נגישות
 • טיסות למלבורן

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות למלבורן

טיסות למלבורן מזמינים עם המרכז הישראלי לטיסות לואו קוסט
טיסות למלבורן
טיסות ישירות למלבורן
טיסות זולות למלבורן

טיסות למלבורן - אוסטרליה


מלבורן בירת ויקטוריה והעיר השנייה בגודלה באוסטרליה,ממוקמת בקצה הדרום מזרחי של יבשת אוסטרליה. הגבולות שלה הן בין עמק היארה, הרכסים יארה ודנדונג ומורדות חצי האי מורנינגטון. בעיר שפע של פארקים וגנים, מה שנותן הרגשה של כפר וגדלים בה זנים רבים של צמחים ובחלקם נדירים.

מלבורן מציעה מבחר גדול של אטרקציות, פארקים, גנים, אזור עסקים מרכזי, נמל גדול, 4 נמלי תעופה, בניינים ויקטוריאניים, גורדי שחקים, גלריות, מקומות בילוי ותרבות, פסטיבלים והופעות ועוד כל כך הרבה מה לעשות ולראות. האטרקציות החשובות והמעניינות בעיר – הספרייה הציבורית, מגדל ריאלטו, שוק המלכה ויקטוריה, בית הכלא הישן, אזור הדוקלנדס, הגנים הבוטניים, בית האופרה, תחרויות קריקט, מעל 100 גלריות לאומנות ועוד.

הזמינו עוד היום טיסה זולה למלבורן ובואו ליהנות מהעיר הנפלאה, הגנים הירוקים, החשמליות שמעוצבות בסגנון עתיק, מקומות הבילוי הרבים והמסעדות המעניינות.
 

טיסות זולות למלבורן – אטרקציות מרכזיות


במלבורן מגוון גדול של אטרקציות, מופעי תרבות ואומנות, פארקים וגנים, גורדי שחקים ומבנים קולוניאליים יפים שכדאי להסתובב בעיר וליהנות מהיופי שלה.

האטרקציותהגנים הבוטניים – הגנים המפורסמים מושכים תיירים רבים לאורך השנה ובמקום אפשר לראות צמחיית יערות הגשם, אגמים ובהם עופות מים, שבילי הליכה עם עשרות עצים מרחבי העולם, עולם חי עשיר ובית קפה על שפת האגם. הכניסה למתחם ללא עלות. מסביב לגנים נמצא "מקדש ההנצחה", שנבנה לזכרם של החיים האוסטרליים ששירת