טיסות ללרנקה

טיסה ומלון ללרנקה

טיסות זולות ללרנקה

טיסה ללרנקה

טיסה ללרנקה

בין התאריכים, 28.06 - 03.07
טיסת שכר
ARKIA AIRLINES
טיסה זולה ללרנקה

טיסה זולה ללרנקה

בין התאריכים, 28.06 - 03.07
טיסת שכר
ARKIA AIRLINES
טיסה ללרנקה קפריסין

טיסה ללרנקה קפריסין

בין התאריכים, 28.06 - 03.07
טיסת שכר
ARKIA AIRLINES
טיסה זולה ללרנקה

טיסה זולה ללרנקה

בין התאריכים, 02.07 - 10.07
טיסת LOW COST
WIZZ

טיסות זולות ללרנקה

אם חיפשת טיסות זולות ללרנקה, הגעת אל המקום הנכון. שדה התעופה של לרנקה נמצא במרחק של שעת טיסה אחת בלבד מישראל והוא שדה התעופה הראשי של קפריסין. כאן ניתן להתרשם ממגוון רחב של טיסות זולות ללרנקה וממנה, אשר מופעלות על ידי מיטב חברות התעופה הזולות.

לרנקה היא אחת הערים העתיקות בעולם. במרוצת ההיסטוריה ידעה לרנקה כובשים רבים ובהם היוונים, הרומאים, הפרסים, המצרים, הביזנטים, הטורקים והבריטים.

לרנקה שופעת בכנסיות ומסגדים, אתרים היסטוריים ואתרים ארכאולוגיים. בין אתרי החובה של לרנקה - הטיילת העירונית, אגם המלח, כנסיית לזרוס הקדוש, מסגד האלה סולטאן, מוזיאון פיירידס, המוזיאון הארכאולוגי ומצודת לרנקה.

במרחק נסיעה קצרה מלרנקה ממוקמות אטרקציות נוספות: סכר קלבסוס והיישוב הקדום כירוקיטיה, אשר מתוארך לשנת 6,800 לפני הספירה והוכרז כאתר מורשת עולמית.

בנוסף להיותה של לרנקה עיר בעלת היסטוריה עשירה ומרתקת, לרנקה היא יעד מושלם לחובבי החופים, הצלילה, הספורט הימי, הבילויים והשופינג. אתר הצלילה זנוביה הקרוי על שם הספינה הנורבגית הטרופה בקרקעית הים, נחשבת בין הספינות הטרופות היפות ביותר בעולם.

ניתן להתרשם מהספינה ומשאר אתרי הצלילה המרהיבים גם ברכישת כרטיס לצוללת התיירים. בנוסף לצלילה ולשלל תחומי הספורט הימי בחופי לרנקה, מומלץ לבקר בשוק הדגים שבנמל, המתקיים כמעט בכל בוקר.

לרנקה משלבת באופן מושלם בין היסטוריה עשירה, חופים יפים וספורט ימי, מגוון רחב של אפשרויות, שופינג וחיי לילה תוססים. מרבית מקומות הבילוי של לרנקה ממוקמים באזור הטיילת ובשדרה המרכזית.

ענף התיירות של לרנקה נמצא בתנופה בשנים האחרונות. בשל כך, לשכת התיירות המקומית מפיקה סיורים רגליים מדי יום המיועדים לתיירים הלנים במלונות העיר.

בלרנקה חיה קהילה יהודית קטנה. לפני שנים ספורות נחנך בה בית הכנסת היחיד של קפריסין.

טיסות זולות ללרנקה - אודות היעד

בנוסף לרכישת טיסות זולות ללרנקה וממנה, על מנת להוזיל את עלויות החופשה מומלץ ללון במלונות הזולים הממוקמים במרכז העיר. כמו כן מומלץ להשתמש במערכת התחבורה הציבורית הידידותית והנגישה. ניתן לרכוש כרטיס יומי, שבועי או חודשי. 

טיסות ברגע האחרון ללרנקה