דילים לבוקרשט

דילים לבוקרשט

חבילות נופש זולות לבוקרשט

דילים לבוקרשט

דילים לבוקרשט

בין התאריכים, 23.06 - 28.06
MOXA HOTEL BUCHAREST
4  לילות ארוחת בוקר
חבילות נופש לבוקרשט

חבילות נופש לבוקרשט

בין התאריכים, 27.06 - 01.07
MOXA HOTEL BUCHAREST
3  לילות ארוחת בוקר
דילים זולים לבוקרשט

דילים זולים לבוקרשט

בין התאריכים, 21.07 - 24.07
CHRISTINA HOTEL
2  לילות ארוחת בוקר
דיל זול לבוקרשט

דיל זול לבוקרשט

בין התאריכים, 14.07 - 17.07
INTERNATIONAL HOTEL BUCHAREST CITY CENTER
2  לילות ארוחת בוקר

חבילות נופש לבוקרשט

בוקרשט בירת רומניה והמרכז המדיני, הכלכלי התעשייתי והמסחרי שלה. העיר הפכה בשנים האחרונות לתיירותית ומודרנית ואפשר למצוא מגוון אטרקציות מעניינות כגון – בית הפרלמנט, ארמון המלוכה, מוזיאון הכפר, מנזר רדו וודה ועוד.

סגנון הבנייה של העיר הוא אקלקטי עם מוטיבים צרפתיים. חלק מהבניינים ההיסטוריים נבנו ע"י אדריכלים צרפתיים או שוויצריים כגון "האתנאום", "שער הניצחון" ועוד. בוקרשט שוכנת בדרום מזרח רומניה, על שתי גדות הנהר דמבוביצה. בשולי העיר זורם נחל קולנטינה אשר יוצר שרשרת של 9 אגמים. במרכז העיר גן עם אגם מלאכותי.

אנו מציעים דילים לבוקרשט לחוות את העיר שוקקת החיים הזו עם קניות, מוזיאונים, פארקים ושדרות עצים, מבנים ארכיטקטוניים מפוארים, בתי קזינו ואזור יהודי למתעניינים בחיים בגולה.

דילים לבוקרשט – אתרים מומלצים

בוקרשט שהפכה בשנים האחרונות לפופולרית ומזמינה מציעה מבחר אטרקציות מעניינות, מבנים היסטוריים מרשימים, מוזיאונים ופארקים.

ארמון הפרלמנט / ארמון העם
בנייתו החלה בשנת 1935 אך נעצרה בעקבות מלחמת העולם השנייה. בשנת 1983 שליט רומניה צ'אוצ'סקו לקח לידיו את היוזמה וחידש את הבנייה שהסתיימה בשנת 1997. הוא מעוצב בסגנון ניאו קלאסי ונחשב לאחד הבניינים הגדולים בעולם. הוא מתנשא לגובה של 12 קומות, בבניין 3000 חדרים מעוצבים בשיש, קריסטל, שטיחים ארוגים, ברונזה, פלדה ועץ.
המבנה שוכן על גבעת ספירי ומשמש כמשכן הפרלמנט הרומני. אפשר לערוך סיורים מודרכים במקום, לראות את החדרים, את תמונותיו של צ'אוצ'סקו, פסלים, ציורי קר, קישוטים מזהב ועוד.

מוזיאון הכפר / המוזיאון הפתוח
מוזיאון לאומי שהוקם בשנת 1936 בפארק הרסטראן ומתאר את החיים בכפרים השונים ברומניה. ברחבי המוזיאון 272 מבנים אותנטיים של בתים כפריים וחוות איכרים, עשויים בוץ או חמר ומעליהם סככה כגג. עוד במקום טחנות רוח, כנסיות, בתי בד ודוכני מכירה למוצרי חקלאות שונים – פירות, גבינות, נקניקים. ליד כל בית הסבר באנגלית.

שער הניצחון
שער הניצחון הראשון נבנה בשנת 1879 מעץ, לאחר שרומניה קיבלה עצמאות. הוא נבנה מחדש בשנת 1922, לאחר מלחמת העולם הראשונה משיש. בשנת 1935 נחנכה גרסתו הסופית מאבן ושיש. הוא נבנה בהעתק מדויק לשער הניצחון הצרפתי.
השער נמצא סמוך לפארק הראסטראו וניתן להתרשם מהעיטורים המקשטים אותו ואף לעלות אל ראשו וליהנות מתצפית על העיר. מידי לילה השער מואר בזרקורים שמבליטים את 40 סמלי המחוזות המונצחים עליו.

האתנאום הרומני
ביתה של הפילהרמונית של בוקרשט נבנה בשנת 1888 בסגנון ניאו קלאסי, עם כניסה של עמודי שיש, פיתוחי זהב, תקרה ייחודית עם ציור פרסקו ענק וחזית מפוארת. העיטורים במקום מספרים את ההיסטוריה של רומניה. המקום יכול להכיל עד 1000 מבקרים ויש לו אקוסטיקה מצוינת. במידה ולא תרצו להיכנס פנימה יש בחזיתו פארק קטן ונעים.

הקהילה היהודית בבוקרשט מונה 3154 משפחות. ברחבי העיר אפשר למצוא מבחר מבנים יהודים – בתי כנסת שפתוחים כל השבוע ועוד אחד שפתוח רק בשבתות, בית חב"ד, המוזיאון להיסטוריה יהודית , מקווה, תלמוד תורה, חברה קדישא, 3 בתי עלמין, מקהלות, תזמורת, מחסני מזון כשרים, מרפאה, מסעדה כשרה וספרייה.

בית הכנסת הכוראלי
נבנה בין השנים 1855-1858 וזהו בית הכנסת המרכזי של יהדות רומניה. הוא נמצא במרכז העיר.

המוזיאון להיסטוריה יהודית
מוקדש לקהילה היהודית ברומניה. הוא ממוקם בבית כנסת ישן במרחק הליכה קצר משער הניצחון. המוזיאון סוקר את התפתחות הקהילה לאורך השנים וכולל מוצגים נדירים של אלפי ספרים עתיקים ופריטים מסורתיים. במוזיאון פסל לזכרם של 350,000 היהודים שנספו בשואה.  

דילים ברגע האחרון לבוקרשט