טיסות זולות לחו"ל

טיסה ומלון במעל 500 ערים בעולם

טיסות זולות לחו"ל

טיסות זולות לחו"ל, הזמינו טיסות לואו קוסט, טיסות ישירות למגוון יעדים בעולם
טיסת לואו קוסט לפראג

טיסת לואו קוסט לפראג

$593 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 02/6/22 - 06/6/22
טיסה סדירה
AEGEAN AIR
אישור מיידי
טיסה זולה לאמסטרדם

טיסה זולה לאמסטרדם

$468 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 29/5/22 - 02/6/22
טיסה סדירה
TAROM-ROMANIAN
אישור מיידי
טיסה למדריד

טיסה למדריד

$401 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 05/6/22 - 09/6/22
טיסה סדירה
TAROM-ROMANIAN
אישור מיידי

מידע על טיסות זולות לחו"ל

טיסות זולות לאירופה

טיסות זולות לאירופה שייכות לז'אנר שנקרא לואו קוסט, כשהמונח כבר מגלם בתוכו את העיקר – אין צורך לשלם הרבה כסף על יותר או מוצר שאתה צריך אותו בלי קישוטים מסביב. אם אתה טס לחופשה אתה פשוט צריך להגיע ליעד החופשה ואין חובה להתחיל אותה דווקא במטוס. המטוס, במקרה כזה, הוא בסך הכל אוטובוס מעופף, נוח יחסית, שמביא אותך בבטחה ממקום למקום. כרטיסי טיסה זולים בשיטת לואו קוסט מתייקרים גם בעונות החמות, אבל החדשות הטובות הן שהם עדיין זולים יותר ותוכלו להוסיף להן הצעות זולות וכדאיות ממלונות.

טיסות זולות לאירופה לכל מקום

השליטה בנתיבי האוויר של מדינות שונות הייתה שמורה שנים רבות לחברות מסוימות, כשזה היה האינטרס לשמר את העליונות שלהם בהיצע ובביקוש. אולם הזמן לא משאיר שום דבר מאחור, ובסופו של דבר בכל העולם הבינו שאי אפשר לסגור את השוק לגמרי והתחרות בסופו של דבר תוזיל מחירים ותיתן גם למתחרים דריסת רגל במקום שבו שלטו רק הענקים. כך גם בישראל, שבה נקבעה סוף סוף מדיניות שמיים פתוחים חדשה שאפשרה לחברות שונות ורבות יותר להציע שירותי טיסה במחירים המתחרים זה בזה. בדרך כלל, מחירי הטיסה זולים יותר ולא בכדי. הם אכן שמים דגש רק על ההגעה למקום ולא על מה שמסביב לו.

טיסות לואו קוסט לאירופה

טיסות לואו קוסט היא טיסה שככל שאתה מזמין אותה מראש כך מחירה נמוך יותר, ככל שאתה מתקרב למועד הטיסה מחירה עולה. כך אפשר לקנות חודשים מראש כרטיס טיסה וליהנות מיתרון העצום במחיר המוזל. משום כך מומלץ לתכנן מראש ולנסות לנצל מחירים זולים באמת. כמו כן, בטיסה זולה אתם קונים רק את המושב ולא מעבר לו. אם רוצים לבחור מושב או להוסיף מזון או כבודה, תוסיפו למחיר. כלומר, מחיר הטיסה הוא הבסיס ועליו יש תוספות שונות שחייבים לדעת אותן מראש כדי לא להיות מופתעים ברגע האחרון. יכול להיות שהתוספת לא תשתלם לכם אבל את זה יש לבדוק מראש. כמובן שאם תיזכרו רק בשדה התעופה לבקש תוספות תשלמו מחיר יקר יותר. 

טיסות זולות ברגע האחרון