נגישות
 • טיסות ללובליאנה

 • טיסה ומלון בלובליאנה
 • מלונות בלובליאנה

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • בחר תאריכים
  תאריך יציאה
  תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש מלונות בחו"ל, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  תאריך יציאה
  תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

טיסות זולות ללובליאנה

טיסות לואו קוסט ללובליאנה

טיסה ללובליאנה

04/11/21 - 08/11/21
טיסות - סדירות
 
$285
טיסות זולות ללובליאנה

טיסה ללובליאנה

31/10/21 - 03/11/21
טיסות - סדירות
 
$310
טיסה ישירה ללובליאנה

טיסה ללובליאנה

07/11/21 - 11/11/21
טיסות - סדירות
 
$357

מידע על טיסות זולות ללובליאנה

טיסות זולות ללובליאנה

בדיקה שערכו מדורי הכלכלה בקיץ 2015, גילתה שמחירי הטיסות ירדו בלמעלה מעשרים אחוז בעקבות מדיניות שמיים פתוחים, מדיניות שהכניסה תחרות לשוק ובכך גרמה להפחתת מחירים מחד ומאידך לכניסה של חברות בעלות קווים זולים לאירופה וליעדים אחרים. אחד הקווים שזוכה להצלחה בקרב ישראלים רבים, הוא הקו ללובליאנה בירת סלובניה. אחרי שישראלים רבים גילו את הגוש המזרחי, עם נפילת החומה, תחילה בודפשט ופראג, ולאחר מכן רומניה ובולגריה, בהמשך היתה זו קרואטיה, הרי שכיום ישראלים רבים מחפשים טיסות ללובליאנה הבירה השקטה של סלובניה, העיר הרעננה באירופה.

טיסות לואו קוסט ללובליאנה - סלובניה


טיסות לואו קוסט ללובליאנה, העיר לה קבוצת כדורסל שמאוד מוכרת לאוהדי מכבי תל אביב ובכלל לאוהדי כדורסל אירופאי, זוכה להצלחה רבה בקרב תיירים ישראלים, הן זוגות צעירים, מבוגרים, וסטודנטים. העיר נהנית מהצלחה בזכות היותה עיר בעלת אווירה כפרית, סטודנטיאלית, צעירה, עם מגוון של אתרי בילויים, כגון בתי קפה, מסעדות, מועדונים ועוד לצד אתרי תיירות ואתרים היסטוריים, ביניהם הכנסייה הפרנסיצנקאנית וכיכר פרשראן, מזרקת הנהרות, גשרי העיר, שוק הפירות הייחודי שנערך בעיר מדי יום, טירת לובליאנה, וכן המוזיאונים היפים של העיר, מוזיאון האומנות המודרנית, המוזיאון הטכנולוגי, הגלריה הלאומית ועוד.

מי שרוצה, יכול לשלב בנסיעה ללובליאנה, גם נסיעה מקיפה בסלובניה, וכן יציאה לשאר מדינות יוגוסלביה לשעבר, דוגמא קרואטיה, שהפכה במהלך העשור האחרון לארץ תיירותית שמושכת אליה ישראלים רבים. כמו כן ניתן לנסוע מלובליאנה גם ליעדים אחרים במזרח אירופה, בתוך המדינות שבעבר היוו את הגוש הקומוניסטי. מי שרוצה יכול לנסוע מערבה אל מרכז ומערב אירופה.
הדרך הטובה ביותר לעשות כך הוא באמת השכרת רכב, אך אם אינכם מעוניינים בכך, אזי שאתם יכולים לרכוש כרטיס טיסה או לחילופין לקחת אוטובוס מוטב מאוד