דילים לאתונה

דילים לאתונה

חבילות נופש לאתונה

חבילת נופש לאתונה

חבילת נופש לאתונה

בין התאריכים, 08.07 - 10.07
STALIS
2  לילות לינה בלבד
דיל זול לאתונה

דיל זול לאתונה

בין התאריכים, 08.07 - 10.07
STALIS
2  לילות לינה בלבד
דילים לאתונה

דילים לאתונה

בין התאריכים, 23.06 - 26.06
STALIS
3  לילות לינה בלבד
דילים זולים לאתונה

דילים זולים לאתונה

בין התאריכים, 26.06 - 27.06
Art hotel Athens
1  לילות ארוחת בוקר
באישור מיידי
$423
להזמנה מחיר לאדם בהרכב זוג

חבילות נופש לאתונה

אתונה היא אחד היעדים המבוקשים לחבילות נופש. דילים תוכלו למצוא גם בקיץ וגם בחורף במחירים משתלמים.
באתונה תהנו מאתרים מהעת העתיקה, מדרחובים יפים, מסעדות וטברנות, מועדונים שחלקם גם מנגנים מוזיקה יוונית אותנטית, נמל שכיף להסתובב בו, חנויות קטנות למזכרות וחנויות רשתות, בקיצור יש שם הכל מהכל, רק להזמין חבילת נופש.

חבילות נופש לאתונה – אתרים מרכזים

אז כמו שכבר ציינו באתונה יש כל כך הרבה מה לראות ולעשות ופה נציין לכם חלק מהיעדים שלא כדאי לוותר עליהם אם אתם פעם ראשונה בעיר.

גבעת האקרופוליס – על הגבעה נמצאים שרידי האימפריה היוונית העתיקה. הפרתנון מוקף עמודי שיש שעדיין עומדים שם, הארכיתיאון עם פסלי הנשים, תיאטרון דיוניסוס, מקדש אתנה ניקה, שער הכניסה לאקרופוליס וכמובן המוזיאון שמספק הסברים על כל השרידים.

האגורה – למרגלות גבעת האקרופוליס נמצאת האגורה העתיקה. הכיכר היוותה את המרכז הפוליטי, מדיני, דתי, כלכלי וחברתי של העיר. כיום ניתן לראות את עמודי השיש העצומים שנשארו, מקדש הפאיסטוס, מגדל הרוחות והמוזיאון השוכן בסטואה של אטלס.

לחובבי המוזיאונים ניתן למצוא כמה ברחבי העיר – בנוסף לאלו שהוזכרו למעלה יש גם את המוזיאון לארכיאולוגיה לאומית, מוזיאון בנאקי גם בו תוכלו לראות עתיקות ויצירות אומנות, מוזיאון גולאנדריס לאומנות ועוד.

מוזמנים לבקר גם ברובע התורכי – אזור הפלקה. סמטאות פתלתלות, בתים קטנים עם מרפסות פורחות, טברנות משפחתיות, רוכלי רחוב ועצי תפוזים. בימי ראשון מתקיים שוק פשפשים בכיכר מונאסטיראקי.

חנויות, ברים, בתי קפה תוכלו למצוא גם במדרחוב אירקלידון, בשכונת תיסוי. המדרחוב שוקק החיים מציע גם גלריות, סדנאות אמנים, בעלי מלאכה, מסעדות, ברים ומועדונים.

אם הגעתם עם הילדים לאתונה יש עבורם פעילויות מהנות. אפשר להסתובב בנמל פיראוס, לטייל בפארק אראוס ולבלות בגן השעשועים, לטייל גם בגנים הלאומיים וליהנות שם מאגמים, פסלים, גן חיות קטן ומוזיאון בוטני. 

דילים לאתונה ברגע האחרון