נגישות
 • טיסות למומבאי

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות למומבאי

טיסות זולות למומבאי עם לואו קוסט ישראל

טיסות למומבאי

טיסה למומבאי

07/11/21 - 14/11/21
טיסות - סדירות
 
$714
טיסות ישירות למומבאי

טיסה ישירה למומבאי

04/11/21 - 11/11/21
טיסות - סדירות
 
$714
טיסות זולות למומבאי

טיסה למומבאי

07/11/21 - 21/11/21
טיסות - סדירות
 
$714

טיסות למומבאי (בומבי) הודו


מומבאי, לשעבר בומבי, היא העיר הגדולה ביותר בהודו והבירה הכלכלית של הודו. העיר ממוקמת על מספר איים שחוברו יחדיו ונמצאים סמוך לחוף המערבי של הודו. העיר מחוברת ליבשה באמצעות גשרים. חלק ניכר מהעיר שוכן במעט מעל פני הים, צפונה של העיר יושב על גבעות.

במומבאי 6 אגמים הנמצאים בפארק הלאומי בוריבילי, שם גם מוצאם של הנהרות דהיסאר, פוינסאר ואוהיווארה. החוף המזרחי מכוסה ביצות מנגרובים עם אוכלוסיית בעלי חיים וצמחייה מגוונת והחוף המערבי חולי וסלעי ברובו.

למומבאי פארק לאומי גדול המתפרש על כשישית משטח העיר. בפארק חיות רבות וכן נמרים בגן חיות קטן. העיר עצמה מאוד מגוונת – מצד אחד יוקרה ראוותנית לצד שכונות עוני ענקיות ומציעה עולם שלם ומרתק.

בעיר מגוון של אטרקציות מעניינות שמומלצות לתייר המגיע לבקר – שער הודו – מבנה קולוניאלי מפואר, המלון המפואר – הטאג' מהאהל, היצירה האדריכלית תחנת הרכבת המרכזית, שבנוי בצורת ארמון, מוזיאונים – המוזיאון לאומנות מודרנית, המוזיאון להיסטוריה ועוד. בית הכנסת העתיק, שווקים שונים – שוק קרופורד הססגוני ועוד.

הזמינו עוד היום טיסה זולה למומבאי ובואו ליהנות מהמוזיאונים המובחרים, המסעדות האיכותיות, החנויות לעיצוב ואופנה, המבנים המרהיבים, בתי הקפה בכל מקום והאווירה התוססת שהעיר מציעה.
 

טיסות זולות למומביי – אטרקציות מרכזיות


מומבאי היא עיר מגוונת עם היסטוריה רחבה, מבנים מעניינים ומקדשים, מוזיאונים רבים, חנויות אופנה חדשה וחנויות אותנטיות, יש לעיר כל כך הרבה מה להציע וכדאי להקדיש לה זמן.

האטרקציותשער הודו – סמלה החשוב של העיר. מבנה קולוניאלי מפואר שנבנה לכבודו של המלך ג'ורג' החמישי וממוקם על חוף הנמל. השער נפתח לציבור בשנת 1931, הוא עשוי אבן בזלת צהובה ומתנשא לגובה של 26 מטר. מסביב לשער שוק צבעוני. מלון הטאג' מאהל המפורסם – מלון מפואר בו מתארחים מדינאים, מפורסמים ותיירים עשירים שנבנה בשנת 1903. במלון גם מסעדות שבהן ניתן לשבת לארוחה ובקומה העליונה מסעדה ממנה אפשר להשקיף על שער הודו. כיכר הורנימן – הכיכר הוקמה בשנת 1860 ושמה מגיע מעורך עיתון שצידד בעצמאות הודו. מסביבה בניינים ניאו קלאסיים, גן ומזרקה במרכז, בניין העירייה נמצא מזרחית לכיכר וקתדרלת סנט תומס הלבנה שמשלבת סגנונות גותיים וקלאסיים. תחנת הרכבת ויקטוריה – מבנה ארכיטקטוני מרשים בסגנון גותי שנבנה במאה ה-19. למבנה צריחים וכיפות מעוטרות והוא הוכרז ע"י אונסקו כאתר מורשת עולמית. המכבסה העירונית – מתחם ענק עם כ-5000 גברים המכבסים כמויות עצומות של בגדים. מקום מיוחד, יוצא דופן עם שורות של אמבטיות בטון. מסגד חאג' עלי – המסגד נבנה במאה ה-19 וצבוע לבן ובו קבור הקדוש המוסלמי. אל המקדש שנמצא על אי קטן וניתן להגיע רק בשעות השפל דרך שביל קטן.

מוזיאוניםמוזיאון ספינת ויקראנט – נושאת מטוסים שנבנתה בשנת 1945 והפכה למוזיאון ועוגנת בנמל. במקום סיורים מרתקים ברחבי הספינה ובאגפים השונים – אזור המטען, מגורי המלחים, סיפון הקרב ועוד. במקום יש עדיין כלי טיס שונים, צוללות, כלי נשק ואביזרים שונים. מוזיאון הנסיך מווילס – מוזיאון חשוב ובו חפצי אמנות מכל התקופות – ציורים, כלי נשק, פסלים של אלים, אבני ירקן, אומנות אירופאית ובגדים הודיים. הבניין מכותר בכיפה עצומה ומשלב אדריכלות ג'וג'אר