נגישות
 • טיסות למרסיי

 • טיסה ומלון במרסיי

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • בחר תאריכים
  תאריך יציאה
  תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

טיסות זולות למרסיי

טיסות למרסיי

טיסה למרסיי

02/10/21 - 05/10/21
טיסות - סדירות
 
$338
טיסות זולות למרסיי

טיסה למרסיי

02/10/21 - 05/10/21
טיסות - סדירות
 
$338
טיסות ישירות למרסיי

טיסה למרסיי

02/10/21 - 05/10/21
טיסות - סדירות
 
$338

טיסות ברגע האחרון למרסיי

טיסות ישירות למרסיי ברגע האחרון

מידע על טיסות וחופשה במרסיי

הזמינו טיסות למרסיי באישור מיידי, קראו על העיר ומה לעשות במרסיי? מפת העיר ותחזית מזג אוויר

טיסות למרסייטיסות למרסיי, בירת חבל פרובנס, היא העיר העתיקה ביותר והשניה בגודלה בצרפת. מרסיי ממוקמת בדרום מזרח צרפת, לחופו של הים התיכון. בהיותה עיר נמל חשובה, זכתה מרסיי לגלי מהגרים אשר העניקו לעיר צביון קוסמופוליטי בתחומי התרבות, האמנות והגסטרונומיה.

מרסיי ידעה תהפוכות רבות במרוצת ההיסטוריה. בתקופת המהפכה הצרפתית, שלחה העיר מאות מתנדבים להגן על פריז. ההמנון הצרפתי, "המרסייז", נקרא על שמם של אותם מתנדבים.

נמל מרסיי, אשר במשך שנים רבות שימש שער לצרפת וממנה, הוא הגדול ביותר בים התיכון. בשנים שקדמו לעצמאות ישראל, יצאו ספינות מעפילים רבות מנמל מרסיי. עד היום יש במרסיי קהילה יהודית ענפה, השנייה בגודלה אחרי קהילת יהודי פריז.

גם כיום, אזור הנמל הישן של מרסיי מהווה מרכז חשוב ביותר בחיי התושבים. סביב הנמל מתקיימים שווקים של חקלאות אורגנית, דגים, עתיקות וביגוד ובסמוך אליו ניתן למצוא שלל חנויות, מקומות בילוי ואתרים היסטוריים, כדוגמת כנסיית סנט ויקטור ובזיליקת נוטרה דם דה-לה-גרד.

אל מול חופי מרסיי ממוקמת מצודת איף. ספרו של אלכסנדר דיומא "הרוזן ממונטה כריסטו" מבוסס על המצודה, שנחשבה שנים רבות לאחד מבתי הכלא הקשים ביותר באירופה.

בשנת 2008 זכתה מרסיי בתואר "בירת התרבות של אירופה". בעקבות החלטה זו חלה פריחה תרבותית ונפתחו במרסיי גלריות ומוזיאונים רבים, חלקם במבנים עתיקים ונטושים אשר שופצו מחדש. בין המוזיאונים החשובים בעיר, נמנים המוזיאון לאמנות בת זמננו, המוזיאון להיסטוריה של מרסיי, מוזיאון קנטיני והמוזיאון לאמנות יפה.

אם חיפשת טיסות זולות למרסיי, אנו שמחים לבשר לך כי מגוון רחב של טיסות זולות למרסיי נמצא במרחק הקלקה ממך. טיסות זולות למרסיי, המשווקות על ידי מיטב חברות התעופה הזולות, נוחתות בשדה התעופה הבינלאומי של מרסיי.

המלצות וטיפים למזמינים טיסות זולות למרסיי 


חופשה במרסיי היא שילוב מושלם של חופים יפים, אמנות, תרבות, היסטוריה ומזון משובח. רבים מתושבי העיר הם מהגרים מאיטליה ובשל כך ניתן למצוא במרסיי מגוון רחב של מסעדות איטלקיות אותנטיות ואיכותיות.

חובבי האניס ישמחו לגלות כי מקור האניס הצרפתי, המכונה "פסטיס" הוא בעיר מרסיי. לחובבי השופינג מומלץ לבקר בבורס סנטר, המכיל שפע של חנויות מתחומי האופנה, האמנות ועוד.

מרסיי - מזג אוויר

currentdayrain.png
שלישי °
Not Found