דילים לברלין

דילים לברלין

חבילות נופש זולות לברלין

דילים לברלין

דילים לברלין

בין התאריכים, 21.06 - 26.06
MOXY BERLIN OSTBAHNHOF
5  לילות ארוחת בוקר
באישור מיידי
$1,091
להזמנה מחיר לאדם בהרכב זוג
דילים זולים לברלין

דילים זולים לברלין

בין התאריכים, 30.06 - 03.07
LEONARDO ROYAL BERLIN ALEXANDERPLATZ
3  לילות ארוחת בוקר
דיל זול לברלין

דיל זול לברלין

בין התאריכים, 23.06 - 25.06
NH ALEXANDERPALTZ
2  לילות ארוחת בוקר
באישור מיידי
$1,146
להזמנה מחיר לאדם בהרכב זוג
חבילת נופש לברלין

חבילת נופש לברלין

בין התאריכים, 07.07 - 11.07
LEONARDO HOTEL BERLIN
4  לילות ארוחת בוקר
באישור מיידי
$624
להזמנה מחיר לאדם בהרכב זוג

חבילות נופש לברלין

ברלין, בירת גרמניה שהייתה מחולקת עד לפני כמה שנים למזרח ומערב ובשנת 1989 חומות ברלין נפלו והעיר הפכה מאוחדת ומזמינה יותר לתיירים.

ברלין היא אחת מבירות התרבות האירופאיות ומציעה מבחר גדול של אטרקציות ואתרים היסטוריים למטיילים. בעיר מעל 48 מוזיאונים, תזמורות שונות כגון - התזמורת הפילהרמונית, התזמורת הסימפונית, 3 בתי אופרה, האוניברסיטה החופשית, אוניברסיטת הומבולדט, האוניברסיטה הטכנית והאוניברסיטה האמנותית. בברלין מבנים היסטוריים חשובים שמומלץ לבקר בהם או רק לעבור לראות אותם - שער ברנדנבורג, צ'ק פוינט צ'ארלי, ארמון שרלוטנבורג, עמוד הניצחון של ברלין, הקתדרלה של ברלין, בניין הרייכסטאג ועוד.

מקומות מומלצים נוספים בעיר – החצרות הקטנות עם בתי הקפה הנעימים והחנויות, מרכזי קניות מפוארים, גן החיות השלו וירוק בכל פינה.

ברלין תוססת ומלאת חיים ויש בה הרבה מה לראות ואיפה לבלות.

דילים לברלין – אתרים מומלצים

צ'ק פוינט צ'ארלי
נקודת ביקורת חשובה שהייתה בחומת ברלין וממנה ניתן היה לעבור בין שני הצדדים בתקופת המלחמה הקרה. בשנת 1989 החומה הופלה אך נקודת הביקורת נשארה על מנת לשמש נקודת גבול למעבר זרים ודיפלומטיים. בשנת 1990 הוסר המבנה של החיילים וכיום המקום מסומן בשורת לבנים, העתק של המבנה + שלט ושחקנים הלבושים במדים צבאיים ומציעים לעוברים ושבים להצטלם עימם תמורת תשלום.

בניין הרייכסטאג
בית הפרלמנט הגרמני, שוכן בסמוך לשער ברנדנבורג והוא נוסד במאה ה-19 על מנת לאחד את נציגי כל הנסיכויות הגרמניות. בשנות ה-90 המקום עבר שיפוץ של פנים המבנה ובנייה מחדש של כיפת הזכוכית שהפכה לאחת הפופולריות בברלין. המבנה משלב ארכיטקטורה חדשה ושרידים היסטוריים. למבקרים שמגיעים לבניין יש אפשרות לעלות במעלית לכיפת הזכוכית ולצפות ממנה על העיר ולצפות על אולם המליאה של הפרלמנט, כמו כן יש שם תצוגה קטנה המספרת על ההיסטוריה של הבניין, אפשר להזמין מראש סיור מודרך בבניין וליד הכניסה לבניין נמצאת אנדרטה לזכר 96 חברי הרייכסטאג שנרדפו ונרצחו ע"י הנאצים.

שער ברנדנבורג / שער הניצחון
אחד מסמליה החשובים של העיר. השער הוקם בשנת 1788 ושימש משטרים רבים כסמל לשלטונם, תוך שינויים רבים בתפקודו ובסמלים החיצוניים. הוא מתנשא לגובה של 26 מטר ומעוצב בהשראת הפרופילאה ששימשה כניסה לאקרופוליס באתונה, יוון.

השער כולל 12 עמודים מעוצבים בסגנון דורי, אשר דרכו מתאפשרים 5 מעברים. השער פתוח היום למעבר רק של הולכי רגל. מעליו מוצבת מרכבה המובלת ע"י 4 סוסים, בתוכה יושבת אלת הניצחון – ויקטוריה הנושאת (במקור) ענף של זית שהוחלף מאוחר יותר בצלב ברזל.

אנדרטת השואה / האנדרטה ליהודי אירופה שנרצחו
יד זיכרון שהוקם בשנת 2005 על חורבותיו של המבנה בו שכנה לשכתו של היטלר. האנדרטה קרובה לשער ברנדנבורג והיא מול השגרירות האמריקאית. האנדרטה משתרעת על שטח של 19,000 מ"ר וכוללת 2711 קוביות בטון בגדלים שונים. הקוביות מסודרות בתבנית משבצות על גבי מישור אשר שקוע במרכזו וזה נותן תחושה של סידור מצבות בבית קברות.
במקום מוזיאון קטן תת קרקעי הכולל את שמותיהם של הקורבנות הידועים של השואה וכן תערוכה בנושא השואה.

גן החיות של ברלין
נוסד בשנת 1844 והיה הגן הראשון שנבנה בגרמניה. בגן מבחר גדול של מיני חיות – מעל 1500 מינים ומעל 14,000 בעלי חיים. בגן גם מינים נדירים של חיות ואחד מהם הוא הפנדה הענק המצוי בסכנת הכחדה. הגן היה גם ביתו של דוב הקוטב המפורסם – קנוט, אשר הפך למושא פרסום עולמי ומצד שני לסוגיה שנויה במחלוקת.

מומלץ לראות בגן את בית חיות הלילה שנמצא במרתף, בית הזכוכית עם ההיפופוטמים, ביתן הציפורים ואת האקווריום עם מגוון של 500 חיות שונות.   

דילים ברגע האחרון לברלין