טיסות לדיסלדורף

טיסה ומלון לדיסלדורף

טיסות לדיסלדורף

טיסה לדיסלדורף

טיסה לדיסלדורף

בין התאריכים, 20.06 - 22.06
טיסה סדירה
AIR FRANCE
טיסה לדיסלדורף גרמניה

טיסה לדיסלדורף גרמניה

בין התאריכים, 27.06 - 29.06
טיסה סדירה
KLM
טיסה זולה לדיסלדורף

טיסה זולה לדיסלדורף

בין התאריכים, 19.06 - 24.06
טיסה סדירה
AIR FRANCE
טיסות לדיסלדורף

טיסות לדיסלדורף

בין התאריכים, 28.06 - 03.07
טיסה סדירה
AIR FRANCE

טיסות זולות לדיסלדורף

אם חיפשת טיסות לדיסלדורף מישראל, בוודאי נוכחת לדעת כי לא קיימות טיסות ישירות אל היעד. עם זאת, מגוון רחב של חברות לואו קוסט משווקות טיסות זולות לדיסלדורף הכוללות עצירת ביניים.

דיסלדורף, עיר הבירה של מחוז נורדריין-וסטפאליה, נמנית בין הערים הגדולות של גרמניה ומהווה מרכז כלכלי ותרבותי חשוב. פיתוחה של דיסלדורף צבר תאוצה רק במחצית השניה של המאה התשע עשרה. על כן ובניגוד לעיר קלן, הנוף האורבני בדיסלדורף מאופיין בעיקר בתכנון ובנייה מודרניים.

אורכן של טיסות לדיסלדורף נע בין ארבע וחצי לחמש שעות. בסיומן נוחתים בנמל התעופה הממוקם במרחק של שמונה קילומטרים צפונית לעיר.

פתרונות התחבורה משדה התעופה אל דיסלדורף רבים ומגוונים וכוללים רכבות, אוטובוסים, מוניות ומונורייל (רכבת חשמלית אוטומטית). עליית קרנה של דיסלדורף כיעד תיירותי מבוקש, הביא חברות תעופה רבות לשווק טיסות לדיסלדורף.

ואכן, דיסלדורף מציעה למבקריה חופשה עשירה באמנות ותרבות, לצד שופינג איכותי וטיולים היסטוריים בעיר העתיקה, המכונה "אלטסטאט”.

בניגוד לערים עתיקות אחרות, העיר העתיקה של דיסלדורף שומרת על אנרגיה צעירה ותוססת. לצד הכנסיות, המוזיאונים ושאר המבנים העתיקים, ישנם מעל לשלוש מאות פאבים ומועדונים בשטח של כחצי קילומטר מרובע. על כן זכתה העיר העתיקה של דיסלדורף לכינוי "הפאב הארוך ביותר בעולם".

בנוסף לחיי הלילה השוקקים בעיר העתיקה, ישנן אטרקציות חשובות, ניתן למנות את התאטרון העירוני, האקדמיה לאמנות, המיידן-האפן (המבנים העקומים של האדריכל פרנק גרי), נקודת התצפית של מגדל הריין (המגדל הגבוה ביותר בדיסלדורף), גן החיות וויילדפארק, מרכז הקניות קוניגסאלי, אולם הקונצרטים טונהאלה, המוזיאונים של קונסטסמלונג ועוד.

בין תושביה המפורסמים של דיסלדורף, הסופר והמשורר היינריך היינה ודוגמנית העל קלאודיה שיפר.

טיסה לדיסלדורף - אודות היעד

דיסלדורף נמנית בנשימה אחת בין מרכזי התרבות החשובים של גרמניה, במיוחד בתחום האמנות והתיאטרון. התיאטרון העירוני בדיסלדורף נחשב לאחד המוסדות החשובים ביותר של גרמניה, בתקופה שלפני מלחמת העולם השניה.

דיסלדורף גם מהווה מרכז כלכלי ותעשייתי חשוב של גרמניה, דבר הבא לידי ביטוי, בין השאר, באדריכלות המרשימה של העיר וברמת החיים הגבוהה של תושביה.

אם רכשת כרטיס טיסה לדיסלדורף, מצפה לך חופשה איכותית המשלבת קניות ומסעדות, שפע של אמנות ותרבות, חיי לילה שוקקים בעיר העתיקה וטיולים ארוכים בגנים ופארקים ירוקים ומרהיבי עין.

טיסות זולות לדיסלדורף בחורף

למי שאינו חושש ממזג אוויר קר ומושלג, מומלץ ביותר לבקר בדיסלדורף בעונת החורף. עונת החורף ובמיוחד תחילת עונת החורף וסוף השנה האזרחית, היא תקופה עשירה ביותר באירועים מיוחדים, פסטיבלים ופעילויות מהנות. הפסטיבל הפופולרי ביותר הוא הקרנבל של חודש פברואר, זהו אירוע שנתי אשר במסגרתו נערכים שלל מצעדים ומסיבות רחוב.

לקראת חג המולד, בחודשים נובמבר ודצמבר, דיסלדורף מלאה באירועי תרבות מיוחדים ובהם קרנבלים, מצעדים, תערוכות, חגיגות המוקדשות לחג החנוכה וחג המולד, משטחי החלקה על הקרח, שווקים המוקדשים לחג המולד ועוד. כל האירועים שלהלן מתנקזים לחגיגה המרהיבה ביותר – חגיגות ראש השנה (הסילבסטר).