טיסות לונקובר

טיסה ומלון לונקובר

טיסות זולות לונקובר קנדה

טיסה לונקובר

טיסה לונקובר

בין התאריכים, 25.06 - 05.07
טיסה סדירה
AIR FRANCE
טיסה לונקובר קנדה

טיסה לונקובר קנדה

בין התאריכים, 22.06 - 27.06
טיסה סדירה
SWISS
טיסות לונקובר

טיסות לונקובר

בין התאריכים, 25.06 - 08.07
טיסה סדירה
AIR FRANCE
טיסה זולה לונקובר

טיסה זולה לונקובר

בין התאריכים, 05.11 - 17.11
טיסה סדירה
EL-AL

טיסות לונקובר, קנדה

ונקובר, מדינה בדרום מערב קנדה ששייכת לפרובינציית קולומביה הבריטית. העיר שוכנת בין מצר ג'ורג'יה לבין הרי החוף. העיר מוקפת גופי מים מ-3 צדדים והרים מתנשאים מצפון. לוונקובר נופים מדהימים עם פארקים אורבניים גדולים, הרים, אוקיינוס ויערות המקיפים את העיר ובתוך העיר רחובות מלאי חיים, שווקים צבעוניים, מוזיאונים מצוינים. כל אלו הופכים אותה ליעד תיירותי חשוב. בנוסף בעיר תעשיית הקולנוע שמתפתחת והפכה לשלישית בגודלה בצפון אמריקה.

האטרקציות המרכזיות בוונקובר – פארק סטנלי, פארק המלכה אליזבת, כנסיית הצלוב, הקנדה פלייס, מבחר גדול של מוזיאונים כגון המוזיאון לאנתרופולוגיה, המוזיאון הימי והגלריה לאמנות.
הזמינו עוד היום טיסה זולה לוונקובר בקנדה ובואו לראות את נפלאות העיר, עם ההרים המקיפים, אגמי המים הנעימים, הפארקים הירוקים, מבחר המוזיאונים הגדול והמעניין, השווקים הצבעוניים ואולי במקרה תראו גם איזה סרט שמצטלם בעיר.

טיסות זולות לונקובר – אטרקציות מרכזיות

ונקובר, עיר במחוז קולומביה הבריטית שבקנדה, מציעה מבחר גדול של אטרקציות מעניינות לכל הדורש. בעיר אטרקציות מגוונות, מסעדות, קניות וחיי לילה תוססים.

פארקים– פארק סטנלי – פארק ענק הממוקם על חצי אי ואחד הפרקים העירוניים היפים בעולם. בפארק פינות חמד נעימות, חופי רחצה, מסלולי הליכה ורכיבה, פסלים ואנדרטאות ברחבי הפארק, גנים צבעוניים, מדשאות בהן ניתן לערוך פיקניקים, מתקני כושר, מגרש מיני גולף, בריכות שחייה והאקווריום נמצא גם הוא בפארק. האקווריום הוא הגדול ביותר בקנדה ובו כ-8000 בעלי חיים ימיים, המחולקים לאזורי אקלים. מחוץ למבנה נחל עם דגי סלומון ובריכות של כלבי ים, לווייתנים ודולפינים. פארק המלכה אליזבת – ממוקם על גבעה קטנה ומהווה את הנקודה הגבוהה ביותר בעיר. בפארק גנים בוטניים, גני שושנים וגן שקוע מוקף צוקים קטנים. במקום גם מגרשי טניס, גוף, פריסבי, מיני גולף, מדשאות מטופחות, חממה מקורה בראש הגבעה ובה 500 זני צמחים, 50 סוגי ציפורים טרופיות ודגים. הגנים הבוטניים ואנדוסן – הוקמו בשנת 1974 ובהם 7500 זני צמחים משש מדינות ומסביב אגמים, פסלי שיש, מבוך אליזבתיני וכן 65 זני ציפורים. פארק קפילאנו והגשר התלוי – הגשר נבנה בשנת 1889 מעל נהר הקפילאנו בגובה של 74 מטר והוא מתנועע כשעוברים עליו. בפארק עצמו גם עמודי טוטם ופסלי עץ, שבילי טיול, בית קפה, מסעדה, חנות מזכרות ותצוגה אינטראקטיבית של החי והצומח ביערות הגשם.

מוזיאונים– המוזיאון לאנתרופולוגיה – אחד המפורסמים בעולם לתרבות ואומנות אינדיאנית. הוא הוקם בשנת 1947 ומשלב בטון וזכוכית, המדמים את סגנון המגורים של האינדיאנים באזור. במוזיאון גלריות רבות ובהם מוצגים שונים של עמודי טוטם, סירות קאנו, גילופי עץ, חפצי אומנות כגון תכשיטים, כלי בית ועוד. המוזיאונים של פארק ואנייר – שלושה מוזיאונים שממוקמים במפרץ האנגלי – מוזיאון ונקובר להיסטוריה, אומנות, אנתרופולוגיה ותולדות הטבע, המוזיאון הימי – דגמים של סירות משוטים עתיקות, חפצי אומנות שעיטרו את הספינות ואביזרים שונים וכן מרכז תגליות לילדים. מרכז החלל ע"ש מקמילן – תצוגות אינטראקטיביות על תוכניות החלל של קנדה, סרט על החללית אפולו 17, תכנון ספינת חלל ועוד. עולם המדע – נבנה עבור תערוכת אקספו 86 והוא ממוקם במבנה גיאודזי מתכתי דמוי כדור. במבנה תצוגות אינטראקטיביות בתחומי מדע רבים, הרצאות, הדגמות וקולנוע איימיקס שבו מוצגים סרטים. מוזיאון המשטרה וגלריית ונקובר לאומנות.

אטרקציות נוספות– הר גראוס – מתנשא לגובה של 1200 מטר ומפסגתו נשקף נוף של כל העיר, האוקיינוס והאיים. בהר אתר סקי שפעיל כל השנה ומשמש בחורף כאתר סקי ובקיץ מרכז נופש פעיל עם אטרקציות. העלייה לראש ההר היא ברכבל ולוקח 8 דקות. קנדה פלייס – בניין ייחודי הבנוי בצורת אנייה והגג נראה כמו מפרשים. נבנה עבור תערוכת אקספו 86 ומשמש כמרכז כנסים, מלון, רציף לספינות הנוסעים ובית קולנוע. לאורך הבניין טיילת עם מסעדות וחנויות. פארק השעשועים פליילאנד, הרובע הסיני, רובע גאסטאון, מרכז הנמל – בניין בו אפשר לצפות על העיר מלמעלה, האי גראנוויל ועוד.