טיסות לסנט פטרסבורג

טיסה ומלון לסנט פטרסבורג

טיסות זולות לסנט פטרסבורג רוסיה

טיסה לסנט פטרסבורג

טיסה לסנט פטרסבורג

בין התאריכים, 22.06 - 28.06
טיסה סדירה
EMIRATES
טיסה לסנט פטרסבורג רוסיה

טיסה לסנט פטרסבורג רוסיה

בין התאריכים, 28.06 - 02.07
טיסה סדירה
EMIRATES
טיסות לסנט פטרסבורג

טיסות לסנט פטרסבורג

בין התאריכים, 20.06 - 23.06
טיסה סדירה
EMIRATES
טיסה זולה לסנט פטרסבורג

טיסה זולה לסנט פטרסבורג

בין התאריכים, 29.06 - 02.07
טיסה סדירה
EMIRATES

טיסות זולות לסנט פטרסבורג

אם חיפשת טיסות זולות לסנט פטרסבורג, אתר לואו קוסט הוא המקום בשבילך. כאן ניתן להתרשם ממגוון טיסות זולות המופעלות על ידי מיטב חברות התעופה.

חופשה בסנט פטרסבורג מתאימה ביותר לשוחרי התרבות והאמנות, זאת בשל המגוון הרחב של מוזיאונים ומבנים עתיקים בעלי חשיבות היסטורית ואדריכלית.

טיסות לואו קוסט לסנט פטרסבורג אל העיר השניה בגודלה ברוסיה, אחרי מוסקבה ואחת הערים הגדולות ביותר באירופה. במהלך המאה העשרים שונה שמה של העיר מספר פעמים: מסנט פטרסבורג לפטרוגרד, ללנינגרד ובחזרה לסנט פטרסבורג.

תושבי העיר מכנים אותה "פיטר" ו"פטרסבורג". כמו כן, מכונה סנט פטרסבורג "ונציה של הצפון" בשל ריבוי התעלות והאיים בה וכן "החלון אל אירופה".

סנט פטרסבורג נוסדה במאה השמונה עשרה על ידי הצאר פיוטר הגדול ושימשה במשך מאות שנים כבירת רוסיה. העיר עברה תהפוכות, מלחמות, אבדות ושטפונות רבים. ההיסטוריה הענפה של סנט פטרסבורג נשקפת משלל מבנים ואתרים ייחודיים בעיר, אשר הופכים את רחובותיה למעין מוזיאון פתוח ורחב ממדים.

הדוגמה המובהקת לכך היא המרכז ההיסטורי של סנט פטרסבורג, אשר כולל ארמונות, מצודות וגנים רבים. המרכז ההיסטורי הוכרז כאתר מורשת עולמית על ידי ארגון אונסק"ו של האומות המאוחדות.

בנוסף למרכז ההיסטורי של העיר, אשר כולל אתרי תיירות חשובים כדוגמת ארמון החורף, מבצר פטרופבלובסקיה וגדות נהר הניבה, סנט פטרסבורג שופעת בשלל אתרי תיירות ותרבות. במתחם מנזר אלכסנדר נבסקי, קבורים גדולי התרבות הרוסית והעולמית, כדוגמת המלחין פיוטר איליץ' צ'ייקובסקי וגדול סופרי רוסיה, פיודור דוסטוייבסקי.

בין אתרי החובה הרבים של סנט פטרסבורג, ניתן למנות את מוזיאון בית פושקין, מוזיאון ההרמיטאז', כנסיית הדם השפוך, ארמון יוספוב ואת המבנה העתיק ביותר בסנט פטרסבורג, מבצר פטרוס ופאולוס.

טיסות לואו קוסט לסנט פטרסבורג המלצות

אחת התופעות המרשימות ביותר המתחוללות בסנט פטרסבורג, היא הלילות הלבנים. בשל מיקומה הגאוגרפי של סנט פטרסבורג, בעונת הקיץ ולמשך מספר ימים, שוקעת השמש מתחת לקו האופק. בשל כך, החשכה אינה יורדת על העיר, אשר חוגגת את התופעה בשלל פסטיבלים ואירועי תרבות, ובהם קונצרטים, אופרות, מופעי רוק, בלט ועוד.