טיסות זולות למינכן

טיסות למינכן

טיסה ומלון למינכן

טיסות זולות למינכן

טיסות זולות למינכן

טיסות זולות למינכן

בין התאריכים, 23.07 - 30.07
טיסה סדירה
IBERIA
טיסות למינכן

טיסות למינכן

בין התאריכים, 19.11 - 26.11
טיסה סדירה
EL-AL
טיסה זולה למינכן

טיסה זולה למינכן

בין התאריכים, 19.11 - 24.11
טיסה סדירה
EL-AL
טיסה למינכן

טיסה למינכן

בין התאריכים, 05.11 - 10.11
טיסה סדירה
EL-AL

טיסות למינכן

מינכן היא העיר השלישית בגודלה בגרמניה. מתאימה לקהלי יעד רבים ומגוונים: חובבי בירה, מוזיקה ופסטיבלים, אוהדי ספורט וכדורגל, חובבי היסטוריה יהודית ועולמית, צרכני אופנה, תרבות ואמנות, זוגות רומנטיים ואפילו משפחות עם ילדים. על אף היותה אחת הערים היקרות ביותר באירופה, ישנם פתרונות לינה מגוונים בעיר המתאימים לכל תקציב, בעיקר באכסניות ובאזור תחנת הרכבת המרכזית. גם בטיסות מינכן ניתן לחסוך באופן משמעותי על ידי רכישת טיסה על ידי חברת לואו קוסט. אם חיפשת טיסות למינכן הגעת אל המקום הנכון.

משמעות השם מינכן (מקומם של הנזירים) נגזרת מקבוצת נזירים ממסדר בנדיקטוס אשר קבעה שם את מקומה בראשית המאה השתים עשרה, ולכן אחד מסמלי העיר הנו דמות של נזיר. חמישים שנה מאוחר יותר, קיבלה מינכן מעמד של עיר. למינכן היסטוריה רבת שנים הנשקפת מכל פינה בעיר. החל מכנסיות וקתדרלות, דרך מבנים עתיקים הבנויים בסגנון הבארוק וארבעת השדרות המלכותיות מהמאה התשע עשרה וכלה במוזיאונים הרבים המציגים יצירות אמנות חשובות מהעת העתיקה ועד לתקופה המודרנית (מומלץ לבקר בפינקוטק הישן, החדש והמודרני).

בנוסף לטיולים היסטוריים, מינכן מציעה למבקריה מגוון רחב של אטרקציות. הידוע שבהן הוא פסטיבל האוקטוברפסט, המתקיים בכל שנה בסוף ספטמבר עד תחילת אוקטובר ומוקדש לבירה מקומית ולמוזיקה. פסטיבל האוקטוברפסט נוסד בתחילת המאה ה-19 ונחשב כיום לפסטיבל הגדול ביותר בעולם. התקופה המומלצת ביותר לחופשה במינכן היא מתחילת האביב (חודש מרץ) ועד תחילת הסתיו בו מתקיים האוקטוברפסט. בשל הביקוש הגבוה, כדאי לבצע את הזמנת החדר במלון חודשים ספורים מראש.

המלצות וטיפים בהזמנת טיסה למינכן

מלבד שפע האמנות, התרבות והבירה העיר מציעה גם אתרי תיירות מובילים - הגן האנגלי, מרכז התרבות היהודי, האולימפיפארק, הבוטיקים בשדרת מקסימיליאנשטראסה ואצטדיון אליאן ארנה (המגרש הביתי של קבוצת הכדורגל באיירן מינכן).

מערכת התחבורה הציבורית במינכן ידידותית ביותר, היא כוללת רכבות, רכבות חשמליות, רכבת תחתית, אופניים להשכרה ואוטובוסים. אם רכשת טיסה זולה למינכן, חשוב לדעת כי ניתן לרכוש כבר בשדה התעופה כרטיס לנסיעה חופשית בתחבורה הציבורית התקף לשלושה ימים.

למי שמגיע לטיול חורפי, רצוי לבלות בעיקר בחללים סגורים. בין אתרי התיירות המומלצים לעונת החורף, ניתן למנות את מוזיאון המדע ואת הרזידנס (הארמון המלכותי של מינכן), אשר מכיל את אחד המוזיאונים המרשימים ביותר לעיצוב פנים ובו מעל למאה חדרים.

על אף הקור האירופי העז, מומלץ להימנע מנסיעה במוניות במינכן ולרכוש כרטיס מקיף לתחבורה הציבורית. הכרטיס זמין ליחידים או לקבוצות ומקנה שימוש בכל אמצעי התחבורה הציבורית היעילה של מינכן: רכבות, חשמליות ואוטובוסים. למי שאינו חושש מהקור, ומעוניין לחוות את החורף האירופאי כאחד המקומיים, מומלץ לבקר בזירת ההחלקה על הקרח שבכיכר קארל ובמגרש הסקי שבפארק האולימפי.