טיסות זולות לברצלונה

טיסות לברצלונה

טיסה ומלון לברצלונה

טיסות זולות לברצלונה

טיסות לברצלונה

טיסות לברצלונה

בין התאריכים, 19.11 - 26.11
טיסה סדירה
ITA Airways
טיסות זולות לברצלונה

טיסות זולות לברצלונה

בין התאריכים, 04.11 - 09.11
טיסת LOW COST
VUELING
טיסה לברצלונה

טיסה לברצלונה

בין התאריכים, 16.09 - 21.09
טיסת LOW COST
VUELING
טיסה זולה לברצלונה

טיסה זולה לברצלונה

בין התאריכים, 25.11 - 02.12
טיסת LOW COST
SWISS

טיסות זולות לברצלונה לואו קוסט

ברצלונה היא העיר השניה בגודלה בספרד ומשתייכת לקהילה העצמאית בשטחי ספרד קטלוניה. למעשה היא עיר הבירה של קטלוניה, אשר בעברה הייתה ממלכה. עד היום לקלטוניה דגל שונה מדגלה הרשמי של ספרד, תושביה מאוד גאים בהשתייכותם הקטלונית ומקפידים להבדיל עצמם מספרד אפילו בשפתם הקטאלונית אשר נפוצה במחוז.

אחד ממנופי הצמיחה העיקריים של ברצלונה היה אירוח משחקי האולימפיידה בשנת 1992 אשר במסגרתו הושקעו בתשתיות, תחבורה, מסחר ותיירות מילארדי דולרים. על אף שרק עשירית מאותם מילארדים הושקעו בספורט ומתקני ספורט, אחד מסמליה המובהקים של ברצלונה היא קבוצת הכדורגל המקומית "בארסה".

אטרקציות מרכזיות

למרות שברצלונה ובמיוחד חוף הים והטיילת מהווה יעד אידאלי לחופשת קיץ, מומלץ לשקול ביקור בעונות הסתיו והאביב. בתקופות אלו העומס ברחובות ובאתרי התיירות מופחת משמעותית. בנוסף, בסוף ספטמבר מתקיים פסטיבל "לה מרסה", פסטיבל זה הנו הגדול ביותר בברצלונה והוא מוקדש לפטרונית העיר. הפסטיבל נמשך כחמישה ימים וכולל הופעות מוזיקה ולוליינות, מסיבות רחוב, פעילויות לילדים ותהלוכות בסגנון הקטלוני המקומי.
תחבורה ציבורית בברצלונה

בברצלונה ישנה מערכת תחבורה ציבורית ידידותית ביותר הכוללת אוטובוסים, חשמליות ורכבת תחתית. אחת הדרכים הטובות והזולות לסייר בעיר, היא ברכישת כרטיס T-10 המשלבת נסיעות ברכבת התחתית ובמערך האוטובוסים בפחות מ 10 אירו, והוא אינו אישי. לשם השוואה, עלות נסיעה בודדת במטרו היא כ 2 אירו, ללא המשך או מעבר לאוטובוסים או חשמליות.

הקשר הישראלי

זמרים רבים בעולם שרים שירים אודות העיר ברצלונה ואף בארץ ישנם לא מעט שירים על העיר המיוחדת הזו. העיר הישראלית התאומה של ברצלונה היא כמובן ; ת"א – זאת בשל מאפייני דמוגרפיים ותרבותיים דומים. עובדה זו תורמת לעידוד קשרי המסחר בין שתי הערים.

טיסות לואו קוסט לברצלונה , ספרד

רק חמש שעות טיסה מפרידות בינך לבין חופשה חלומית בברצלונה, המשלבת את המיטב שבמוזיאונים, האדריכלות, הקניות והבילויים. תודות לחברות הלואו קוסט, ניתן להשיג בנקל טיסות זולות לברצלונה וממנה. טיסות זולות לברצלונה נוחתות בנמל התעופה של ברצלונה, הממוקם בקרבת העיירה אל פרט דה ליוברגט.

אם חיפשת טיסה זולה לברצלונה, אנו שמחים להודיעך כי כל המידע אודות חברות התעופה המפעילות טיסות זולות לברצלונה, מרוכז באתר. דרכנו ניתן להזמין כרטיסי טיסה זולים לברצלונה עם חברת התעופה וולינג – Vueling Airlines (קישור פנימי).

טיסות לברצלונה בחורף

אירועי החורף המרכזיים שאסור לפספס עם הגיעך לברצלונה, הן חגיגות חג המולד, ביניהם שוק חג המולד שברחבת הקתדרלה הגותית. בנוסף, מתקיימת מסיבת הסילבסטר במונטז'ואיק וגם מצעד שלושת המלכים, המכונה כם "תהלוכת ליל השנים עשר".

מצעד שלושת המלכים חל בכל שנה בראשית ינואר ונמשך גם אל היום שאחרי, עם שלל מסיבות, תהלוכות וחגיגות ברחבי העיר. עם תום תקופת החגים, יוצאים מרכזי הקניות של ברצלונה בחגיגות סיילים מטורפות. הפערים בין המחירים בברצלונה לבין מחירי אותן סחורות הנמכרות בישראל, בלתי נתפסים. בדומה למרבית ערי אירופה, גם ברצלונה מתהדרת בזירות החלקה על הקרח, בהן ניתן לשכור ציוד ולקבל הדרכה. זירת הקרח בכיכר קטלוניה היא הזירה הגדולה ביותר באירופה.

דילים ברגע האחרון לברצלונה