דילים לוינה

חבילות נופש לוינה

דילים לוינה

דילים לוינה

בין התאריכים, 06.06 - 09.06
BEST WESTERN PLUS AMEDIA HOTEL WIEN
3  לילות ארוחת בוקר
דילים זולים לוינה

דילים זולים לוינה

בין התאריכים, 06.06 - 09.06
ART ANA GALA VIENNA
3  לילות ארוחת בוקר
באישור מיידי
$612
להזמנה מחיר לאדם בהרכב זוג
חבילת נופש לוינה

חבילת נופש לוינה

בין התאריכים, 06.06 - 09.06
ART ANA GALA VIENNA
3  לילות ארוחת בוקר
באישור מיידי
$612
להזמנה מחיר לאדם בהרכב זוג
דיל זול לוינה

דיל זול לוינה

בין התאריכים, 06.06 - 09.06
ART ANA GALA VIENNA
3  לילות ארוחת בוקר
באישור מיידי
$612
להזמנה מחיר לאדם בהרכב זוג

חבילות נופש לוינה

וינה, בירת אוסטריה ממוקמת על נהר הדנובה. היא אחת מהערים המתויירות באירופה והיא הוכרזה ע"י אונסקו כאתר מורשת עולמית בשנת 2001.
העיר ידועה במבנים העתיקים שלה ובתי הקפה הרבים וממוקמים בה ארגונים בינלאומיים של האומות המאוחדות, ארגון האו"ם לפיתוח תעשייתי, הסוכנות הבינלאומית לאנרגיה אטומית ועוד.
וינה מחולקת ל-23 רבעים ואפשר לראות מבנים חשובים, היסטוריים בסגנונות שונים ומתקופות שונות, פארקים, אנדרטאות, ארמונות, מוזיאונים ואטרקציות רבות בכל אחד מהם.

מבנים ואתרים מרכזיים

קתדרלת סטפנוס הקדוש, בית האופרה הלאומי, המוזיאון לתולדות האומנות, בורגתיאטר (בניין התיאטרון), ווטיפקירכה (כנסייה), ארמון הופבורג, רובע המוזיאונים, בית העירייה, המוזיאון להיסטוריה של הטבע, מגדל הדנובה, גן החיות ועוד רבים ומעניינים.

המוזיקה, התיאטרון והאופרה לוקחים חלק חשוב במסורת החיים בווינה. תיאטרון הבורג, תיאטרון האקדמיה, תיאטרון ביוזפשטט, תיאטראות קטנים, מופעי קברט, בתי אופרה רבים – דוגמא לכך האופרה הממלכתית של וינה, תזמורות, מוזיאון למוזיקה, כנסיות עם מופעי מוזיקה דתית ואף קלאסית בליווי עוגב וכמובן אפשר לבקר בבתי המלחינים שגרו ועבדו בעיר.

דילים זולים לוינה – אתרים מומלצים

בית האופרה
בית האופרה נחנך בשנת 1869 והוא נחשב לאחד החשובים בעולם. בתקופת מלחמת העולם השנייה נהרסה הבמה והבניין נשרף לאחר מכן. המבנה נבנה מחדש אחרי המלחמה בשנת 1955.
בבית האופרה אפשר לראות את התזמורת הפילהרמונית, הופעות בלט, הופעות מיוחדות לילדים ואפשר להצטרף לסיור מאחורי הקלעים.

ארמון הופבורג
ארמון במרכזה של וינה שהיה מקום משכנם של בית הבסבורג, שליטי האימפריה האוסטרו הונגרית בתקופת החורף. הארמון נבנה לפני 640 שנה ויש בו כ-2600 חדרים ואולמות. כיום ממוקמים בארמון 3 מוזיאונים – המעונות המלכותיים עם הריהוט והעיצוב המקורי, מוזיאון סיסי – הקיסרית האהובה ותערוכה של אוסף כלי הכסף המלכותי.
עוד בארמון - אוסף התכשיטים המלכותי, הספרייה הלאומית של אוסטריה והנשקייה הגדולה שמכילה את אחד האוספים הגדולים של כלי נשק ושריון מימי הביניים והרנסנס.

קתדרלת סטפנוס הקדוש / סן סטפן
מקום מושבו של הארכיבישוף הקתולי של וינה ואחד מסמליה החשובים של העיר. הקתדרלה נוסדה במאה ה-13 בסגנון גותי ובאה לסמל את רוח החופש של העיר. במקום התקיימו אירועים חשובים כגון טקס הנישואים וההלוויה של המלחין מוצרט.
לקתדרלה גג מרשים, מיוחד וצבעוני שאורכו 110 מטר, מגדל דרומי עם צריח מחודד בסגנון גותי, המתנשא לגובה של 13.7 מטר ומכונה שטפל, המגדל הצפוני מעולם לא הושלם וגובהו רק מחצית מהדרומי- 68 מטר, בקצהו כיפה זמנית , החזית המערבית – הכניסה הראשית נקראת "שער הענק" ומשמאלה ומימינה נמצאים המגדלים הרומים ובתוכם פעמונים.
בתוך הקתדרלה בימת מטיף יפה עשויה אבן בסגנון גותי, 18 מזבחות בחלק הראשי ועוד מזבחות בקפלות השונות, האיקונין של מריה הקדושה עוצב בסגנון ביזנטי, קברים של אישים חשובים מתקופות שונות ועוגב חשמלי גדול.

מוזיאון מוצרט / בית מוצרט
מוזיאון מוצרט הוקם בביתו לשעבר של המלחין המפורסם. וולפגנג אמדאוס מוצרט התגורר בבית בין השנים 1784-1787 וכאן כתב את "נישואי פיגרו" ויצירות חשובות נוספות.
למוזיאון ארבע קומות, הראשונה היא הדירה בה התגורר. במוזיאון ניתן לראות את תצוגת חפציו האישיים, להתרשם מדפי התווים, להאזין ליצירותיו ולקרוא על משפחתו. בשאר הקומות תערוכות בכוללות מוצגים הקשורים אליו וליצירותיו, מידע על חייו, תמונות, ציורים וחפצי אומנות. בקומת הקרקע בית קפה וחנות מזכרות.

דילים ברע האחרון לוינה