טיסות למלבורן

טיסה ומלון למלבורן

טיסות למלבורן

טיסה למלבורן

טיסה למלבורן

בין התאריכים, 03.08 - 16.08
טיסה סדירה
ETIHAD AIRWAYS
טיסות למלבורן

טיסות למלבורן

בין התאריכים, 27.07 - 09.08
טיסה סדירה
EMIRATES
טיסה למלבורן אוסטרליה

טיסה למלבורן אוסטרליה

בין התאריכים, 31.07 - 15.08
טיסה סדירה
EMIRATES
טיסה זולה למלבורן

טיסה זולה למלבורן

בין התאריכים, 31.07 - 09.08
טיסה סדירה
EMIRATES

טיסות למלבורן - אוסטרליה

מלבורן בירת ויקטוריה והעיר השנייה בגודלה באוסטרליה,ממוקמת בקצה הדרום מזרחי של יבשת אוסטרליה. הגבולות שלה הן בין עמק היארה, הרכסים יארה ודנדונג ומורדות חצי האי מורנינגטון. בעיר שפע של פארקים וגנים, מה שנותן הרגשה של כפר וגדלים בה זנים רבים של צמחים ובחלקם נדירים.

מלבורן מציעה מבחר גדול של אטרקציות, פארקים, גנים, אזור עסקים מרכזי, נמל גדול, 4 נמלי תעופה, בניינים ויקטוריאניים, גורדי שחקים, גלריות, מקומות בילוי ותרבות, פסטיבלים והופעות ועוד כל כך הרבה מה לעשות ולראות. האטרקציות החשובות והמעניינות בעיר – הספרייה הציבורית, מגדל ריאלטו, שוק המלכה ויקטוריה, בית הכלא הישן, אזור הדוקלנדס, הגנים הבוטניים, בית האופרה, תחרויות קריקט, מעל 100 גלריות לאומנות ועוד.

הזמינו עוד היום טיסה זולה למלבורן ובואו ליהנות מהעיר הנפלאה, הגנים הירוקים, החשמליות שמעוצבות בסגנון עתיק, מקומות הבילוי הרבים והמסעדות המעניינות.

טיסות זולות למלבורן – אטרקציות מרכזיות

במלבורן מגוון גדול של אטרקציות, מופעי תרבות ואומנות, פארקים וגנים, גורדי שחקים ומבנים קולוניאליים יפים שכדאי להסתובב בעיר וליהנות מהיופי שלה.

האטרקציות– הגנים הבוטניים – הגנים המפורסמים מושכים תיירים רבים לאורך השנה ובמקום אפשר לראות צמחיית יערות הגשם, אגמים ובהם עופות מים, שבילי הליכה עם עשרות עצים מרחבי העולם, עולם חי עשיר ובית קפה על שפת האגם. הכניסה למתחם ללא עלות. מסביב לגנים נמצא "מקדש ההנצחה", שנבנה לזכרם של החיים האוסטרליים ששירתו במלחמת העולם הראשונה. מראש המקדש תצפית על העיר. גן החיות – נמצא במרכז העיר והוא הוקם בשנת 1861. הגן נחשב לאחד הטובים בעולם ובו אוסף ענק של כ-3000 בעלי חיים, עם עולם צומח עשיר. בגן אפשר לראות גם – תצפית תת מימית על כלבי ים, גורילות, ביתן פרפרים, פארק אריות ועוד. גני פיצרוי – הגנים משתרעים ממזרח למרכז העיר ובהם שדרות עצים, פרחים ושרכים, פינות חמד ובית משפחת קפטן קוק, המרוהט בסגנון עתיק.

מוזיאונים– מוזיאון המדע – מוזיאון אינטראקטיבי המציע התנסויות מעשיות. מתאים לילדים ומבוגרים כאחד. מוזיאון מלבורן – המוזיאון לתולדות העיר, יבשת אוסטרליה וילדי המקום האבורג'ינים. במוזיאון תערוכות קבועות של מדע, טבע, טכנולוגיה, אנשים, תרבות ועוד. במתחם גם קולנוע איימיקס עם סרטי תלת ממד, בית קפה, מסעדה וחנות מזכרות. אצטדיון MCG– אצטדיון הקריקט של מלבורן, בו מתקיים מדי שנה משחק הגמר של הפוטבול האוסטרלי, מרוץ סוסים בנובמבר וכמובן משחקי קריקט. הכניסה לאצטדיון הגלריה האוסטרלית לספורט ומוזיאון אולימפי. מוזיאון הכלא הישן – בנייתו הושלמה בשנת 1858 ובו נתלו לאורך השנים אסירים. כיום המוזיאון משמש כמוזיאון להיסטורית האסירים של אוסטרליה ובו תצוגות של גרדום, מסכות גבס עם פני האסירים ותיעודים של הפשעים אותו ביצעו. במוזיאון מתקיימים גם סיורי לילה בין החודשים אפריל לאוקטובר.

אטרקציות נוספות– בית הפרלמנט – שימש בעבר כמקום מושבו הזמני של הפרלמנט הלאומי עד להשלמת הבנייה של המשכן החדש. נחשב לאחד הבניינים העתיקים בעיר ובמקום נערכים סיורים, בזמנים שאין דיונים. מגדל ריאלטו – מהבניינים הגבוהים ביותר במלבורן ובקומה העליונה שלו תצפית פנורמית על העיר. הבניין עשוי זכוכית. שוק ויקטוריה – השוק הוקם בשנת 1878 בצד הצפוני של העיר. בשוק אפשר למצוא הכול החל מדגים טריים ועד בגדים יד שנייה.