טיסות למילאנו

טיסה ומלון למילאנו

טיסות זולות למילאנו

טיסה למילאנו

טיסה למילאנו

בין התאריכים, 24.06 - 28.06
טיסת LOW COST
WIZZ
טיסה למילאנו איטליה

טיסה למילאנו איטליה

בין התאריכים, 29.06 - 03.07
טיסת LOW COST
WIZZ
טיסות למילאנו

טיסות למילאנו

בין התאריכים, 20.06 - 19.06
טיסת LOW COST
WIZZ
טיסה זולה למילאנו

טיסה זולה למילאנו

בין התאריכים, 01.07 - 04.07
טיסת LOW COST
WIZZ

טיסות למילאנו

טיסות זולות למילאנו אל בירת חבל לומברדיה שבצפון איטליה, אחת הערים החשובות באיטליה. בנוסף להיותה מרכז של תעשייה, אופנה, תרבות ואמנות, מילאנו מהווה צומת מרכזית לנוסעים לשווייץ, צרפת ולהרי האלפים. העיר עשירה באתרי תיירות ואתרים היסטוריים. עם זאת, גם מי ששוהה בה למשך יום אחד בלבד, יכול להספיק ולהתרשם ממיטב האטרקציות המובילות בעיר.

טיסות למילאנו תביא אתכם לעיר עם היסטוריה ארוכת שנים, אשר נשקפת מהמבנים החשובים בעיר. שיא פריחתה מתוארך לתקופת הרנסנס, כאשר הדוכסים לבית ספורצה וויסקונטי עודדו אמנים רבים להתיישב ולפעול בה.
המפורסם שבהם הוא לאונרדו דה וינצ'י. ניתן להתרשם מיצירותיו במוזיאון המדע והטכנולוגיה הקרוי על שמו וכן מהיצירה המפורסמת "הסעודה האחרונה" אשר מוצגת בחדר האוכל של המנזר הדומיניקני. בשל הביקוש הרב, מומלץ להזמין מקום כשבוע מראש.

בין אתרי החובה של מילאנו, ניתן למנות את הקתדרלה הגותית הגדולה בעולם, הדואומו, בית האופרה המפורסם בעולם, לה סקאלה ואת מצודת קסטלו ספורצסקו, המכילה מצבור מרשים של מוזיאונים חשובים וגנים מפוארים. לחובבי הקניות מומלץ לבקר בגלריה ויטוריו עמנואלה השני ולחובבי הכדורגל מובטחת חוויה של ממש בביקור במוזיאונים של הקבוצות אינטר ומילאן באצטדיון סן סירו.

בנוסף לשלל הגלריות, המוזיאונים והקתדרלות, חיי הלילה מרוכזים בעיקר בשני רובעים תוססים. האחד, רובע בררה הבוהמייני, ממוקם צפונית למרכז העיר ואילו רובע נאבילי ממוקם בלב העיר, סמוך לקתדרלה המרכזית, הדואומו.

המלצות וטיפים להזמנת טיסות זולות למילאנו

חוץ מכרטיסי טיסות לואו קוסט למילאנו, ניתן לקצץ בעלויות החופשה ברכישת כרטיס "מילאנו קארד" בהגיעך לעיר. כרטיס זה מקנה שלל הנחות בחנויות, מסעדות, אתרי התיירות וברשת התחבורה הציבורית של העיר. רשת התחבורה הציבורית מאוד נוחה, זולה וידידותית, והיא כוללת אוטובוסים, רכבות וחשמליות. מומלץ להימנע מנסיעה במוניות וברכבים פרטיים. אם חיפשת טיסות זולות למילאנו, הגעת אל המקום הנכון. כאן ניתן להתעדכן במגוון רחב של טיסות אשר מופעלות על ידי חברות תעופה הפועלות בקונספט של "לואו קוסט" ונוחתות בנמל התעופה הסמוך לעיר ברגמו, הממוקמת במרחק נסיעה של פחות משעה ממרכז העיר.

טיסות ברגע האחרון למילאנו