טיסות לפריז

טיסה ומלון לפריז

טיסות זולות לפריז

טיסה לפריז

טיסה לפריז

בין התאריכים, 24.06 - 26.06
טיסת LOW COST
VUELING
טיסה לפריז צרפת

טיסה לפריז צרפת

בין התאריכים, 26.06 - 03.07
טיסה סדירה
LOT-POLISH AIRLINES
טיסות לפריז

טיסות לפריז

בין התאריכים, 20.06 - 23.06
טיסה סדירה
AEGEAN AIR
טיסה זולה לפריז

טיסה זולה לפריז

בין התאריכים, 28.06 - 03.07
טיסה סדירה
ITA Airways

טיסות זולות לפריז

בירת האורות הצרפתית ממוקמת במרחק של כ 5 שעות טיסה מנתב"ג. פריז מהווה יעד תיירותי מבוקש, הקוסם לקהלי יעד רבים. כולם מוצאים בה את מקומם, בין אם שופוהולים או חובבי אופנה עילית, גסטרונומים מושבעים, צרכני תרבות ואמנות לסוגיה, חובבי אדריכלות והיסטוריה, זוגות רומנטיים, ואף משפחות עם ילדים רעבי אטרקציות בשל היותה משופעת באתרי תיירות רבים, כדוגמת מוזיאון הלובר, השאנז אליזה, כנסיית נוטר דאם ומגדל אייפל, אשר הפך לסמלה של העיר.

מלבד אתרי החובה המוזכרים לעיל, פריז מציעה למבקריה חופשה בלתי נשכחת, הכוללת שופינג איכותי, מזון משובח (משלל בתי הקפה, המאפיות והמעדניות ועד למסעדות הגורמה), תרבות, היסטוריה, אדריכלות, אמנות ושפע של רומנטיקה פריזאית. במרחק נסיעה קצרה מהעיר ברכב או במטרו, ממוקם פארק השעשועים דיסנילנד, שבעברו כונה "יורו דיסני".

עוד מימי הביניים, היוותה פריז מרכז תרבותי ואינטלקטואלי של העולם הישן. במרכז העיר, לאורך גדות נהר הסיין, ממוקמים אתרי תיירות רבים כגון מוזיאונים, קתדרלות וכנסיות עתיקות, אנדרטאות ועוד שלל מבנים מרשימים, ביניהם גם מגדל אייפל הנודע. אזור זה הוכרז בשנת 1991 כאתר מורשת עולמית על ידי ארגון אונסקו; הממונה על החינוך, התרבות והמדע של האומות המאוחדות.

טיסה לפריז בזול - עיר של מוסיקה ואומנות

אתר חובה נוסף לחובבי התרבות ואמנות הוא בית הקברות פר לשז, בו קבורים אמנים רבים וביניהם סולן להקת הדלתות, ג'ים מוריסון, הסופר והמחזאי אוסקר וויילד, זמרת השנסונים אדית פיאף, זמרת האופרה מריה קאלאס ועוד אנשי רוח רבים. בנוסף, קיימת גם חלקה יהודית, אשר בה טמונים בני משפחת רוטשילד.

פריז שומרת על מינון נכון של ריאות ירוקות, דבר בא לידי ביטוי בריבוי הפארקים, המדשאות והגנים בעיר. המפורסמים מבין הגנים הם גני טווילרי וגני לוקסמבורג. בפאתי פריז ממוקמים שני יערות: יער בולון במערב פריז ויער ונסן במזרחה. הכניסה לגנים פתוחה לקהל הרחב ואינה כרוכה בתשלום.

טיסות ברגע האחרון לפריז