טיסות ללונדון

טיסה ומלון ללונדון

טיסות ללונדון

טיסה ללונדון

טיסה ללונדון

בין התאריכים, 25.06 - 02.07
טיסת LOW COST
WIZZ AIR
טיסה ללונדון אנגליה

טיסה ללונדון אנגליה

בין התאריכים, 26.06 - 02.07
טיסת LOW COST
WIZZ AIR
טיסות ללונדון

טיסות ללונדון

בין התאריכים, 29.06 - 03.07
טיסת LOW COST
WIZZ AIR
טיסה זולה ללונדון

טיסה זולה ללונדון

בין התאריכים, 02.07 - 04.07
טיסת LOW COST
WIZZ AIR

טיסות זולות ללונדון

לונדון מובילה את רשימת ערי העולם בשל השפעתה על מגוון תחומים וביניהם תרבות, כלכלה, אופנה, אמנות ועוד. למרות שהיא נחשבת לאחת הערים היקרות בעולם ניתן לרכוש טיסות ללונדון בזול מראש ולחסוך בהוצאות הנופש.

קצרה היריעה מלהכיל את שלל האטרקציות ואתרי החובה בלונדון. ישנם כארבעים גנים ופארקים עירוניים, מאתיים ושישים מוזיאונים, מגוון רחב של ארמונות ומבנים היסטוריים, מרכזי קניות מפוארים, פאבים ומסעדות החולשות על הקשת הגסטרונומית כולה.

הטיסה מתל אביב אורכת כחמש שעות. חברות לואו קוסט כדוגמת easyjet מפעילות טיסות זולות ללונדון בכל ימות השנה לאחד מששת נמלי התעופה של העיר. בטיסות אלה מומלץ להצטייד בצידה לדרך, שכן המזון והמשקאות אינם כלולים בתעריף הטיסה. בעיר עצמה כדאי להימנע מנסיעות במונית ולנצל את היתרונות של התחבורה הציבורית בנוחה של העיר, אשר בראשן הרכבת התחתית ואוטובוס הקומותיים.

טיסות לואו קוסט ללונדון - מה עושים בעיר?

בתי הקולנוע מעניקים הנחה משמעותית למזמינים כרטיסים במכירה מוקדמת. בנוסף, מוזיאונים רבים בלונדון פתוחים לכלל הציבור בחינם, או בעלות סמלית המהווה תרומה. שפע הכנסיות, הקתדרלות, הטירות והמבנים העתיקים מספרים בשתיקה את סיפורה של לונדון, אחד ממרכזי התרבות החשובים והמשפיעים בעולם.

ללונדון יש היסטוריה עמוקת שורשים. העיר אמנם נוסדה על ידי הרומאים בשנת 43 לספירה, אך ישנן עדויות רבות להתיישבות פרהיסטורית באזור, המתוארכות לתקופות האבן והברונזה. הסיפור שלה מתאר במידה רבה את ההיסטוריה של האנושות. מהאימפריה הרומית, דרך ימי הביניים והרנסנס (תקופת פועלו של המחזאי הנודע, וויליאם שייקספיר) ועד למלחמות העולם והעת החדשה.

כאמור, נסיעה בתחבורה הציבורית ובילוי בבתי הקולנוע ובמוזיאונים של לונדון הן אופציות מצוינות למי שרוצה לקצץ בעלויות החופשה. מוזיאונים ובתי קולנוע הם מפלט בטוח מהקור ונסיעה ברכבת התחתית תחסוך ממך שיטוט מיותר בקור המקפיא.

שופינג בזול בעונת החורף היא עונת המבצעים הגדולים. בימים שלפני חג המולד אמנם ניתן למצוא מבצעים מיוחדים, אך עם תום תקופת החגים יוצאים מרכזי הקניות במבצעים מרחיקי לכת. בין מרכזי הקניות ובתי הכלבו של לונדון המומלצים ניתן למנות את ווסטפילד, הרודס, ליברטיס וסלפרידג'ס.