טיסות להמבורג

טיסה ומלון להמבורג

טיסות זולות להמבורג

טיסה להמבורג

טיסה להמבורג

בין התאריכים, 20.06 - 24.06
טיסה סדירה
KLM
טיסה להמבורג גרמניה

טיסה להמבורג גרמניה

בין התאריכים, 21.06 - 24.06
טיסה סדירה
KLM
טיסה זולה להמבורג

טיסה זולה להמבורג

בין התאריכים, 25.06 - 28.06
טיסה סדירה
AIR FRANCE
טיסות להמבורג

טיסות להמבורג

בין התאריכים, 01.07 - 10.07
טיסה סדירה
LOT-POLISH AIRLINES

טיסות להמבורג גרמניה

טיסות להמבורג העיר השנייה בגודלה בגרמניה שוכנת על גדות נהר האלבה והיופי בה שחוצות אותה תעלות רבות וגשרים רבים. מדובר בעיר עתיקה אבל אלגנטית עם קו רקיע של צריחים, כיפות, בתים מפוארים ומרכזי קניות. סיור בעיר יציע לכם גם פארקים, אגמים, גנים, טיילות נעימות והאטרקציה המרכזית נמל המבורג, שהוא השלישי באירופה בגודלו.

בנוסף תוכלו לבקר בשוק הדגים השבועי, בבית העירייה, במוזיאונים המעניינים הפזורים בעיר, ללכת לשמוע את התזמורת הסימפונית, לקחת אוטובוס תיירים ולהסתובב בין האטרקציות, לצאת לשייט על הנהר או לעשות סיור באוניברסיטאות והמכללות בעיר.

טיסות להמבורג – אטרקציות מרכזיות

המבורג היא באמת אחת הערים היפות בגרמניה וכשליש משטחה מכוסה פארקים ואגמים, מה שמזמין את המבקרים לבלות בחיק הטבע בשקט ושלווה וליהנות מהיופי והפריחה. ברחבי העיר תעלות וכ-2500 גשרים, מה שמזכיר את אמסטרדם וונציה.

ברחבי העיר תוכלו לראות אטרקציות מעניינות שמתאימות לכל המשפחה – הנמל עם מגדל השעון, כנסיות, בית האימה שהוא פארק מיוחד לכל המשפחה עם דמויות מפחידות, מבוכים חשוכים וסיורים מודרכים. תוכלו לצאת לסיור באוטובוס תיירים הנוסע בין האטרקציות המעניינות בעיר או שייט בנהרות שעובר גם הוא בין האתרים החשובים בעיר.

אטרקציות נוספות ומומלצות בעיר

לחובבי המטוסים מומלץ לבקר במפעל של יצרנית המטוסים איירבוס ולראות איך מרכיבים מטוס, לאוהבי להקת הביטלס מוזמנים לצאת לסיור לילי מרתק בעקבות להקת הביטלס שהתחילה את דרכה והופיעה במועדון לילה קטן בעיר בשנת 1960 וכן 1963 במשך כמה שבועות, הם ניגנו בכמה מקומות באזור.

גן החיות האגנבק הוא חוויה עבור הילדים והמבוגרים. בגן כ-2000 סוגי בעלי חיים וצמחים מיוחדים. בנוסף בגן אקווריום גדול, האכלות של חיות, ליטוף גדיים, רכיבה על סוס פוני ופינת משחקים.

למי שמחפש לראות מוזיאונים גם פה העיר לא מאכזבת וחלק מהמעניינים הם מוזיאון התבלינים היחיד מסוגו בעולם, מוזיאון השוקולד שמסביר על תהליך הפקת השוקולד וכמובן ליהנות מטעימות ומוזיאון ארץ הפלאות המיניאטורי ובו רכבות מיניאטוריות. כ-930 רכבות פרושות על פני כל המוזיאון וכן מיני ארצות, ספינות ורכבים קטנים. האטרקציה הבאמת מגניבה היא שדה תעופה המדמה טיסות ונחיתות של מטוסים.