טיסות לקופנהגן

טיסה ומלון לקופנהגן

טיסות זולות לקופנהגן

טיסה לקופנהגן

טיסה לקופנהגן

בין התאריכים, 27.06 - 01.07
טיסה סדירה
SWISS
טיסה לקופנהגן דנמרק

טיסה לקופנהגן דנמרק

בין התאריכים, 20.06 - 24.06
טיסה סדירה
AIR FRANCE
טיסות לקופנהגן

טיסות לקופנהגן

בין התאריכים, 27.06 - 01.07
טיסה סדירה
SWISS
טיסה זולה לקופנהגן

טיסה זולה לקופנהגן

בין התאריכים, 18.06 - 23.06
טיסה סדירה
AIR FRANCE

טיסות לקופנהגן דנמרק

טיסות לקופנהגן, עיר הבירה של דנמרק ואחת ממדינות האזור הסקנדינבי. קופנהגן היא אחת הערים המסקרנות ביותר ובה אפשר ליהנות מנופים מרהיבים, פסלים היסטוריים, חיי לילה שווים, בתים צבעוניים משגעים ומזג אוויר שכיף לטייל בו ולנשום אותו.

קופנהגן ממוקמת על האי שלן ומחוברת בגשרים לאיים קטנים נוספים. התחבורה בעיר נוחה ומומלץ להתנייד בה, התושבים נעימים, דוברי אנגלית וישמחו לעזור לכם בכל שאלה והאטרקציות ברחבי העיר מתאימות לכל המשפחה.

טיסות לקופנהגן דנמרק – אטרקציות מרכזיות

כמו שכבר ציינו בקופנהגן יש הרבה מה לעשות ואפשר גם לצאת לטיולים מחוץ לעיר לנופים המושלמים של דנמרק.
אתר התיירות המפורסם ביותר בעיר הוא הפסל הברונזה של בת הים הקטנה והוא נחשב לאחד הפסלים המצולמים ביותר. הפסל נוצר בהשראת האגדה המפורסמת של הנס כריסטיאן אנדרסן בשנת 1913. הפסל ניצב על שפת תעלת המים ליד הנמל ובכל 23 לאוגוסט חוגגים לה יום הולדת.

המקום השני המפורסם בעיר הם גני טיבולי הנמצאים לא רחוק מכיכר העיר ובית העירייה. בגני טיבולי הקסומים תוכלו ליהנות מלונה פארק רומנטי, מרבדי דשא ופרחים, מתקני שעשועים מפחידים וגם מצחיקים, מסעדות שונות, הופעות, אקווריום ועוד. בשעות הערב הגנים מוארים באלפי נורות וברביעי ושבת בשעות הסגירה תצוגת זיקוקי די נור מרהיבה. הגנים הוקמו בשנת 1843 ושומרי הגן לבושים כמו חיילים מהאגדות.

קופנהגן שוקקת החיים היא תערובת הרמונית של היסטוריה עשירה ואווירה רומנטית. ברחבי העיר כנסיות רבות שצריחיה נראים בכל מקום, מזרקות ופסלים, המדרחוב הארוך בעולם, בית עירייה מעוצב בהשראת סיינה באיטליה, ארמון מלוכה וגשר ארוך שמחבר את קופנהגן למאלמה בשבדיה.

קופנהגן היא גם ביתה של הבירה קרלסברג, אחד המותגים המוכרים בעולם משנת 1847. מומלץ לשלב ביקור במבשלת הבירה המפורסמת וללמוד על ההיסטוריה ותהליך הייצור, לראות את אוסף הבקבוקים הגדול, לסייר באולמות השונים, גן הפסלים, במוזיאון קרלסברג וכמובן ליהנות מטעימות בירה שכלולות במחיר הכרטיס.

גם עבור חובבי המוזיאונים יש מה לעשות בעיר – מוזיאון לתולדות הצי הדני, המוזיאון הגיאולוגי, המוזיאון הלאומי, מוזיאון למוזיקה, מוזיאון העיצוב, מוזיאון הרפואה ועוד.

אטרקציות נוספות שמומלצות בעיר - תיאטראות, בית אופרה, כנסיות בסגנונות שונים, נמל חדש מיוחד, בית כנסת קטן ושוק עירוני חדש עם דוכני אוכל, אלכוהול ומסעדות אורגניות משובחות. בנוסף בעיר מוקדי שופינג רבים, בתי קפה, מסעדות, חנויות מותגים ומזכרות.