טיסות למרסיי

טיסה ומלון למרסיי

טיסות זולות למרסיי

טיסה למרסיי

טיסה למרסיי

בין התאריכים, 19.06 - 25.06
טיסה סדירה
IBERIA
טיסה למרסיי צרפת

טיסה למרסיי צרפת

בין התאריכים, 25.06 - 29.06
טיסה סדירה
AEGEAN AIR
טיסות למרסיי

טיסות למרסיי

בין התאריכים, 19.06 - 22.06
טיסה סדירה
AIR FRANCE
טיסה זולה למרסיי

טיסה זולה למרסיי

בין התאריכים, 30.06 - 06.07
טיסה סדירה
IBERIA

טיסות למרסיי

טיסות למרסיי, בירת חבל פרובנס, היא העיר העתיקה ביותר והשניה בגודלה בצרפת. מרסיי ממוקמת בדרום מזרח צרפת, לחופו של הים התיכון. בהיותה עיר נמל חשובה, זכתה מרסיי לגלי מהגרים אשר העניקו לעיר צביון קוסמופוליטי בתחומי התרבות, האמנות והגסטרונומיה.

מרסיי ידעה תהפוכות רבות במרוצת ההיסטוריה. בתקופת המהפכה הצרפתית, שלחה העיר מאות מתנדבים להגן על פריז. ההמנון הצרפתי, "המרסייז", נקרא על שמם של אותם מתנדבים.

נמל מרסיי, אשר במשך שנים רבות שימש שער לצרפת וממנה, הוא הגדול ביותר בים התיכון. בשנים שקדמו לעצמאות ישראל, יצאו ספינות מעפילים רבות מנמל מרסיי. עד היום יש במרסיי קהילה יהודית ענפה, השנייה בגודלה אחרי קהילת יהודי פריז.

גם כיום, אזור הנמל הישן של מרסיי מהווה מרכז חשוב ביותר בחיי התושבים. סביב הנמל מתקיימים שווקים של חקלאות אורגנית, דגים, עתיקות וביגוד ובסמוך אליו ניתן למצוא שלל חנויות, מקומות בילוי ואתרים היסטוריים, כדוגמת כנסיית סנט ויקטור ובזיליקת נוטרה דם דה-לה-גרד.

אל מול חופי מרסיי ממוקמת מצודת איף. ספרו של אלכסנדר דיומא "הרוזן ממונטה כריסטו" מבוסס על המצודה, שנחשבה שנים רבות לאחד מבתי הכלא הקשים ביותר באירופה.

בשנת 2008 זכתה מרסיי בתואר "בירת התרבות של אירופה". בעקבות החלטה זו חלה פריחה תרבותית ונפתחו במרסיי גלריות ומוזיאונים רבים, חלקם במבנים עתיקים ונטושים אשר שופצו מחדש. בין המוזיאונים החשובים בעיר, נמנים המוזיאון לאמנות בת זמננו, המוזיאון להיסטוריה של מרסיי, מוזיאון קנטיני והמוזיאון לאמנות יפה.

אם חיפשת טיסות זולות למרסיי, אנו שמחים לבשר לך כי מגוון רחב של טיסות זולות למרסיי נמצא במרחק הקלקה ממך. טיסות זולות למרסיי, המשווקות על ידי מיטב חברות התעופה הזולות, נוחתות בשדה התעופה הבינלאומי של מרסיי.

המלצות וטיפים למזמינים טיסות זולות למרסיי

חופשה במרסיי היא שילוב מושלם של חופים יפים, אמנות, תרבות, היסטוריה ומזון משובח. רבים מתושבי העיר הם מהגרים מאיטליה ובשל כך ניתן למצוא במרסיי מגוון רחב של מסעדות איטלקיות אותנטיות ואיכותיות.

חובבי האניס ישמחו לגלות כי מקור האניס הצרפתי, המכונה "פסטיס" הוא בעיר מרסיי. לחובבי השופינג מומלץ לבקר בבורס סנטר, המכיל שפע של חנויות מתחומי האופנה, האמנות ועוד.