טיסות לרומא

טיסה ומלון לרומא

טיסות זולות לרומא

טיסה לרומא

טיסה לרומא

בין התאריכים, 19.06 - 23.06
טיסה סדירה
ITA Airways
טיסה לרומא איטליה

טיסה לרומא איטליה

בין התאריכים, 26.06 - 03.07
טיסת שכר
ARKIA AIRLINES
טיסות לרומא

טיסות לרומא

בין התאריכים, 01.07 - 03.07
טיסת שכר
ARKIA AIRLINES
טיסה זולה לרומא

טיסה זולה לרומא

בין התאריכים, 29.06 - 02.07
טיסה סדירה
ITA Airways

טיסות לרומא - לואו קוסט מחירים זולים

רומא היא עיר של ניגודים, מצד אחד מודרנית המשמרת את ההיסטוריה המפוארת שלה וגם מובילה את תחומי האופנה, אמנות, תרבות, גסטרונומיה, חיי הלילה ועוד. מעבר לכך, היא גם מרכז דתי רם במעלה של הנצרות הקתולית ועם זאת עיר החוגגת את תענוגות החיים. העיר נוסדה על גדות נהר הטיבר במאה השמינית לפני הספירה, היתה ברבות הימים למרכזה של אימפריה ששלטה באירופה ובארצות הים התיכון. במאה הרביעית היא קיבלה על עצמה את הנצרות ומאז ועד היום היא מהווה מרכז של הנצרות הקתולית.

המדינה הקטנה ביותר בעולם, הלא היא קריית הוותיקן ומשכנו של האפיפיור, ממוקמת על גבעה בצפון מערבה של רומא. קריית הוותיקן מכילה ריכוז גבוה ביותר של אתרים היסטוריים ויצירות אמנות חשובות. בנוסף, קריית הוותיקן היא המדינה היחידה בעולם שכל שטחה מהווה אתר מורשת עולמי. בכל פינה בעיר ישנם בתי קפה משובחים, מסעדות מעולות, גלידריות איכותיות, בוטיקים וחנויות וכן ארמונות, כנסיות, כיכרות ופסלים מרשימים, מלאי הוד והדר.

רומא נמנית בין יעדי התיירות הפופולריים ביותר באירופה ובעולם. ככזאת, היא מתאימה לקהלי יעד רבים: צעירים ומבוגרים, זוגות רומנטיים, משפחות עם ילדים ועוד. על אף המגוון יוצא הדופן של אתרי תיירות חשובים, גם מי שמגיע לחופשה קצרה יכול ליהנות מהמיטב שיש לעיר להציע. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לזנוח את מפת העיר ואתרי התיירות ולגלות את נקודות החן בה על ידי בשיטוט רגלי.

טיסה לרומא בזול טיפים לחופשה

טיסות לרומא נוחתות בנמל התעופה לאונרדו דה וינצ'י (המכונה גם פיומיצ'ינו) הממוקם מחוץ לעיר. לרוכשים טיסות לרומא מומלץ להצטייד ב"רומא קארד" אשר מקנה שימוש חופשי במערך התחבורה הציבורית וכן כניסה חופשית לשני מוזיאונים והנחות בכניסה לאתרי תיירות נוספים, למשך שלושה ימים. מומלץ להימנע מלהגיע לעיר במהלך החודשים יולי ואוגוסט, בשל צפיפות יתר ועומס רב בכניסה לאתרי התיירות. 

דילים ברגע האחרון לרומא