טיסות למוסקבה

טיסה ומלון למוסקבה

טיסות זולות למוסקבה

טיסה למוסקבה

טיסה למוסקבה

בין התאריכים, 27.05 - 30.05
טיסה סדירה
AZERBAIJAN
טיסות למוסקבה

טיסות למוסקבה

בין התאריכים, 27.05 - 03.06
טיסה סדירה
AZERBAIJAN
טיסה למוסקבה רוסיה

טיסה למוסקבה רוסיה

בין התאריכים, 31.05 - 12.06
טיסה סדירה
EMIRATES
טיסה זולה למוסקבה

טיסה זולה למוסקבה

בין התאריכים, 28.06 - 02.07
טיסה סדירה
EMIRATES

טיסות למוסקבה

טיסות זולות למוסקבה, העיר הגדולה ביותר באירופה, היא יעד אטרקטיבי ביותר לחופשה המשלבת אמנות, תרבות, ספורט וחיי לילה תוססים.

על אף שחופשה במוסקבה עלולה להיות יקרה בהשוואה ליעדים אחרים במזרח אירופה, ישנו מקום אחד בו ניתן לחסוך משמעותית בהוצאות החופשה וזאת ברכישת טיסות “לואו קוסט”.
אם חיפשת טיסות זולות למוסקבה, הגעת אל המקום הנכון. כאן ניתן להתעדכן במבצעים וטיסות זולות למוסקבה, דרך מגוון חברות תעופה.

לעיר מוסקבה היסטוריה רבת שנים, הנשקפת ממבנים היסטוריים רבים הפזורים ברחבי העיר. האדריכלות במוסקבה משלבת באופן מושלם בין קידמה ומודרניות לבין עברה המרשים של העיר (כמו למשל בשחזור מבנים חשובים ושימורם).

מוסקבה, שנוסדה במאה השתים עשרה, עברה מאבקים ותהפוכות רבות. המהפך האחרון נסוב סביב התפרקות ברית המועצות, אשר שינתה מקצה לקצה את חיי התושבים ואת אופייה של העיר.

בנוסף למבנים ההיסטוריים, כדוגמת הקרמלין, הכיכר האדומה, מוסקבה מכילה כמות אדירה של גלריות אמנות ומוזיאונים המוקדשים למגוון רחב של נושאים ובהם טכנולוגיה, מדע, אמנות, היסטוריה, זואולוגיה ועוד.

למתעניינים בתחום ההשכלה, מומלץ לבקר בכמה ממאות הספריות הציבוריות (המכילות ספרים וכתבי יד רבים בשלל שפות) והמוסדות להשכלה גבוהה הפזורים בעיר.

במוסקבה ישנו מספר שיא של גנים, פארקים, יערות וריאות ירוקות. הסטטיסטיקה אומרת כי לכל תושב במוסקבה ישנם קרוב לשלושים מטרים רבועים של שטחים ירוקים. לשם ההשוואה, לתושבי תל אביב ישנם רק שבעה מטרים רבועים.

המלצות וטיפים בהזמנת טיסה למוסקבה

במרחק של פחות מארבע שעות טיסה, ממוקמת מוסקבה, המרכז התרבותי והעסקי של רוסיה. את רשימת אתרי החובה של מוסקבה, מובילים הקרמלין שייסודו מתוארך למאות האחת עשרה והשתים עשרה והכיכר האדומה שנבנתה במאה החמש עשרה. הקרמלין והכיכר האדומה הוכרזו יחד כאתר מורשת עולמית על ידי ארגון אונסק"ו של האו"ם.

כמו כן, מומלץ לבקר ברחוב ארבט הישן אשר נחשב בעבר למרכז הבוהמייני של מוסקבה ושומר כפי שהיה במאה התשע עשרה, בנוסף לרכישת טיסות זולות למוסקבה, מומלץ להשתמש ברשת התחבורה הציבורית הידידותית של העיר, הכוללת מוניות שירות, אוטובוסים, אוטובוסים חשמליים, רכבות חשמליות ורכבת תחתית. תחנות רבות של הרכבת התחתית מעוצבות באופן מהודר, אמנותי ומפואר במיוחד.