טיסות ללובליאנה

טיסה ומלון ללובליאנה

טיסות זולות ללובליאנה

טיסה ללובליאנה

טיסה ללובליאנה

בין התאריכים, 24.07 - 31.07
טיסת שכר
ישראייר
טיסה ללובליאנה סלובניה

טיסה ללובליאנה סלובניה

בין התאריכים, 24.07 - 31.07
טיסת שכר
ישראייר
טיסה זולה ללובליאנה

טיסה זולה ללובליאנה

בין התאריכים, 20.07 - 24.07
טיסת שכר
ישראייר
טיסות ללובליאנה

טיסות ללובליאנה

בין התאריכים, 20.07 - 24.07
טיסת שכר
ישראייר

טיסות זולות ללובליאנה

בדיקה שערכו מדורי הכלכלה בקיץ 2015, גילתה שמחירי הטיסות ירדו בלמעלה מעשרים אחוז בעקבות מדיניות שמיים פתוחים, מדיניות שהכניסה תחרות לשוק ובכך גרמה להפחתת מחירים מחד ומאידך לכניסה של חברות בעלות קווים זולים לאירופה וליעדים אחרים. אחד הקווים שזוכה להצלחה בקרב ישראלים רבים, הוא הקו ללובליאנה בירת סלובניה. אחרי שישראלים רבים גילו את הגוש המזרחי, עם נפילת החומה, תחילה בודפשט ופראג, ולאחר מכן רומניה ובולגריה, בהמשך היתה זו קרואטיה, הרי שכיום ישראלים רבים מחפשים טיסות ללובליאנה הבירה השקטה של סלובניה, העיר הרעננה באירופה.

טיסות לואו קוסט ללובליאנה - סלובניה

טיסות לואו קוסט ללובליאנה, העיר לה קבוצת כדורסל שמאוד מוכרת לאוהדי מכבי תל אביב ובכלל לאוהדי כדורסל אירופאי, זוכה להצלחה רבה בקרב תיירים ישראלים, הן זוגות צעירים, מבוגרים, וסטודנטים. העיר נהנית מהצלחה בזכות היותה עיר בעלת אווירה כפרית, סטודנטיאלית, צעירה, עם מגוון של אתרי בילויים, כגון בתי קפה, מסעדות, מועדונים ועוד לצד אתרי תיירות ואתרים היסטוריים, ביניהם הכנסייה הפרנסיצנקאנית וכיכר פרשראן, מזרקת הנהרות, גשרי העיר, שוק הפירות הייחודי שנערך בעיר מדי יום, טירת לובליאנה, וכן המוזיאונים היפים של העיר, מוזיאון האומנות המודרנית, המוזיאון הטכנולוגי, הגלריה הלאומית ועוד.

מי שרוצה, יכול לשלב בנסיעה ללובליאנה, גם נסיעה מקיפה בסלובניה, וכן יציאה לשאר מדינות יוגוסלביה לשעבר, דוגמא קרואטיה, שהפכה במהלך העשור האחרון לארץ תיירותית שמושכת אליה ישראלים רבים. כמו כן ניתן לנסוע מלובליאנה גם ליעדים אחרים במזרח אירופה, בתוך המדינות שבעבר היוו את הגוש הקומוניסטי. מי שרוצה יכול לנסוע מערבה אל מרכז ומערב אירופה.
הדרך הטובה ביותר לעשות כך הוא באמת השכרת רכב, אך אם אינכם מעוניינים בכך, אזי שאתם יכולים לרכוש כרטיס טיסה או לחילופין לקחת אוטובוס מוטב מאוד לרכוש כרטיס מראש, ניתן גם להזמין מקום דרך האינטרנט.

טיסה ללובליאנה - דרכי הזמנה מומלצות

כיום נערכות טיסות מישראל ללובליאנה כמעט מדי יום, תלוי כמובן בתקופה. הטיסות אינן ישירות ולכן יש לקחת בחשבון עצירה בערים אחרות. ניתן למצוא טיסות דרך חברת איירפראנס, סוויס, לופטאנזה, אוסטריה איירליין, וכן דרך ישראליות כמו ישראייר ואל על. לא ניתן להעריך כמה זמן טיסה, מאחר וזה תלוי במקום הביניים בו נוחתים ומשם ממריאים ללובליאנה.
אם אתם מחליטים לחפש טיסות ללובליאנה, אל תשכחו לוודא שני דברים, ראשית שאתם נוסעים בעונה, בתקופת האביב או הסתיו, על מנת שלא תיפלו על עונה שלא ניתן לטייל בה או עונה תיירותית אז תצטרכו להתמודד עם גל תיירים שמגיע למדינה. שנית, מומלץ להזמין מקום בטיסות מספר חודשים לפני המועד בו אתם רוצים לנסוע, על מנת שיהיה לכם מספיק זמן גם להזמין מקום במלון וגם תוכלו לשריין לעצמכם בצורה בטוחה כרטיסי טיסה. אל תשכחו שמדובר בטיסת המשך, ולכן עליכם להזמין שתי טיסות בו זמנית ולוודא שהן יוצאות במועד שמתאים לכם.