טיסות ג'רמן ווינגס - Germanwings

טיסה ומלון

מלונות בחו"ל

מידע על טיסות ג'רמן ווינגס - Germanwings

טיסות ג'רמן ווינגס - Germanwings

ג'רמן ווינגס Germanwings

חברת התעופה ג'רמן ווינגס, בבעלות קבוצת לופטהאנזה, נוסדה בשנת 1997 והחלה להפעיל טיסות כעבור חמש שנים, בשנת 2002. בסיסי הפעילות הראשיים של ג'רמן ווינגס ממוקמים בשדות התעופה קלן, בון ושטוטגרט שבגרמניה.
יעדי טיסה מומלצים מישראל עם חברת התעופה Germanwings :
טיסות לברלין, טיסות לקלן

Germanwings - כבודה

כל נוסע מורשה להעלות למטוס תיק יד אחד במשקל שאינו עולה על 8 קילו ואשר מידותיו 55/40/20 סנטימטרים, ללא תשלום. כל מטען נוסף יחויב בתוספת תשלום. המשקל המרבי המותר הוא 32 קילו.

Germanwings - צ'ק אין

ליוצאים מנתב"ג, יש להתייצב בשדה שלוש שעות בטרם הטיסה. בנמלי תעופה אחרים בעולם, הדלפקים נפתחים כשעתיים לפני הטיסה ונסגרים כחצי שעה לפני הטיסה (בנתב"ג – 45 דקות). יש להקפיד על עמידה בזמנים. בנוסף להליך הצ'ק אין בנמל התעופה, ניתן לבצע צ'ק אין אונליין ולהדפיס את אישור העליה למטוס. מסגרת הזמנים לביצוע צ'ק אין אונליין היא בין 72 שעות לשלוש שעות לפני הטיסה.

הושבה

בעת ביצוע הצ'ק אין (בין אם באינטרנט או בנמל התעופה), ניתנת לך האפשרות לבחור את מקום מושבך, ללא תוספת תשלום. במהלך הטיסה, ניתן לרכוש מגוון חטיפים, כריכים ומשקאות במחירים אטרקטיביים. בנוסף, בעת ביצוע ההזמנה ניתן להירשם למסלולים המיוחדים, אשר כוללים מזון ומשקאות במחיר הטיסה.

גישה לבעלי מוגבלויות

ג'רמן ווינגס מעניקה סיוע לנזקקים וזאת ללא תוספת תשלום. עם זאת, יש ליידע את חברת התעופה בנוגע למצבך הרפואי. ניתן לעשות זאת כבר בעת ביצוע ההזמנה באתר החברה. נוסעים בעלי מוגבלויות מקבלים קדימות בעליה למטוס. לידיעתך, ניתן להעלות כלב נחייה אחד למטוס ללא תשלום. בנוסף, ניתן להעלות כיסאות גלגלים למטוס ללא תשלום, בכפוף לתנאי החברה ובתיאום מראש.

טיסות המשך עם ג'רמן ווינגס

חברת התעופה ג'רמן ווינגס מפעילה טיסות סדירות למאה ואחד יעדים באירופה וצפון אפריקה.

צי המטוסים

צי המטוסים החדיש של ג'רמן ווינגס כולל כארבעים מטוסים מדגמי איירבוס A319-100.

שינויים וביטולים

לא ניתן לבטל טיסות, אלא אם מדובר במסלולים המיוחדים (“סמארט" ו"בסט"). עם זאת, ניתן לשנות את תאריך הטיסה ואת שם הנוסע. השירות כרוך בתשלום. לתשומת לבך, לא ניתן לשנות את יעד הטיסה. בדרך כלל, הזמנת טיסה חדשה תהיה זולה יותר מאשר שינויים בהזמנה קיימת.