טיסות לשטוקהולם

טיסה ומלון לשטוקהולם

טיסות זולות לשטוקהולם שבדיה

טיסה לשטוקהולם

טיסה לשטוקהולם

$798 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 25/7/24 - 29/7/24
טיסה סדירה
AUSTRIAN AIRLINES
אישור מיידי
טיסה זולה לשטוקהולם

טיסה זולה לשטוקהולם

$629 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 21/7/24 - 24/7/24
טיסה סדירה
LOT-POLISH AIRLINES
אישור מיידי
טיסה לשטוקהולם שבדיה

טיסה לשטוקהולם שבדיה

$701 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 21/7/24 - 25/7/24
טיסה סדירה
LOT-POLISH AIRLINES
אישור מיידי

טיסות זולות לשטוקהולם

טיסות זולות לשטוקהולם קלות ומהירות ליהנות מחופשה בשטוקהולם. מלבד כרטיסים של הרגע האחרון או כרטיסים שנרכשים חודשים רבים מראש, חברות הלואו קוסט מציעות טיסות זולות לשטוקהולם במחירים אטרקטיביים, המותירים את תעריפי חברות התעופה הסטנדרטיות הרחק מאחור.

מלבד מורשת פרסי הנובל, ממנה ניתן להתרשם במוזיאון הנובל בכיכר המרכזית, שטוקהולם חובקת היסטוריה רבת שנים, שתחילתה במאה השלוש עשרה. משמעות השם שטוקהולם (יש לבטא "סטוקהולם") היא "אי קורות העץ" : שטוק = קורה, הולם = אי. למעשה, העיר מתפרשת על שטחם של ארבעה עשר איים ומכאן מקור שמה.

העיר משלבת במידה מעוררת קנאה אדריכלות מודרנית עם מבנים עתיקים, יערות, גנים, תעלות וגשרים המחברים בין האיים. אחד מאתרי החובה בשטוקהולם הוא בניין העירייה באי קונגסהולמן, המספק תצפית פנורמית על העיר מגובה המגדל. לתשומת לבך, הדרך היחידה ליהנות מהמחזה המרהיב, היא לטפס במעלה מאות המדרגות המובילות אל ראש המגדל.

אם הגעת לשטוקהולם ליום אחד בלבד, מומלץ להעביר אותו בין רחובותיה הצרים של העיר העתיקה "גמלה סטאן" הממוקמת באי סטאדסהולמן. בין אתרי התיירות הפופולריים בעיר העתיקה, ניתן למנות את כיכר סטור וכנסיית סטור וכן את הארמון המלכותי המכיל גנים עתיקים ומרשימים ביופיים וכן מספר מוזיאונים המוקדשים לבית המלוכה.

טיסות לואו קוסט לשטוקהולם - טיפים והמלצות

טיסות לואו קוסט לשטוקהולם לאתרים פופולריים נוספים הם מוזיאון ואזה והמוזיאון הפתוח באי האיילים, בניין הפרלמנט והחנויות במדרחוב דרוטנינגטן וכנסיית רידרהולם המשמשת, בין השאר, גם כאולם קונצרטים. העיר קוסמת לקהלי יעד רבים. היא מכילה מגוון רחב של מוזיאונים וגלריות, כנסיות וקתדרלות, מרכזי קניות ובילוי ואטרקציות למשפחות וילדים.

כדאי לתזמן את החופשה לחודשי הקיץ. בשל מיקומה הגאוגרפי של שבדיה, עונת הקיץ מתאפיינת בימים ארוכים במיוחד ובהם כשמונה עשר שעות אור ביממה (בעונת החורף הקרה, ישנן רק שמונה שעות אור).

מלבד הטיסות ישנן דרכים נוספות לחתוך בהוצאות החופשה. מוזיאונים ואתרי תיירות רבים, למשל, פתוחים לקהל הרחב ללא תשלום. בנוסף, מומלץ להשתתף בסיור המודרך בעיר אשר אינו כרוך בתשלום ומשכו נע בין שעה לשעתיים. מקובל לתת טיפ למדריך הסיור.

עונת החורף סגרירית מאוד. ביום הקצר בשנה, השמש מבליחה לכחמש שעות בלבד. זוהי הזדמנות מצויינת לבלות את שעות הפנאי במוזיאונים הרבים של שטוקהולם. הדרך הנוחה ביותר ליהנות מהאטרקציות ומהתחבורה הציבורית היעילה, היא ברכישת כרטיס "שטוקהולם קארד" אשר מקנה שימוש חופשי בתחבורה הציבורית, בשייט וכניסה לעשרות מוזיאונים ואטרקציות מקומיות. התזמון הטוב ביותר לחופשת חורף בשטוקהולם, היא בין אמצע פברואר ועד סוף חודש מרץ.