נגישות
 • דילים לבודפשט

 • חבילות נופש זולות לבודפשט

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • בחר תאריכים
  תאריך יציאה
  תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

דילים לבודפשט ברגע האחרון

חבילות נופש לבודפשט

חבילות נופש לבודפשט
חבילות
חבילות

חבילות נופש לבודפשט


בודפשט, עיר הבירה של הונגריה ממוקמת על שתי גדות נהר הדנובה הארוך באירופה. בודפשט משמשת כמרכז כלכלי, תעשייתי, תחבורתי ותרבותי חשוב עבור המדינה.
העיר נוצרה לאיחוד של 3 ערים בשנת 1873 – בודה, פשט ואובודה וכיום היא מחולקת לשניים – בודה ממערב לנהר ופשט בגדה המזרחית.
בודה
אזור הררי עם תשע גבעות ובו שוכנת גבעת הטירה, גבעת גלרט עם "אנדרטת השחרור",  שכונות יוקרה ואתרים היסטוריים ותרבותיים.

פשט
אזור מישורי המהווה מרכז מסחרי, פיננסי וכלכלי. באזור זה גם אטרקציות תיירותיות נוספות כגון המוזיאון הלאומי, מדרחוב ואצי, בניין הפרלמנט ומשרדי הממשלה, בניין האופרה, כיכר הגיבורים ועוד.

במרכז הנהר מצוי האי מרגיט שאורכו 2.5 קילומטר. האי משמש היום כפארק עירוני וממוקמים בו מרכזי נופש, ספורט, מרחצאות, מגדל מים, הבאר המוזיקלית, מזרקה מוזיקלית, גן יפני, גן חיות ועוד.
ברחבי העיר מפוזרים כ-120 מעיינות חמים שנוצרו כתוצאה של שבר גיאולוגי. מבחר תיאטראות, בתי אופרה, בתי קולנוע, גלריות, מוזיאונים ואקדמיה למוזיקה מפוזרים גם הם ברחבי העיר ומומלצים למבקרים.  

אנו מזמינים אתכם לבדוק את חבילות הנופש של החברה וליהנות מכל הטוב שהעיר מציעה החל מאטרקציות מעניינות, אתרים היסטוריים, מעיינות חמים בהם אפשר להירגע ועד אוכל משובח.

דילים לבודפשט – אתרים מומלצים 


בודפשט מציעה למבקרים מבחר אטרקציות מעניינות בשני החלקים של העיר.  

איזור בודה

מצודת הדייגים
מבנה ניאו גותי הנמצא על גבעת המצודה ונבנה בשנת 1905. המקום משמש כנקודת תצפית ומציע נוף מרשים של העיר. חזית המצודה מקבילה לנהר הדנובה ואורכה 140 מטרים. למצודה 7 צריחים שמסמלים את מנהיגי השבטים המגיאריים שכבשו את המדינה בסוף המאה ה-9. מול המצודה ניצב פסל ברונזה של סנט סטיבן רכוב על סוס.

כנסיית מטיאש
הוקמה במאה ה-15 והייתה מקום הכתרתם של המלכים המאה ה-16 והלאה. בתקופת שליטת התורכים היא שימשה כמסגד ועוצבה בסגנון הבארוק. במאה ה-19 עברה שיפוץ וחזרה להיות כנסייה יפיפייה ומרשימה בסגנון גותי.
שמה ניתן לה בעקבות נישואי המלך מטיאש והמלכה ביאטריס שהתחתנו במקום. במקום ציורי פרסקו וויטראז'ים מרהיבים, המדמים אירועים בחייהם של אושיות נוצריות שונות. במקום גם מוזיאון ובו אוצרות מלוכה ואיקונים.

טירת בודה / ארמון בודה
ארמון מלוכה היסטורי של מלכי הונגריה נבנה במאה ה-14 והוא ממוקם על גבעת הטירה כ-50 מטר מעל נהר הדנובה. בארמון 3 אטרקציות תיירותיות עיקריות – הגלריה הלאומית עם אמנות הונגרית מהמאה ה-11 ועד היום, הספרייה הלאומי והמוזיאון לתולדות בודפשט המתעד 2000 שנים של העיר. הארמון הוכרז כאתר מורשת עולמית בשנת 1987 ע"י אונסקו.

איזור פשט

בניין הפרלמנט
מקום מושבה של האספה הלאומית ההונגרית. נבנה בין השנים – 1885-1904 בסגנון אקלקטי שהסגנון השולט בו הוא הנאו גותי. בניין זה הוא המפואר והיקר ביותר באירופה שבבנייתו נ