טיסות לליון

טיסה ומלון לליון

טיסות לליון

טיסה לליון

טיסה לליון

בין התאריכים, 22.07 - 25.07
טיסה סדירה
IBERIA
טיסה לליון צרפת

טיסה לליון צרפת

בין התאריכים, 22.07 - 25.07
טיסה סדירה
IBERIA
טיסות לליון

טיסות לליון

בין התאריכים, 27.07 - 01.08
טיסה סדירה
LUFTHANSA
טיסות לליון

טיסה זולה לליון

בין התאריכים, 27.07 - 04.08
טיסה סדירה
IBERIA

טיסות זולות לליון

ליון ממוקמת במזרח צרפת, באמצע הדרך בין פריז ומרסיי והיא העיר השלישית בגודלה (והמטרופולין השני בגודלו) בצרפת, אחרי פריז.

ליון נוסדה בתקופת האימפריה הרומית ובמשך שנים רבות היתה למרכז ממשלתי ומסחרי חשוב של גאליה הרומית. עם שקיעתה של האימפריה הרומית, ירדה גם חשיבותה של ליון. פריחה מחודשת שבה לעיר באמצע ימי הביניים, כשהפכה למרכז דתי ראשי ומאוחר יותר למרכז כלכלי חשוב.

העיר העתיקה של ליון מהווה אתר מורשת עולמי, בשל היותה מרכז ראשי של צרפת ואירופה בתחומי הגסטרונומיה וייצור המשי.

במאה התשע עשרה הפכה ליון לעיר תעשייתית וזכתה לתנופה אדירה של בנייה ופיתוח. השגשוג הקולינרי של ליון החל במאה השש עשרה ותרם לתחום הגסטרונומיה מתכונים רבים הנפוצים עד היום בעולם כולו.

בליון ישנן מעל לאלף מסעדות (חלקן אף כשרות) במגוון רחב של סגנונות, טעמים וטווחי מחירים.

במהלך מלחמת העולם השניה, פעלו מתוך העיר המחתרת הצרפתית והפרטיזנים היהודים. גם אחרי האבדות הרבות שספגה הקהילה היהודית בליון, היא עדיין נמנית בין הקהילות הגדולות ביותר בצרפת.

אם חיפשת טיסות זולות לליון, הגעת אל המקום הנכון. כאן ניתן למצוא מגוון רחב של טיסות זולות לליון וליעדים אטרקטיביים נוספים, המופעלות על ידי חברות תעופה הפועלות במתכונת ה"לואו קוסט".

המלצות וטיפים לליון

מומלץ לרכוש טיסה זולה לליון לחודש דצמבר ולקחת חלק בפסטיבל האורות הייחודי של העיר. פסטיבל האורות של ליון נוסד באמצע המאה השבע עשרה כפסטיבל דתי. עם זאת, הפסטיבל קיבל אופי חילוני יותר במרוצת השנים. במהלך ארבעת ימי הפסטיבל, התושבים מקשטים את הבתים באורות צבעוניים ומקימים מייצגים, תהלוכות ומופעי רחוב ברחבי העיר.

בין אמצע יוני לתחילת אוגוסט, מתקיים בעיר העתיקה פסטיבל לילות פורבייר, הכולל מופעי מחול, מוסיקה עכשווית, אופרה ותיאטרון ומושך אליו צעירים מרחבי העולם.

טיסות זולות לליון - אודות היעד

בנוסף לרכישת טיסות זולות לליון, על מנת להוזיל את עלויות החופשה מומלץ להשתמש בתחבורה הציבורית ולהימנע משימוש ברכב פרטי. התחבורה הציבורית של ליון כוללת רכבת תחתית, רכבת קלה, אוטובוסים ואופניים להשכרה. יש להקפיד להצטייד בכסף קטן, או לחילופין, לרכוש כרטיס "ליון סיטי קארד" המקנה שימוש חופשי בתחבורה הציבורית וכניסה לאתרי תיירות ומוזיאונים.