווה באין מפריע. החופים יפים ומזמינים וניתן להגיע אליהם באוטובוס או באמצעות קטנוע מושכר.

חלק מהחופים משלבים מסיבות, ברים על הים ואקשן שנמשך לעיתים עד שעות הבוקר המוקדמות למחרת. חופים אחרים משלבים אטרקציות וספורט ימי.

החופים המומלצים – אגיוס יאניס- החוף בו צולם הסרט "שירלי ולנטיין", חוף ציורי וקטן, אגיוס סוסיאס – חוף מרוחק ומבודד עם חול לבן וים טורקיז, אליה – החוף הגדול ביותר באי שחלקו מיועד לנודיסטים ועוד רבים וטובים.

אטרקציות במיקונוס - מה יש לעשות באי?


טחנות הרוח
הטחנות הפכו לסימן ההיכר של האי כבר מהמאה ה-16. מרביתם נמצאות בכניסה לנמל, מה שמאפשר גישה מהירה לסוחרים. את טחנות הרוח מומלץ לראות מהגבעה הסמוכה לנמל מיקונוס, במקום 7 טחנות גדולות.

ונציה הקטנה
החלק המערבי של העיר זכה לכינוי "ונציה הקטנה", בזכות המרפסות והבתים הצבעוניים שממוקמים מעל המים. באזור מסעדות וברים ותיירים מגיעים למקום לראות את השקיעות היפות. הבתים צבועים כחול ואדום ובעבר האזור שימש כמקום פריקת וטעינת סחורות ע"י הפיראטים.

כנסיית פארפורטיני
בנייתה החלה בשנת 1475 כחלק מקומפלקס של 5 כנסיות והסתיימה רק במאה ה-17. נחשבת לאחת משיאי הארכיטקטורה ביוון והיא ממוקמת בסמוך לכניסה הראשית לנמל.

המוזיאון הארכיאולוגי
המוזיאון הוקם בשנת 1902 בבניין ניאו קלאסי, בסמוך לנמל. המוזיאון עבר שיפוץ בשנת 1972. במקום ממצאים שנתגלו באי מהתקופה הפרה היסטורית ועד התקופה ההלינסטית. התצוגה כוללת - פסלי שיש, קרמיקה וכלי חרס, קברים ויהלומים.

מוזיאון הפולקלור
נמצא קרוב לכנסיית פארפורטיני ויש בו אוסף מרשים של עתיקות מהמאה ה-19. בין המוצגים – רהיטים, כלים שונים, צילומים וכלי נגינה.

האי דלוס
ממוקם כ-3 קילומטר ממיקונוס והוא אתר ארכיאולוגי חשוב ביוון. האי נחשב למקום הולדתם במיתולוגיה היוונית של האלים אפולו וארטמיס.

המקום עשיר באוצרות ארכיאולוגיים ואפשר להגיע אליו במעבורת. באי מתגוררים רק אנשים המופקדים על שמירת האתר ותחזוקתו. בשנת 1990 האי הוכרז כאתר מורשת עולמית ע"י אונסקו.

חופיו של האי מפורצים ונופו צחיח ושומם. במרכז האי שוכן המתחם הקדוש, מצפון לו רובע האריה מהתקופה ההלניסטית עם פסלי האריות העשויים שיש ומדרום רובע התיאטרון מהמאה ה-2 לפני הספירה שיכל להכין עד 5000 צופים. סמוך לחוף הים נמצא בית הכנסת העתיק, שהיה ממוקם באזור המגורים.
 

מידע על חבילות נופש זולות למיקונוס

מיקונוס - מזג אוויר

currentdayrain.png
שלישי °
Not Found