דילים לרודוס

דילים לרודוס

חבילות נופש לרודוס

דילים לרודוס

דילים לרודוס

בין התאריכים, 22.06 - 25.06
ATLANTIS BOUTIQUE CITY HOTEL
3  לילות ארוחת בוקר העברות
באישור מיידי
$576
להזמנה מחיר לאדם בהרכב זוג
דיל לרודוס

דיל לרודוס

בין התאריכים, 08.07 - 10.07
Ivory Hotel
2  לילות לינה בלבד העברות
באישור מיידי
$399
להזמנה מחיר לאדם בהרכב זוג
חבילת נופש לרודוס

חבילת נופש לרודוס

בין התאריכים, 22.07 - 24.07
Ivory Hotel
2  לילות לינה בלבד העברות
באישור מיידי
$404
להזמנה מחיר לאדם בהרכב זוג
נופש לרודוס

נופש לרודוס

בין התאריכים, 22.07 - 24.07
Ivory Hotel
2  לילות לינה בלבד העברות
באישור מיידי
$404
להזמנה מחיר לאדם בהרכב זוג

דילים לרודוס

רודוס, אי יווני בים האגאי. אי תיירותי מפורסם עם מזג אוויר נעים, כפרים מסורתיים, ארכיטקטורה מרשימה, אתרים היסטוריים, חופים המוקפים צוקים פראיים, יערות ירוקים, אוכל טעים ובעל טעמים רבים, מוזיקה יוונית בכל מקום וכמובן אפשר להירגע באחד החופים הנעימים.

עיר הבירה של רודוס קרויה גם היא רודוס והיא העיר הגדולה והחשובה באי. העיר שוכנת בקצהו הצר וצפוני של האי. בין המקומות המומלצים העיר העתיקה שחומה מקיפה אותה. בתוך העיר העתיקה מבחר מבנים היסטוריים, מוזיאונים, כנסיות, מסגדים וכיכרות. היא הוכרזה ע"י אונסקו כאתר מורשת עולמית.

מחוץ לעיר אטרקציות רבות ומומלצות – העיר לינדוס הלבנה, עמק הפרפרים, האקרופוליס של רודוס, האקווריום, פארק רודיני, גבעת פילרימוס, טירת מונוליטוס, קמירוס, מפרץ סנט פול, מרחצאות קליתיאה, מפרץ אנתוני קווין ועוד.

חבילות נופש זולות לרודוס – אטרקציות מרכזיות

רודוס מציעה לתיירים כל כך הרבה אפשרויות בילוי, אם זה חופי ים נקיים, אתרים היסטוריים, עיר עתיקה, אטרקציות לילדים ועוד, כל אחד ימצא מה לעשות באי.

העיר העתיקה (בעיר רודוס)– העיר העתיקה ידועה באוצרותיה הארכיאולוגיים והיא מוקפת חומה. בשל מיקומה האסטרטגי היא הייתה מוקד להתקפות וכיבושים במהלך ההיסטוריה.

העיר העתיקה מחולקת לשניים – החלק הצפוני הקרוי "קאסטלו" ובו חיו חברי מסדר האבירים. כיום נמצאים פה משרדי הממשלה. החלק הדרומי קרוי חורה ובו חיו שאר התושבים. שני החלקים הופרדו ע"י חומה.

בסיבוב בעיר העתיקה אפשר לראות מבחר מבנים היסטוריים – מגדלי קריאה לתפילה של מסגדים, מרפסות רעועות, סמטאות מתפתלות וצרות, מבני אבן ששימשו את האבירים, שרידי שוק, בית כנסת, כנסיות אורתודוקסיות וקתוליות, השערים שנשארו – כדוגמת שער החופש, מוזיאונים, כיכרות שבחלקן מזרקות נעימות ועוד הרבה מה לראות.

ארמון ראשי המסדר– נמצא גם הוא בעיר העתיקה והוא נבנה במאה ה-14. הארמון שימש מקום מושבם של אבירי מסדר סנט ג'ון. בתקופת התורכים הוא שימש כבית כלא, נהרס בפיצוץ בשנת 1856 ונבנה מחדש ע"י האיטלקים ושימש מעון הקיץ של המלך.

בארמון אפשר לראות גרמי מדרגות משיש, חדרים עמוסי מוזאיקות. במקום מוצגות 2 תערוכות קבועות, העוסקות ברודוס העתיקה וברודוס של המאה ה-4 עד לכיבוש העותומני.

הרובע היהודי– בתוך העיר העתיקה נמצא הרובע היהודי עם בית הכנסת העתיק ביוון קהל שלום, אליו אפשר להיכנס ולהתפלל. חלק מבית הכנסת משמש גם כמוזיאון יהודי וניתן לראות בו מסמכים, תמונות ועדויות לחיים שניהלה הקהילה שחייתה ברודוס.
ברובע נמצאים גם כיכר הקדושים היהודים ובית הקברות היהודי.

האקרופוליס של רודוס– נמצא במרחק 3 קילומטר ממרכז העיר , על גבעת מונטה סמית' והוא מהווה פנינה תרבותית והיסטורית מומלצת.

האקרופוליס היה המרכז העתיק של התרבות והאומנות ברודוס וניתן לראות את השרידים שנשארו. מהאקרופוליס נשקף נוף יפה של הים האגאי ובימים בהירים אפשר לראות גם את קו החוף הטורקי. במקום גם מוזיאון קטן, המתעד את ההיסטוריה של המקום. סמוך אליו נמצאים שרידי אצטדיון ותיאטרון מהמאה ה-2 לפני הספירה, דרומית לגבעה נמצא מקדש אפולו, ממנו שרדו 3 עמודים וכן מקדש הלניסטי נוסף.

העיר לינדוס– עיר ואתר ארכאולוגי הנמצאים כ-50 ק"מ דרומית מזרחית לעיר רודוס. היא משמשת כאתר תיירות חשוב ובה בתים לבנים, סמטאות צרות, חופים מזמינים, שרידים ארכיאולוגיים שכוללים את האקרופוליס של לינדוס, ובו שרידי המקדש הדורי של אתנה והכנסייה הביזנטית איוס יואניס וכמובן עשרות חנויות , פאבים וטברנות.

עמק הפרפרים– אטרקציה מומלצת באי. העמק נמצא במרחק 25 ק"מ מהעיר רודוס וזהו מסלול נעים ורגוע. שמורת טבע עם אלפי פרפרים צבעוניים ונחל שזורם בו. הצעידה מתבצעת על גבי גשרים מעץ ומדרגות אבן.

במקום גם בית קפה, חנות מזכרות ומוזיאון קטן עם חיות מפוחלצות והדמיה של עמק הפרפרים בקטן.

פארק המים פליראקי– פארק המים הגדול באירופה עם מתקנים ופעלולי מים. המקום מתאים לילדים ומבוגרים ויש בו שייט אבובים רגוע, מגלשות מים מהירות ומפותלות, בריכת ילדים רדודה, מגלשת קמיקזה, בריכות שחייה רגילות, מזנונים לאוכל, בריכת גלים ענקית, בריכה לפעוטות, מסלולי ראפטינג וספינת פיראטים. הרבה אטרקציות שמאימות לכולם.

ברחבי הפארק גם שטחים ירוקים למנוחה ועריכת פיקניקים ומסעדות.   
דילים לרודוס ברגע האחרון