טיסות לפראג

טיסה ומלון לפראג

טיסות זולות לפראג

טיסה לפראג

טיסה לפראג

בין התאריכים, 25.07 - 01.08
טיסת שכר
ישראייר
טיסה לפראג צ'כיה

טיסה לפראג צ'כיה

בין התאריכים, 03.08 - 06.08
טיסה סדירה
SMART WINGS
טיסות לפראג

טיסות לפראג

בין התאריכים, 26.07 - 31.07
טיסת שכר
ישראייר
טיסה זולה לפראג

טיסה זולה לפראג

בין התאריכים, 26.07 - 31.07
טיסת שכר
ישראייר

טיסות זולות לפראג

במרחק של ארבע שעות טיסה בלבד ממוקמת פראג, בירת התרבות של מזרח אירופה. העיר מציעה למבקריה שילוב מרענן של תרבות, היסטוריה ואמנות, לצד מרכזי קניות, מסעדות, בתי קפה ובירה מקומית משובחת. בשל כך הוכרזה פראג בשנת 1992 כאתר מורשת עולמית על ידי אונסקו, ארגון המדע, התרבות והחינוך של האו"ם.

בניגוד למערב אירופה, תעריפי המזון והלינה ידידותיים ביותר, כך שניתן למצוא בנקל טיסות זולות לפראג ואף ללון במלונות בוטיק במחירים נוחים. למרות שצ'כיה חברה באיחוד האירופי, היא אינה עושה שימוש במטבע האירו, דבר המוזיל אף הוא את ההוצאות השוטפות.

מתי מומלץ לטוס לפראג - טיסה לפראג בזול

עונת החורף מהווה עיתוי מושלם לחופשה בפראג. בניגוד לעונת הקיץ הקצרה, שבה המקומיים אינם טורחים בזוטות כגון מיזוג אוויר, בעונת החורף כל החללים (מלונות, מוזיאונים, מסעדות וכיוצא באלה) מחוממים היטב.

בשל העובדה שעונת החורף בפראג דלה יחסית בתיירים, תעריפי הלינה והטיסות צונחים משמעותית. המבנים העתיקים לובשים לבן ומהווים תפאורה מושלמת לחופשה רומנטית.

מומלץ ביותר לבלות את חופשת החורף בחללים סגורים. ההיצע רחב ביותר ונפרש מתיאטראות, מוזיאונים וגלריות ועד לקונצרטים, אופרות, מועדוני ג'אז ומועדונים מחתרתיים כדוגמת הקרוס קלאב. 

טיסות ברגע האחרון לפראג