דילים ללונדון

דילים ללונדון

חבילות נופש ללונדון

דילים ללונדון
חבילות נופש ללונדון

חבילות נופש ללונדון

בין התאריכים, 12.07 - 21.07
PRINCESS SKY
9  לילות פנסיון מלא
דילים זולים ללונדון

דילים זולים ללונדון

בין התאריכים, 14.08 - 18.08
ROYAL NATIONAL
4  לילות ארוחת בוקר
דיל זול ללונדון

דיל זול ללונדון

בין התאריכים, 12.09 - 15.09
ALEXANDRA
3  לילות ארוחת בוקר

חבילות נופש ללונדון

לונדון, עיר הבירה של אנגליה ששוכנת על גדות נהר התמזה. לונדון מציעה למבקר תרבות, אמנות, אטרקציות, אופנה, היסטוריה, יופי והדר, הכול מהכול. אם זה חיי לילה סוערים עם הצגות תיאטרון, מחזות זמר, פאבים לונדונים אפלים ומופעי מוזיקה מהעולם, או רחובות אופנה (אוקספורד), שווקים (קובנט גארדן, קאמדן טאון) וקניונים גדולים ומרשימים (קניון ווסטפילד).

בלונדון מבחר אטרקציות תיירותיות גדול הפונות לכל הגילאים. מוזיאונים – מאדאם טוסו, המוזיאון הבריטי, הטייט מודרן, המוזיאון למדע ומוזיאון הטבע, אלברט וויקטוריה ועוד. פארקים גדולים ושקטים – הייד פארק, ריג'ינט פארק, גני קיו (הגנים הבוטניים), ריצ'מונד פארק , הולנד פארק עם הפארק היפני ורבים אחרים.

אתרים היסטוריים – הביג בן ובניין הפרלמנט, כנסיית סנט פול, ארמון בקינגהם, מצודת לונדון וגשר לונדון, ועוד רבים וטובים.

לא משנה מדי תגיעו ללונדון, תמיד יש מה לעשות ומה לראות. העיר התוססת מציעה כל כך הרבה לתייר ובטיול אחד לא מספיקים את הכול, אנחנו ממליצים לכם לרכוש חבילות נופש ללונדון ולבוא לראות ולחוות את העיר המדהימה הזו.

דילים ללונדון – אתרים מומלצים

ארמון בקינגהם
ארמון המלוכה הבריטי הוקם בשנת 1703 ע"י הדוכס הראשון ג'ון שפילד והפך למעונה הרשמי של בית המלוכה ב-1837. בארמון 19 חדרי אירוח, 52 חדרי שינה מלכותיים, 188 חדרי שינה למשרתים, 92 משרדים ו-78 אמבטיות. בחזית הבניין המרפסת בה מקבלת משפחת המלוכה את הקהל באירועים חשובים. עוד במתחם – אגף נשפים, גלריית המלכה ובה יצירות אומנות, האורוות המלכותיות וכן אנדרטה למלכה ויקטוריה. בכל יום מתקיים טקס החלפת המשמר.

ביג בן ובית הפרלמנט
הביג בן הוא מגדל השעון הגדול שנבנה במאה ה-19 על חורבותיו של מגדל השעון הישן לאחר שריפתו ב-1834. השעון נבנה בסגנון ניאו גותי ומעוטר באלמנטים שונים. קצהו העליון נראה כמו מגדל פעמונים ומעוטר בצריחונים קטנים ומחודדים. באוגוסט 2017 הוחלט לשפץ את המגדל ולכן פעולת השעון הופסקה.

בית הנבחרים הבריטי
הבית התחתון של הפרלמנט. הבניין עצמו הוקם בשנת 1097 ושימש כארמון ורק בשנת 1265 נערך בו המושב הראשון של הפרלמנט. חברים בו 650 איש ובית הנבחרים מחוקקים חוקים בתהליך בו משתתף גם בית הלורדים, הם גם אחראים על פיקוח פעולות הממשלה ויכולים להצביע אי אמון בה.

אפשר להיכנס כצופים לדיונים בבית הנבחרים ובבית הלורדים ובקיץ בזמן הפגרה ניתן לעשות סיורים מאורגנים בבניין.

לונדון איי / העין של לונדון
הגלגל הענק שגובהו 135 מטר והוא הגבוה ביותר באירופה הוקם בשנת 1999. לגלגל 32 תאי נוסעים סגורים וממוזגים, בכל אחד מהם מקום ל-25 איש. הגלגל אינו עוצר את סיבובו כדי לאסוף תיירים, מהירותו איטית מספיק בשביל שנוסעים יוכלו להיכנס ולצאת ממנו. הגלגל מספק תצפית מרהיבה על העיר והוא אחת האטרקציות המפורסמות בלונדון.

המוזיאון הבריטי
המוזיאון הוקם בשנת 1753 ונפתח לראשונה בשנת 1759. אחד המוזיאונים מפורסמים בעולם שמציג מעל 6 מיליון מוצגים. חצר המוזיאון מקורה בתקרת זכוכית מיוחדת ובמרכז החדר נמצא חדר הקריאה של המוזיאון.

במוזיאון מגוון ענק של ספרים מכל מיני תקופות, טקסטים, מפות, תרשימים, פוחלצים, מאובנים, 7000 תחריטים של דירר, ספרי תורה, אוסף ספריו של רוברט קוטון, אוספי הרוזנים מאוקספורד, עתיקות ממצרים ביניהם אבן רוזטה והמומיות המצריות, יוון, רומא, המזרח התיכון, המזרח הרחוק ומהאמריקות.

קתדרלת סנט פול
מקום מושבו של הבישוף של לונדון וזירת התרחשות של כמה אירועים היסטוריים כגון הלוויתו של צ'רצ'יל וחתונתם של צ'ארלס ודיאנה. הקתדרלה הנוכחית הוקמה במאה ה-17 וקדמו לה 4 אחרות באותו מקום. המבנה בנוי בסגנון רנסנס או בארוק מאוחר והיא הוקמה ע"י סר כריסטופר רן. כיפתה הגדולה של הקתדרלה נבנתה בהשראת בזיליקת פטרוס הקדוש ברומא, גובהה 108 מטר והיא אחד המבנים הגבוהים בעיר. אפשר לטפל לכיפה וליהנות מהנופים המרהיבים של העיר, לסייר בקברים ולראות את קברו של כריסטופר רן, אדמירל הורישו נלסון ועוד, לראות את האומנות הייחודית במרתף הכנסייה, לטפס 259 מדרגות ל"גלריית הלחישות" ועוד.
דילים ללונדון ברגע האחרון