דילים לבודפשט

דילים לבודפשט

חבילות נופש לבודפשט

דילים לבודפשט

דילים לבודפשט

בין התאריכים, 28.06 - 01.07
SOHO BOUTIQE HOTEL
3  לילות ארוחת בוקר
חבילות נופש לבודפשט

חבילות נופש לבודפשט

בין התאריכים, 09.07 - 11.07
Ibis Budapest Citysouth
2  לילות ארוחת בוקר
באישור מיידי
$478
להזמנה מחיר לאדם בהרכב זוג
דילים זולים לבודפשט

דילים זולים לבודפשט

בין התאריכים, 23.07 - 25.07
Ibis Budapest Citysouth
2  לילות ארוחת בוקר
דיל זול לבודפשט

דיל זול לבודפשט

בין התאריכים, 30.07 - 01.08
Ibis Budapest Citysouth
2  לילות ארוחת בוקר
באישור מיידי
$460
להזמנה מחיר לאדם בהרכב זוג

חבילות נופש לבודפשט

בודפשט, עיר הבירה של הונגריה ממוקמת על שתי גדות נהר הדנובה הארוך באירופה. בודפשט משמשת כמרכז כלכלי, תעשייתי, תחבורתי ותרבותי חשוב עבור המדינה.
העיר נוצרה לאיחוד של 3 ערים בשנת 1873 – בודה, פשט ואובודה וכיום היא מחולקת לשניים – בודה ממערב לנהר ופשט בגדה המזרחית.
בודה
אזור הררי עם תשע גבעות ובו שוכנת גבעת הטירה, גבעת גלרט עם "אנדרטת השחרור", שכונות יוקרה ואתרים היסטוריים ותרבותיים.

פשט

אזור מישורי המהווה מרכז מסחרי, פיננסי וכלכלי. באזור זה גם אטרקציות תיירותיות נוספות כגון המוזיאון הלאומי, מדרחוב ואצי, בניין הפרלמנט ומשרדי הממשלה, בניין האופרה, כיכר הגיבורים ועוד.

במרכז הנהר מצוי האי מרגיט שאורכו 2.5 קילומטר. האי משמש היום כפארק עירוני וממוקמים בו מרכזי נופש, ספורט, מרחצאות, מגדל מים, הבאר המוזיקלית, מזרקה מוזיקלית, גן יפני, גן חיות ועוד.
ברחבי העיר מפוזרים כ-120 מעיינות חמים שנוצרו כתוצאה של שבר גיאולוגי. מבחר תיאטראות, בתי אופרה, בתי קולנוע, גלריות, מוזיאונים ואקדמיה למוזיקה מפוזרים גם הם ברחבי העיר ומומלצים למבקרים.

אנו מזמינים אתכם לבדוק את חבילות הנופש של החברה וליהנות מכל הטוב שהעיר מציעה החל מאטרקציות מעניינות, אתרים היסטוריים, מעיינות חמים בהם אפשר להירגע ועד אוכל משובח.

דילים לבודפשט – אתרים מומלצים

בודפשט מציעה למבקרים מבחר אטרקציות מעניינות בשני החלקים של העיר.

איזור בודה

מצודת הדייגים
מבנה ניאו גותי הנמצא על גבעת המצודה ונבנה בשנת 1905. המקום משמש כנקודת תצפית ומציע נוף מרשים של העיר. חזית המצודה מקבילה לנהר הדנובה ואורכה 140 מטרים. למצודה 7 צריחים שמסמלים את מנהיגי השבטים המגיאריים שכבשו את המדינה בסוף המאה ה-9. מול המצודה ניצב פסל ברונזה של סנט סטיבן רכוב על סוס.

כנסיית מטיאש
הוקמה במאה ה-15 והייתה מקום הכתרתם של המלכים המאה ה-16 והלאה. בתקופת שליטת התורכים היא שימשה כמסגד ועוצבה בסגנון הבארוק. במאה ה-19 עברה שיפוץ וחזרה להיות כנסייה יפיפייה ומרשימה בסגנון גותי.
שמה ניתן לה בעקבות נישואי המלך מטיאש והמלכה ביאטריס שהתחתנו במקום. במקום ציורי פרסקו וויטראז'ים מרהיבים, המדמים אירועים בחייהם של אושיות נוצריות שונות. במקום גם מוזיאון ובו אוצרות מלוכה ואיקונים.

טירת בודה / ארמון בודה
ארמון מלוכה היסטורי של מלכי הונגריה נבנה במאה ה-14 והוא ממוקם על גבעת הטירה כ-50 מטר מעל נהר הדנובה. בארמון 3 אטרקציות תיירותיות עיקריות – הגלריה הלאומית עם אמנות הונגרית מהמאה ה-11 ועד היום, הספרייה הלאומי והמוזיאון לתולדות בודפשט המתעד 2000 שנים של העיר. הארמון הוכרז כאתר מורשת עולמית בשנת 1987 ע"י אונסקו.

איזור פשט

בניין הפרלמנט
מקום מושבה של האספה הלאומית ההונגרית. נבנה בין השנים – 1885-1904 בסגנון אקלקטי שהסגנון השולט בו הוא הנאו גותי. בניין זה הוא המפואר והיקר ביותר באירופה שבבנייתו נעזרו ב-40 מיליון לבנים, חצי מיליון אבני חן ו-40 קילו זהב.

במרכזו של הבניין כיפה מרשימה בגובה של 96 מטר. בבניין 691 חדרים מעוצבים אחד אחד, שבחלקם מותר לבקר במסגרת הסיור, עוד אפשר לראות – את חלל המדרגות המרכזי, אולם לוגה, אולם הקונגרסים, כיכרות מעוצבות בהן נערכים טקסים לאומיים ועוד.

בית האופרה
בית האופרה הלאומי של בודפשט נבנה במאה ה-19 בסגנון ניאו רנסנס עם אלמנטים מהבארוק. המקום משמש כביתה של האופרה ההונגרית. אורחים חשובים ומפורסמים הוזמנו במשך השנים להופיע במקום – גוסטב מאהלר, אוטו קלמפרר ועוד.

במבנה פסלים ותמונות של גדולי אמני הונגריה, האולם מעוצב בצורת פרסה ויש בו מקום ל-1261 אורחים.

בבודפשט קהילה יהודית ענפה ובעיר אפשר לראות מבנים חשובים כגון בית הכנסת הגדול, המוזיאון היהודי, מונומנטים לזכרו של ראול וולנברג, בית העלמין היהודי, באזור יש בסך הכול 20 בתי כנסת, מוסדות לקידום רווחה, דת וחינוך, מקוואות ועוד.

בית הכנסת הגדול
בית הכנסת נבנה בין השנים 1854-1859 והוא הגדול ביבשת אירופה והרביעי בגודלו בעולם. בית הכנסת מכיל כ-3000 מתפללים בשלוש קומות והוא חלק ממבנה גדול המכיל גם את המוזיאון לתולדות יהודי העיר, בית קברות ואתר הנצחה לנספים היהודים בשואה.

סגנון הבנייה של בית הכנסת הוא מהתקופה הרומנטית, מבנה מעוגל, עם אולם ראשי שמונח על עמודים וקשתות מתכת, הכיפות והחזית מעוצבים בסגנון אוריינטלי ביזנטי.
  

דילים ברגע האחרון לבודפשט